Filmozercy.com | Forum
Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Hobbit & Władca pierścieni (seria) (/watek-hobbit-wladca-pierscieni-seria)



RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 01-09-2021

Musieliby dać sceny wycięte w dodatkach, żebym choć przez sekundę poczuł się zainteresowany.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mefisto - 01-09-2021

W jaki sposób remastered? Co tu można poprawić względem jakości?
No i gdzie jest wydanie z pierścieniem?


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 02-09-2021

Blu-ray remaster to wersja oparta na tym, co wyszło w 4K (włącznie z tymi chamsko zmienionymi flashbackami). Czyli taka którą będę omijał szerokim łukiem.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mefisto - 02-09-2021

Hmm, czyli 4K nie warto kupować?


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 02-09-2021

Mnie nie pytaj, ja się w 4K nie pcham, ale wszystko już zostało w tym wątku po kilka razy powiedziane + analizy Misfita na głównej chyba wyczerpują temat.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Danus - 02-09-2021

Warto.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - pearlzfan - 02-09-2021

Czekałem na to wydanie, ale cieszę się że kupiłem zwykle wydanie 4K. Przesadzili imho. Wieje od tego kiczem i "odpustowością". Za dużo napaćkane na boksie, grafiki na osobnych pudełkach każdej części niby ładne, ale takie jakby niedokończone, nie mają startu do projektów ze steelboxów. I ten pierścień... na kiego grzyba ten fant? Przecież tego sobie na szyję nie założę, nie jestem już 16letnim kucem fantasy. Powiesić w salonie w jakimś widocznym miejscu? No też tandeta imho. Ma leżeć schowane? Jaką to funkcję spełnia? Bo imho tylko pompki cenowej.
Rozumiem jakby dali np mapę z zaznaczoną drogą bohaterów na wzór tej z Indiany - ma to wtedy jakąś wartość merytoryczną, można sobie zwizualizować całą tą epicką wyprawę. Ale pierścień i pocztówki? I‘m too old for this shit Smile

Najladniejsze wydanie LOTR/Hobbit to były steelboxy 4K, imho elegancją i estetyką wykonania świetnie uzupełniały wizualną stronę filmów i takie wydania można eksponować w salonie.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - misfit - 02-09-2021

(02-09-2021, 00:22)Mefisto napisał(a):  Hmm, czyli 4K nie warto kupować?

Warto, choćby dla HDR i genialnego Atmosa.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mierzwiak - 02-09-2021

(02-09-2021, 00:22)Mefisto napisał(a):  Hmm, czyli 4K nie warto kupować?
Nie warto, chyba że cena jest atrakcyjna Smile Mnie trylogia LOTR z Australii wyniosła (już po zwrocie podatku) 180 zł, więcej niż 200 zł bym za to nie zapłacił, choć to i tak sporo za upscale z 2K DI z tyloma problemami.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - fire_caves - 02-09-2021

Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie...