Filmozercy.com | Forum
Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Hobbit & Władca pierścieni (seria) (/watek-hobbit-wladca-pierscieni-seria)



RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Kirek - 08-09-2021

Pojawiła się już oferta od Empik i jest o 20 groszy droższa od tej ze świata książki Wink

Prawie wszystkie sklepy informują o polskiej ścieżce dźwiękowej w tym wydaniu. Przypuszczalnie jest to spowodowane informacjami dostępnymi na stronie Galapagos. Zakładam, że to tylko brak precyzyjnego opisu odróżniającego płyty UHD od BD ale dopóki ktoś tego nie potwierdzi to zawsze można mieć nadzieję, że planują wypuścić płyty UHD z polską ścieżką dźwiękową co w przypadku tych filmów może być przydatne gdy chce się je obejrzeć z dziećmi Smile

Ciekawe co kryje się pod tym opisem i czy będzie miało PL.
Galapagos napisał(a):W wydaniu znajduje się również ekskluzywny dysk bonusowy



RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mierzwiak - 08-09-2021

Jak wiadomo Warner znany jest z tego że nie przepakowuje tych samych płyt ile się da i na pewno powstały nowe wersje UHD z lektorem specjalnie by zadowolić Polaczków Smile

Cytat:Ciekawe co kryje się pod tym opisem i czy będzie miało PL.
Cytat:To honor the 20th anniversary of The Lord of the Rings Trilogy, Alamo Drafthouse reunited Middle-earth's finest for three special conversations hosted by Stephen Colbert. Also included is The Festival De Cannes Presentation Reel



RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - GOLUMN - 09-09-2021

Pytałem w mailu do Galapagos o ewentualnego lektora na płytach 4K.Poniżej fragment odpowiedzi:
"W wydaniu: Śródziemie. Kompletna Kolekcja (31BD 4K) dyski 4K UHD zawierają polskie napisy, natomiast dyski Blu-ray zawierają zarówno polskie audio, jak i napisy."


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 09-09-2021

Czyli dokładnie tak, jak należało oczekiwać.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - kaiser83@interia.pl - 09-09-2021

Oby nie dubbing


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 09-09-2021

Wersje kinowe Hobbita maja na Blu-ray dubbing i tak zostanie.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Mierzwiak - 10-09-2021

Notka prasowa mówi teraz o takich dodatkach:

Cytat:• Cannes Film Festival Presentation Reel
• Alamo Drafthouse Cast Reunion
• "The Fellowship of the Ring" – RT: 39:38​
(with Billy Boyd, Dominic Monaghan, Sean Astin and Elijah Wood)
• "The Two Towers" – RT: 32:24​
(with Cate Blanchett, Orlando Bloom, Liv Tyler and Viggo Mortenson)​
• "The Return of the King" – RT: 29:48​
(with Ian McKellan, Andy Serkis, and Peter Jackson)​
Ogółem uważam za godne politowania to, że dystrybutor nazywa to KOMPLETNĄ (dobrze że nie komplentą, pozdro dla ś.p. Imperiala) kolekcją ale brakuje w niej wszystkich dodatków które były we wcześniejszych wydaniach.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Kirek - 10-09-2021

O kurcze, faktycznie. Wcześniej spojrzałem, że ma być aż 31 płyt i nie policzyłem ile zajmują filmy. No to lipa, dodatki z wydań BD są moim zdaniem bardzo ciekawe i jest ich mnóstwo. Zamiana ich na 1,5h pogaduszek po latach wygląda słabo.


RE: Hobbit & Władca pierścieni (seria) - Gieferg - 10-09-2021

Cytat: ale brakuje w niej wszystkich dodatków które były we wcześniejszych wydaniach.

Wait, what?
Porażka.


Hobbit & Władca pierścieni (seria) - vandel - 10-09-2021

Fajnie odpadł mi update zostanę na razie przy golas uhd

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka