Filmozercy.com | Forum
Lektor Vs Dubbing - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Ogólnie o kinie (https://forum.filmozercy.com/dzial-ogolnie-o-kinie)
+--- Wątek: Lektor Vs Dubbing (/watek-lektor-vs-dubbing)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Lektor Vs Dubbing - Barmon - 22-03-2015

Spotkaliście się z pirackimi lektorami na dvd z bazarów. Oto Zemsta Sith w takim wydaniu








RE: Lektor Vs Dubbing - blu-ray fan - 22-03-2015

lektor kładzie na łopatki,śmiech na sali


RE: Lektor Vs Dubbing - Lukob - 29-03-2015

KICKBOXER - porównanie wersji lektorskich




Janusz Kozioł TVN, tł. Wojciech Graf
Piotr Borowiec Polsat, tł. Ewa Klimaszewska
Jan Wilkans DVD, tł. Jan Wilkans
Tomasz Knapik Polsat, tł. Ewa Klimaszewska
Julian Rachwał VHS, tł. brak informacji


RE: Lektor Vs Dubbing - Lukob - 04-04-2015

BIG LEBOWSKI - porównanie wersji lektorskich:





Jacek Brzostyński Canal+| DVD, tł. Monika Szpetulska
Stanisław Olejniczak TVP1, tł. Andrzej Chajewski
Władysław Frączak VHS ITI, tł. Agata Deka


RE: Lektor Vs Dubbing - Gieferg - 12-01-2016

Sokal w temacie o Evereście napisał(a):Kilka raz pisałeś, że angielski znasz. Do tego chodzi przecież o powtórny seans (pierwszy był z napisami, więc wszystko było jasne).

Co innego osoby starsze lub dzieci. Ale Tobie po co ten lektor? :-)

Po 1) NIGDY nie oglądam filmów sam, a osoby z którymi oglądam potrzebują wersji PL
Po 2) lubię oglądać z lektorem (szczególnie gdy jest to Knapik/Szołajski/Kozioł/Rosołowski/Gajewski/Szczotkowski/Matul/Łukomski/Utta/Szydłowski/Magier), porównywać tłumaczenia (zerknij na wcześniejsze strony tego tematu), a kompletowanie istniejących wersji lektorskich do filmów, które mam na półce to moje hobby, myślałem, że już wszyscy o tym wiedzą Wink


RE: Lektor Vs Dubbing - Sokal - 12-01-2016

Ok, punkt pierwszy wyczerpuje kwestię mojego pytania :-)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


RE: Pluton (Platoon) - 1986 reż. Oliver Stone - Wolfman - 07-04-2016

A kto czytał vhs Ostatni skaut tekst gdy rzuca niedopałkiem w plakat senatora i mówi "na ciebie chuju na pewno nie będę głosował" ?


RE: Lektor Vs Dubbing - Kirek - 03-06-2016

Kto jest lektorem w "Stalowy świt" (Steel Dawn) na DVD? Kurcze mam to wydanie ale nie jestem pewny na 100%. Wydaje mi się, że słyszę Grzegorz Matlak ale w google jedyny lektor o tym imieniu to Pawlak. Ktoś może potwierdzić kto tam czyta Smile


RE: Lektor Vs Dubbing - Inuki - 03-06-2016

(03-06-2016, 09:13)Kirek napisał(a):  Kto jest lektorem w "Stalowy świt" (Steel Dawn) na DVD? Kurcze mam to wydanie ale nie jestem pewny na 100%. Wydaje mi się, że słyszę Grzegorz Matlak ale w google jedyny lektor o tym imieniu to Pawlak. Ktoś może potwierdzić kto tam czyta Smile

Lektor czytany jest trochę niewyraźnie, ale jak dałem głośniki na full, to na 100% czyta Grzegorz Pawlak Wink


RE: Lektor Vs Dubbing - Kirek - 03-06-2016

Dzięki. Informacja dodana do opisu wydania w filmoskopie Smile