Filmozercy.com | Forum
Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Hobbit & Władca pierścieni (seria) (/watek-hobbit-wladca-pierscieni-seria)



RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mierzwiak - 13-11-2020

Amazon zaktualizował fotki - niemieckie wydania trylogii LOTR i Hobbit w steelbookach będą miały grafiki w języku angielskim Smile


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mirek_T - 13-11-2020

Czy otrzymaliście informację z Amazona o opóźnieniu w dostawie LOTR?
Wczoraj dostałem info o nowej dacie dostawy po 20.12, Hobbit jeszcze bez zmian


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mierzwiak - 13-11-2020

Tak, to dlatego że premiera w DE będzie nie 3.12 tylko 17.12.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - kulcikriu - 14-11-2020

Tak z ciekawości - czy ktoś wstrzymuje się teraz z kupnem LOTRa do czasu zapwowiadanego na lato wydania z dodatkami? Pozdrawiam


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - GOLUMN - 14-11-2020

Dla mnie na tą chwilę nie ma to sensu jeżeli ktoś posiada już wydania rozszerzone obu trylogii z dodatkami na Blu-ray.Kupując teraz wydania rozszerzone na 4K będę miał już komplet.
Żadne super duper wydanie nie będzie mi już potrzebne.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 14-11-2020

Chyba, że dadzą w nim nowe dodatki jak choćby sceny wycięte Tongue
Gdybym w ogóle miał zamiar kupować w 4K (a nie mam), to bym się jednak wstrzymał.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - kulcikriu - 14-11-2020

No właśnie ja nie posiadam wydania z dodatkami na bluray, stąd na razie się wstrzymuje, ale zgadzam się, że mając wydanie z wszelkimi dodatkami, kupienie obecnego UHD byłoby wystarczające. Obawiam się tylko chorej ceny.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mierzwiak - 14-11-2020

Przede wszystkim nie wiadomo jak dokładnie pod względem dodatków przyszłoroczne wydanie będzie wyglądać.

- Czy będą to wyłącznie nowe dodatki?
- Czy będą to wyłącznie dotychczasowe dodatki? A jeśli tak, to czy tak jak Jackson sugerował w jakimś wywiadzie, ich struktura zostanie całkiem zmieniona na wzór dodatków do Hobbitów?
- Czy będą to poprzednie plus nowe dodatki?

Jeśli ktoś jest fanem filmów, jak ja, to nie wyobrażam sobie by ich teraz nie kupić (w końcu po to kupujemy, dla filmów, prawda? PRAWDA?), a w razie czego zawsze będzie można to UHD plus ewentualnie BD które się już ma sprzedać.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 15-11-2020

LOTR od chwili premiery FOTR jest u mnie (obok Obcego) najważniejszą serią filmową wszech czasów, a mimo to, (zakładając, że kupowałbym wydania UHD) teraz bym go nie kupił.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - pshemko79 - 15-11-2020

Cytat:Tak z ciekawości - czy ktoś wstrzymuje się teraz z kupnem LOTRa do czasu zapwowiadanego na lato wydania z dodatkami?
W temacie LOTRa łykam wszystko, więc i teraz, i w roku przyszłym również. Wink