Filmozercy.com | Forum
Kolekcja kew97 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja kew97 (/watek-kolekcja-kew97)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 01-02-2017

No, lepiej by było jakby na froncie okładki był cały plakat, ale oprócz tego jednego mankamentu te wydania prezentują się bardzo dobrze Smile


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 19-02-2017

Aktualizacja na luty:

[Obrazek: 01.JPG]
[Obrazek: 02.JPG]
Na początek pakiet dwóch filmów Kima Ki-Duka ("Krokodyl" i "Samarytanka") w digipacku. To wydanie bardzo dobrze się prezentuje, jedynie brak napisu na grzbiecie psuje wygląd.

[Obrazek: 03.JPG]
Pierwsza część kolekcji Claude'a Leloucha (w tym pakiecie filmy: "We dwoje", "Jedni i drudzy", "Niech żyje życie" i "Rozstania i powroty")

[Obrazek: 04.JPG]
I druga część kolekcji Claude'a Leloucha (w tym pakiecie filmy: "Edith i Marcel", "Uwaga, bandyci!", "Podróże rozpieszczonego dziecka" i "Odwaga miłości")

[Obrazek: 05.JPG]
Kolekcja filmów nagrodzonych Krzysztofa Zanussiego. W pakiecie filmy: "Struktura kryształu", "Iluminacja", "Barwy ochronne", "Dotknięcie ręki" i "Persona non grata"

[Obrazek: 06.JPG]
Serial "Sfora" Wojciecha Wójcika

[Obrazek: 07.JPG]
"Mgła", "Coś" i "Łowcy wampirów" Johna Carpentera

[Obrazek: 08.JPG]
"Z Tobą lub bez Ciebie", "Wonderland" (niestety tylko lektor) i "Kodeks 46" Michaela Winterbottoma

[Obrazek: 09.JPG]
"1492: Wyprawa do raju" i "American Gangster" Ridleya Scotta i "Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz" Sydneya Lumeta

[Obrazek: 10.JPG]
"Labirynt" Jima Hensona (z wymiany z matwiko - jeszcze raz dzięki Smile ), "Błękitna nuta" Andrzeja Żuławskiego (z wymiany z DanSavio - również jeszcze raz dzięki Smile ) i "Wojna polsko-ruska" Xawerego Żuławskiego

[Obrazek: 11.JPG]
"Psychol" Gusa Van Santa, dwupłytówka "Ludzkich dzieci" Alfonso Cuarona i "Incepcja" Christophera Nolana

[Obrazek: 12.JPG]
"Idol" Todda Haynesa, "Rushmore" Wesa Andresona i "Moja droga Wendy" Thomasa Vinterberga

[Obrazek: 13.JPG]
"Wrota do piekieł" Sama Raimi'ego, "Świat według T.S. Spiveta" Jean-Pierre'a Jeuneta i "Love & Mercy" Billa Pohlada

[Obrazek: 14.JPG]
"Buena Vista Social Club" Wima Wendersa, "Para na życie" Sama Mendesa i "Burton i Taylor" Richarda Laxtona

I to wszystko Smile


RE: Kolekcja kew97 - Wolfman - 19-02-2017

Ten jeden niebieski krążek to taki nieśmiały krok w kierunku zmian?


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 19-02-2017

To nie pierwsze BD w mojej kolekcji. "Wojnę polsko-ruską" na niebieskim nośniku kupiłem skuszony dodatkami, których na DVD nie ma wcale. Ponadto dużo bardziej podoba mi się okładka tego wydania niż DVD Smile

Tak drastycznych zmian, że przestanę kupować DVD nie będzie, bo tak jak już było wiele razy pisano na forum mała część wydawana jest na BD z polskim tłumaczeniem. Dla przykładu, z tej aktualizacji oprócz "Wojny polsko-ruskiej" chyba tylko "American Gangster" i "Incepcja" jest do dostania z polskim tłumaczeniem na BD. Z drugiej strony nie mówiłem nigdy, że niebieski krążek całkowicie odrzucam więc jakieś pojedyncze egzemplarze się pojawiają i będą pojawiać, może i coraz więcej, bo ceny coraz lepsze Smile


RE: Kolekcja kew97 - matwiko - 19-02-2017

Ładne te pakiety.
Jeżeli Idol z Allegro to chyba tez brałem udział w tej licytacji. Bardzo rzadko pojawia się ten tytuł, gratuluje


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 19-02-2017

Te pakiety Leloucha jeszcze niedawno się walały na allegro po 40 zł za jeden, a teraz ani jednej sztuki. Znalazłem w CeX w dobrej cenie i kupiłem, bo dużo słyszałem o jego twórczości, a jeszcze niczego nie widziałem. Zanussi podobnie. Widziałem tylko "Obce ciało" i trochę (a nawet bardzo) się zraziłem, ale to obok "Serca na dłoni" podobno jego najgorszy film. Te na pewno będą lepsze, bo to docenione klasyki i dużo osób mi je polecało, to postanowiłem nadrobić Big Grin

Tak, "Idol" z allegro. Długo polowałem, ale wreszcie się udało. Dzięki Smile


RE: Kolekcja kew97 - kryst007 - 20-02-2017

Pakiety rzeczywiście fajne, jak i całe zakupy. Gdzie i za ile dostałeś "Rushmore" Andersona?


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 20-02-2017

Dzięki Smile "Rushmore" z CeX za 10 zł.


RE: Kolekcja kew97 - joshua - 20-02-2017

Gratuluję kolekcji i świetnych tytułów. Duży plus za "1900 Człowieka Legendę" Tornatore, klasykę PL (Zanussi i Żuławski) oraz jako wieloletni fan U2 za koncert "360 Rose Bowl". Masz "nosa" do trafiania na rarytasy! Pozdrawiam.


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 20-02-2017

Dzięki Smile

Żuławskiego jeszcze "Opętanie" w pakiecie Isabelle Adjani (bo innego wydania w Polsce nie ma) i będę miał komplet jego filmów wydanych w Polsce.

Jako fan U2 Również pozdrawiam Smile