Filmozercy.com | Forum
Kolekcja kew97 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja kew97 (/watek-kolekcja-kew97)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Kolekcja kew97 - kryst007 - 15-03-2016

"Aż poleje się krew" muszę kiedyś dokupić tak jak i pozostałe filmy P.T.Andersona. Podobnie z Żuławskim. Fajne zakupy!


RE: Kolekcja kew97 - freez - 15-03-2016

fajna aktualizacja


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 15-03-2016

Dzięki Smile

Dzisiaj w moje ręce wpadł album z plakatami do filmów Andrzeja Wajdy. Nie jest to film, ale myślę, że mogę go tu zamieścić:

[Obrazek: 100_2435.JPG]


RE: Kolekcja kew97 - matwiko - 15-03-2016

Żuławskiego zazdroszczę choć to ciężkie filmy Tongue Album Wajdy świetna sprawa.
Co Ci jeszcze brakuje z Cronenberga?


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 15-03-2016

Dzięki Smile Z Cronenberga brakuje mi jeszcze "Muchy", "Nierozłącznych", "Nagiego lunchu" i "M. Butterfly".


RE: Kolekcja kew97 - matwiko - 15-03-2016

Czyli moim zdaniem najlepszych Smile poza oczywiście Videodrome.

Na allegro widzę ze jest właśnie aukcja Nagiego lunchu a to rzadkie wydanie.


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 15-03-2016

Dzięki za info. Też sprawdziłem jak mi napisałeś czego mi brakuje Big Grin Już dodałem do obserwowanych. Z tych, które widziałem według mnie "Nagi lunch" najlepszy. "eXistenZ" już mam długo a zawsze odkładam na później i nadal nie obejrzałem Tongue


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 19-05-2016

Aktualizacja z ostatnich dwóch miesięcy

[Obrazek: 100_2452.JPG]
"Sokół maltański" Hustona , "Obywatel Kane" Wellesa i "Ben Hur" Wylera (na płycie dwustronnej)

[Obrazek: 100_2451.JPG]
Dwa filmy z Jamesem Deanem - "Buntownik bez powodu" Raya - 2DVD i "Olbrzym" Stevensa - 3DVD (na dwóch film, na trzeciej dodatki), niestety nieanamorficzny obraz; "Dawno temu w Ameryce" Leone, ponad 4-godzinna rozszerzona wersja reżyserska - 2DVD (film na dwóch płytach)

[Obrazek: 100_2462.JPG]
"Chłopcy z ferajny" Scorsesego w snapperze, niestety nieanamorficzny obraz; "Gorączka" Manna - 2DVD i "Krwawa profesja" - podobno jeden z gorszych filmów Eastwooda, ale jeszcze nie widziałem

[Obrazek: 100_2463.JPG]
"Girl Guide" Machulskiego, "Gry uliczne" (szósty film Krauzego w kolekcji), niestety nieanamorficzny obraz; "Duże zwierzę" (trzeci film Stuhra w kolekcji)

[Obrazek: 100_2461.JPG]
"Wyrok na Franciszka Kłosa" Wajdy i 2 filmy Millera - "Mad Max" i "Happy Feet"

[Obrazek: 100_2460.JPG]
"Mucha" i "Nagi lunch" (już dwanaście filmów Cronenberga w kolekcji), "Trans" (szósty film Boyle'a w kolekcji)

[Obrazek: 100_2459.JPG]
"Brother" Takeshi'ego Kitano, "Hero" Zhanga Yimou i "Koriolan" Ralpha Fiennesa

[Obrazek: 100_2456.JPG]
"Wszystko gra" (dwudziesty drugi film Allena w kolekcji), "Godziny" Daldry'ego i "Fast Food Nation" (szósty film Linklatera w kolekcji)

[Obrazek: 100_2455.JPG]
"Za wszelką cenę" Van Santa, "Rozpustnik" z Deppem i "Operacja świt" Herzoga

[Obrazek: 100_2454.JPG]
Szwedzka komedia "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął", "Sicario" Villeneuve'a i "Zimowa opowieść" Goldsmana

[Obrazek: 100_2453.JPG]
"Zatrute pióro" P. Kaufmana, "Once" Carney'a i "Lesbian Vampire Killers" - nie wiem co to, ale zapowiada się guilty pleasure

[Obrazek: 100_2458.JPG]
4 filmy duetu Konecki i Saramonowicz - "Ciało", "Testosteron", "Lejdis" i "Idealny facet dla mojej dziewczyny"

[Obrazek: 100_2457.JPG]
"Niezapomniane wesele" - nie mam pojęcia co to, było na jednej aukcji z innymi; "Wenecja" - miała być Wenecja Kolskiego a przyszła jakaś amerykańska Sad

[Obrazek: 100_2464.JPG]
"Rozstanie" (trzeci film Farhadi'ego w kolekcji) i "Don Jon" - bardzo dobry debiut reżyserski Josepha Gordona-Levitta

[Obrazek: 100_2473.JPG]
Na koniec książka - ilustrowany scenariusz Goldsmana do "Kodu da Vinci"

I to by było na tyle Smile


RE: Kolekcja kew97 - kryst007 - 19-05-2016

Kurcze pieczone! Ile tu fajnych rzeczy! Ben-Hur, Dawno temu w Ameryce, Obywatel Kane, Sokół maltański, James Dean, Chłopcy z ferajny (w snapperze), Mad Max, Cronenberg - sama klasyka! Jedynie te polskie komedie z ostatnich zdjęć bym sobie darował. Update robiący wrażenie! Wink


RE: Kolekcja kew97 - kew97 - 19-05-2016

Dzięki! Smile Fakt, te polskie komedie arcydziełami nie są, ale jakoś lubię styl Koneckiego i Saramonowicza. Dobre jak nie mam ochoty na jakiś angażujący film. Do odstresowania Big Grin