Filmozercy.com | Forum
Kolekcja kew97 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja kew97 (/watek-kolekcja-kew97)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Kolekcja kew97 - Gieferg - 21-07-2016

Sednem jest to, że dowalasz się do ludzi o coś, co sam przyznajesz, że robisz (kupowanie "bo seria" nie jest w niczym lepsze od kupowania "bo reżyser"). Jeśli dalej nie jarzysz, nie jestem ci (ani poralowi) w stanie pomóc. I owszem ja się dowalam do hurtowego kupowania wszystkiego jak leci, z tym, że akurat poral ma do tego dobry powód.

Kew97 - jak chcesz żeby posprzątać w tym temacie, daj znać.


RE: Kolekcja kew97 - Wolfman - 21-07-2016

Między mną , a autorem tego tematu zwady żadnej nie ma. Przestań już więc nakręcać jakieś tematy o dowalaniu się.


RE: Kolekcja kew97 - accept2 - 21-07-2016

Gdyby był przycisk Lubię to już by był wciśnięty


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 02-10-2016

Aktualizacja z ostatnich dwóch miesięcy:

[Obrazek: 100_2554.JPG]
Animowane filmy sowieckiej propagandy. Ciekawie zobaczyć jak prano mózgi ludziom w ZSRR

[Obrazek: 100_2555.JPG]
Pakiet filmów z 11. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

[Obrazek: 100_2556.JPG]
Pakiet filmów z 12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

[Obrazek: 100_2558.JPG]
"Angel", "Schronienie" i "Ricky" (w digipacku) Fancoisa Ozona i "Łuk" Kim Ki-Duka

[Obrazek: 100_2560.JPG]
"Ostatnie Tango w Paryżu" i "Ukryte pragnienia" Bernardo Bertolucci'ego i "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Ostrożnie, pożądanie" Anga Lee

[Obrazek: 100_2562.JPG]
"Pokój syna" i "Moja matka" Nanni'ego Moretti'ego i "Daleko od nieba" i "Mildred Pierce" Todda Haynesa

[Obrazek: 100_2572.JPG]
"Krzyk", "Krzyk 2" (oba z nieanamorficznym obrazem), "Krzyk 3" i "Zbaw mnie ode złego" Wesa Cravena

[Obrazek: 100_2573.JPG]
"Helikopter w ogniu" i "Królestwo niebieskie" Ridleya Scotta i "Walka żywiołów" i "Greenberg" Noacha Baumbacha

[Obrazek: 100_2577.JPG]
"Nagi instynkt" i "Człowiek widmo" Paula Verhoevena + dodatkowo na drugiej płycie "Dzikie żądze" Johna McNaughtona; "Maria" i "4:44: Ostatni dzień na Ziemi" Abla Ferrary

[Obrazek: 100_2576.JPG]
"Rejs" Marka Piwowskiego, "Kuracja" (teatr telewizji) Wojciecha Smarzowskiego, "Noc czerwcowa" (teatr telewizji) i "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy

[Obrazek: 100_2578.JPG]
"Czarny czwartek" Antoniego Krauzego, "Sęp" Eugeniusza Korina, "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza i "Warsaw by Night" Natalii Korynckiej-Gruz

[Obrazek: 100_2575.JPG]
"Żyć nie umierać" Macieja Migasa, "Obywatel" Jerzego Stuhra, "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej i "Cisza" (z obrazem nieanamorficznym) Michała Rosy

[Obrazek: 100_2570.JPG]
Kilka animacji: "Rio"; "Piraci!" i "Artur ratuje Gwiazdkę" ze studia Aardman i "Przygody Tintina" Stevena Spielberga

[Obrazek: 100_2569.JPG]
"Fistaszki", "Epoka lodowcowa 4"; "Happy Feet: Tupot Małych Stóp 2" George'a Millera

[Obrazek: 100_2563.JPG]
"Happy Tree Friends" na 3 płytach, "Spongebob Kanciastoporty" (6 odcinków), "Piekło" Danisa Tanovića i dokument "The Doors When You're Strange" Toma DiCillo

[Obrazek: 100_2557.JPG]
"Złote czasy radia" Woody'ego Allena, "Tańczący z wilkami" Kevina Costnera (wersja reżyserska), "1900: Człowiek legenda" Giuseppe Tornatore i "Melissa P." Luci Guadagnino

[Obrazek: 100_2568.JPG]
"Terminator" Jamesa Camerona (tylko lektor), "28 dni później" Danny'ego Boyle'a, "Matrix: Reaktywacja" sióstr Wachowskich i "Przez ciemne zwierciadło" Richarda Linklatera

[Obrazek: 100_2565.JPG]
"Yves Saint Laurent" Jalila Lesperta, "Żądze i pieniądze" Stephena Frearsa, "El Mariachi" i "Desperado" Roberta Rodrigueza i "Tajne przez poufne" braci Coen w digipacku

[Obrazek: 100_2559.JPG]
"Daj mu to" Petera Medaka, "Z dystansu" Tony'ego Kaye'a, "Virginia" Dustina Lance'a Blacka i "Droga do zatracenia" Sama Mendesa

[Obrazek: 100_2564.JPG]
"Alfie" Charlesa Shyera, "Dogma" Kevina Smitha, "Cienka czerwona linia" Terrence'a Malicka i "Lepiej być nie może" Jamesa L. Brooksa

[Obrazek: 100_2566.JPG]
"Fortepian" Jane Campion, "Imigranci" Jacquesa Audiarda, "Uczta Babette" Gabriela Axela i "Lady" Luca Bessona

[Obrazek: 100_2571.JPG]
"Gorączka sobotniej nocy" Johna Badhama, "Grease" Randala Kleisera, "Wpływ księżyca" Normana Jewisona i "Dreamgirls" Billa Condona

[Obrazek: 100_2579.JPG]
"Obywatel Milk" i "Paranoid Park" Gusa Van Santa i na koniec "Wesele w Sorrento" Susanne Bier (musiałem kupić w kopercie z gazety, bo tylko takie wydanie w Polsce istnieje)

I to by było na tyle! Smile


RE: Kolekcja kew97 - Filmożerca Alan - 02-10-2016

Happy tree friends? No nieźle. Za ile?


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 02-10-2016

Kupiłem podczas wypadu na Męskie Granie do Żywca w tamtejszym Kauflandzie za 5,99 zł


RE: Kolekcja kew97 - kryst007 - 02-10-2016

Zakupy naprawdę niezłe. Sowieckie propagadandy dla samej ciekawości bym postawił na półce, choć pewnie bym to wszystko oglądał bardziej z zażenowaniem Confused "Wałęsa" Wajdy to też w sumie taka współczesna propaganda dla Polski (przynajmniej jak dla mnie), choć nie chcę tutaj dyskutować o polityce Tongue

Ile dałeś za pakiety "Nowych horyzontow"?


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 02-10-2016

Gdyby nie świetna muzyka w "Wałęsie" i dobra rola Więckiewicza nie byłoby czego tam oglądać. Ciekawe jak nowe "Powidoki" podobno w podobnym stylu, więc nie spodziewam się zbyt dużo. A i tak do Oscara zgłosili, a tyle było w tym roku dobra w polskim kinie.

Pakiety kosztowały mnie 60 zł za sztukę. Kupiłem za pośrednictwem znajomej, która była na Nowych Horyzontach, bo tam taniej. Na stronie festiwalu 100 zł kosztuje jeden.


RE: Kolekcja kew97 - kryst007 - 02-10-2016

Rola Więckiewicza pomimo faktu jak fałszywie przedstawili jego postać była właśnie najjaśniejszym punktem tego filmu Tongue Choć dla mnie to za mało bym postawił tą propagandówkę na półce Big Grin

Ogólnie za filmami Wajdy z ostatnich kilkunastu lat nie przepadam. Nie czuć tej samej milości do kina co w takim "Popiele i diamencie" i mam wrażenie, że kręci swoje ostatnie "dzieła" tylko i wyłącznie dla szkół Tongue


RE: Kolekcja kew97 - Monica_Geller - 02-10-2016

Gratuluję „tłuściutkich" dwóch miesięcy Wink