Filmozercy.com | Forum
DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd (/watek-dvd-blu-ray-unikaty-rzadkosci-itd)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Fryta - 14-03-2015

Szukałem takiego wątku, lecz nic nie znalazłem, więc postanowiłem go założyć.

Proszę o wpisywanie tytułów ciężko dostępnych, wyczerpanych nakładów itd.
Zawsze będzie łatwiej trafić jakąś okazję mając taki wykaz pod ręką.


RE: DVD - Unikaty, rzadkości itd - meaner - 14-03-2015

Z Blu-ray:
- Śpiąca Królewna 2xBD
- Resident Evil 2
- Desperado
- Sin City
- Pulp Fiction
- Terminator 2
- Antychryst ?
- Od Zmierzchu do Świtu
- Jackie Brown
Ogółem chyba połowa filmów Promotionu ma wysokie ceny

z DVD:
- Gremliny
- Sok z Żuka
- Sara
- Maska
- Krzyk 2
- Dzień Świra 2DVD
- Fight Club 2DVD digipack
- Gladiator 3DVD digipack - Chociaż zdarzają się jeszcze okazje na allegro.
- Szczęki 2DVD digipack - Chociaż zdarzają się jeszcze okazje na allegro.
- Requiem dla snu 2DVD digipack
- Titanic 4DVD digipack
- Ojciec Chrzestny trylogia w digipackach


RE: DVD - Unikaty, rzadkości itd - Fryta - 14-03-2015

Oczywiście BD też. Choć tutaj jeszcze jest niewiele tytułów Smile


RE: DVD - Unikaty, rzadkości itd - kliw - 14-03-2015

BD:
Equilibrium
Od zmierzchu do świtu


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Lukob - 14-03-2015

Czemu ma służyć ten wątek, bo nie rozumiem. Jak chcę kupić jakiś film na DVD/blu-ray to sprawdzam przede wszystkim czy go wydano. Dalej, jakie wydania wyszły i w zależności od tego czy jest dostępny czy nie  - kupuję bądź czekam na okazję na allegro, olx, ebay itp. Co niby ma wynikać z tego, że ktoś ci poda listę niedostępnych tytułów. Będzie ci je łatwiej kupić?


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Inuki - 14-03-2015

(14-03-2015, 15:09)meaner napisał(a):  - Gladiator 2DVD digipack

Pierwsze słyszę o takim wydaniu, nie chodzi Ci przypadkiem o 3DVD z wersją rozszerzoną? Jak tak, to żaden to unikat, pełno się tego wala na AlleDrogo. Sam mam egzemplarz do opchnięcia Tongue


(14-03-2015, 15:09)meaner napisał(a):  - Czas Apokalipsy 2DVD digipack

Jak wyżej, pełno tego. Nawet teraz są chyba 4 egzemplarze w okolicach 30-40zł i całkiem dobrym stanie Wink


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - MoviePsycho - 14-03-2015

Lukob chodzi o to, że będziesz czekał na promocję, a okaże się, że obudzisz się z ręką w nocniku, bo nie będziesz zdawał sobie sprawy, że nakład się kończy i jedyną opcją może być zakup filmu za chorą cenę na aukcjach. Moim zdaniem wątek wart uwagi.


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Lukob - 14-03-2015

Nie w tym rzecz. Moim zdaniem praktyczniej jest wyszukać tytułu, który chcę kupić googlując albo szukając w internetowych sklepach, portalach aukcyjnych. Nie rozumiem po co wątek z wyczerpanymi nakładami i w czym ma to pomóc w zakupach, że niby jak jest na liście to już nie muszę szukać w sklepie bo go nie ma?

Rozumiem wątek unikaty, rzadkości, w których można się pochwalić naprawdę rzadkim wydaniem filmu, które udało się zdobyć bo od dawna nie ma go ani w sklepie ani na allegro, ebay itp. i przy okazji dać fotki żeby "Kowalski" jak nie może kupić to sobie chociaż nacieszył oczy.  Często takie perełki giną w odrębnych wątkach kolekcji poszczególnych forumowiczów.

Za chwilę będzie dyskusja jak powyżej. Ktoś wrzuci listę filmów niedostępnych z wyczerpanym nakładem, a ktoś inny będzie mu udowadniał, że te filmy można kupić.

Przecież jak ktoś poszukuje rzadkiego wydania zawsze może wrzucić zapytanie w wątku Giełda /Kupię, poszukuję


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - MoviePsycho - 14-03-2015

Fakt, tytuł wątku pasuje do tego co opisałeś wyżej. Może w takim razie tytuł zmienić np. na "Wyczerpane nakłady" albo coś w tym stylu. Jedną z korzyści takiego wątku byłaby informacja czy te 50 zł za film to cena do okazyjna, bo np. na ogół można go dostać za 300 zł i więcej. Ja np. nie zdawałem sobie sprawy z tego, że nakład "Promotion" się kończy albo, że "Terminatora 2" nie kupię już w normalnej cenie, pamiętam, że mogłem go kupić za 27 zł, ale mi się nie spieszyło wtedy.


RE: DVD&Blu-ray - Unikaty, rzadkości itd - Artur - 14-03-2015

2 płyta z serialem zmiennicy chodzi po kilkadziesiąt złotych, resztę można było kupić po 2,99 w carrefurze i allegro, myślę że nic się nie zmieniło, nie wiem dlaczego tak drogo stoi, czyżby nakład niższy?