Filmozercy.com | Forum
Kolekcja kew97 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja kew97 (/watek-kolekcja-kew97)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 07-01-2017

Dzięki Smile Pakiet Wajdy z ebay.co.uk. Uznałem, że lepiej sprowadzić te filmy z UK, bo wyszło mnie to ok. 60 zł za całość, a sam Kanał w polskim wydaniu na allegro kosztuje 100 zł, Pokolenie 60 zł, jedynie Popiół i diament można kupić w normalnej cenie. A i lepiej wygląda niż każdy z innej parafii Smile


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 29-01-2017

Aktualizacja kolekcji:

[Obrazek: 01.JPG]
[Obrazek: 02.JPG]
Na początek pakiet PKO Banku Polskiego, a w nim pięć zrekonstruowanych cyfrowo arcydzieł polskiej kinematografii. Byłem zaskoczony, bo widziałem go pierwszy raz. Do regularnej sprzedaży chyba nie trafił, bo nie ma kodów EAN ani na osobnych okładkach, ani na opakowaniu zbiorczym. W pakiecie: "Brzezina" Andrzeja Wajdy, "Zmruż oczy" Andrzeja Jakimowskiego, "Ubu Król" Piotra Szulkina, "Mój Nikifor" Krzysztofa Krauze i "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego (w przeciwieństwie do wydań SPI i TIM, to ma na szczęście obraz anamorficzny).

[Obrazek: 03.JPG]
"Tydzień z życia mężczyzny" Jerzego Stuhra, "Afonia i pszczoły" Jana Jakuba Kolskiego i "Ostatnia akcja" Michała Rogalskiego

[Obrazek: 04.JPG]
"Prawo ojca" Marka Kondrata, "Stracone dusze" Janusza Kamińskiego i "Wierność" Andrzeja Żuławskiego

[Obrazek: 05.JPG]
"Pianistka" Michaela Haneke, "Królowa kasyna" Andre Techine i "3 serca" Benoita Jacquota

[Obrazek: 06.JPG]
"Marzyciele" Bernardo Bertolucciego, "Moje nowe życie" (inny tytuł "Moje życie beze mnie") Isabel Coixet i "Exils" Tony'ego Gatlifa

[Obrazek: 07.JPG]
"Perfect Blue" Satoshi Kona, "Lalki" Takeshi Kitano i "Cesarzowa" Yimou Zhanga

[Obrazek: 08.JPG]
"Prosta historia" Davida Lyncha, "Ziemia niczyja" Danisa Tanovića i "Gucza! Pojedynek na trąbki" Dusana Milića

[Obrazek: 09.JPG]
"Mali agenci 2", "Rekin i Lava" i "Kamień życzeń" Roberta Rodrigueza. Czas uzupełnić jego filmografię i tymi gorszymi tytułami Big Grin

[Obrazek: 10.JPG]
"Valmont" Milosa Formana, "Vincent i Theo" Roberta Altmana (z obrazem nieanamorficznym, proszę o informację czy wydanie gazetowe z "Dziennika" też ma taki obraz) i "Illuminata" Johna Turturro

[Obrazek: 11.JPG]
"Welcome to Collinwood" braci Russo, dwupłytówka "Sherlocka Holmesa" Guya Ritchie i "Hanna" Joe Wrighta

[Obrazek: 12.JPG]
"Chopper" Andrew Dominika, "Uwikłani" Toma Kalina i "Lost River" Ryana Goslinga

[Obrazek: 13.JPG]
"Nienawistna ósemka" Quentina Tarantino, trylogia "Zniknięcie Eleanor Rigby" Neda Bensona i "Nienasyceni" Luci Guadagnino

[Obrazek: 14.JPG]
"Prawdziwa blondynka" Toma DiCillo, "Wszyscy wygrywają" Toma McCarthy'ego i "Kobieta na skraju dojrzałości" Jasona Reitmana

[Obrazek: 15.JPG]
"Podejrzani" Bryana Singera, wydanie ze Złotej Kolekcji, ale bardzo trudne do dostania. Mam jeszcze jedno na zbyciu (nowe, w folii) mogę wymienić za równie trudno dostępny film. "Asylum" Davida Mackenzie i "Nożownik" Williama Friedkina

[Obrazek: 16.JPG]
Kolejny film Uwe Bolla - "Dom śmierci". Przy oglądaniu jego filmów trzeba stosować się do jednej, bardzo ważnej zasady, która brzmi "Pod żadnym pozorem nie oglądaj tego na trzeźwo", wtedy są znośne i zabawne Big Grin. "Zbrodnia" Manuela Pradala i "Uzależnienie" Abla Ferrary

[Obrazek: 17.JPG]
Kilka komedii - "Egzorcysta 2 i 1/2" Boba Logana, "Bruno" Larry'ego Charlesa i "Bez smyczy" braci Farrelly

[Obrazek: 18.JPG]
Kilka animowanych krótkometrażówek - trylogia Adama Elliota "Wujek", "Kuzyn" i "Brat". "Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello" Anthony'ego Lucasa i "Ape: Małpiszon" Rory'ego Bresnihana (wszystkie trzy z serii "Nowe Horyzonty Animacji")

[Obrazek: 19.JPG]
Na koniec dwa koncerty - "Dire Straits On The Night" i "U2 360° at the Rose Bowl". Oraz dokument "Sztuka walki" Keitha R. Clarke'a


RE: Kolekcja kew97 - matwiko - 29-01-2017

Skąd i za ile ta filmoteka PKO? bardzo ładne wydanie.
Na Podejrzanych tez poluje, ale raczej nie mam nic na wymianę Wink


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 29-01-2017

Pakiet PKO z olx za śmieszne pieniądze - 10 zł za całość + wysyłka Smile

Co do "Podejrzanych" to się mocno zdziwiłem jak zobaczyłem ich w sklepie "Wszystko za 1, 2 i 5 zł" (tam gdzie "Uczta Babette") po 3 zł. Były dwie sztuki i obie kupiłem. Jak nikt się nie będzie chciał wymienić, to wystawię na licytację na allegro, bo sam nie wiem za ile bym to miał sprzedać (tak jak już wcześniej pisałem wolałbym wymienić na coś równie ciekawego). Jak będę wystawiał dam Ci znać Smile


RE: Kolekcja kew97 - matwiko - 29-01-2017

Pewnie dodatkowe zdziwienie że w sklepie "wszystko za 1,2 i 5 zł" można coś kupić za 3zł Smile


Kolekcja kew97 - bartnikp - 29-01-2017

Fajny up.

Interesowało Cię dokładnie to wydanie Podejrzanych? ze złotej kolekcji? Jeśli chcesz to powiniennem mieć gdzieś wcześniejsze opakowanie. Kiedyś zgubiłem płytę i kupiłem przez to drugą sztukę.

[Obrazek: 21840c11093170c4aa65d8106132e2c4.jpg]


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 30-01-2017

Dzięki Smile

Na ofertę odpisałem Ci na priv.


RE: Kolekcja kew97 - accept2 - 31-01-2017

Świetna kolekcja. Kilka dvd wciąż poszukuję. Pozdrawiam kolegę w szczególności, że nie poddałeś się tutejszej społeczności. U mnie też króluje dvd i tak zostanie. Bardzo lubię ten nośnik.


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 31-01-2017

Dzięki Smile Czemu miałbym się poddać, każdy kolekcjonuje to co chce Smile


RE: Kolekcja kew97 - Pablito - 01-02-2017

pakiet PKO mega, trochę szpecąco duże te białe paski z informacją na temat kto za tym stoi, ale pewnie da się przeboleć Smile