Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - promocje - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - promocje (/watek-sklepy-internetowe-promocje)



RE: Sklepy internetowe - promocje - darayavahus - 10-05-2018

Dalej zmieniają ceny, wczoraj zamówiłem W imię ojca i Urodzony 4 lipca za 50,01, a dziś obydwa są za 27zł więc anulowałem tamto zamówienie i złożyłem nowe.


RE: Sklepy internetowe - promocje - MarianPaz - 10-05-2018

Jest też Spartakus. Po dodaniu nowych tytułów zamówiłem 4 filmy choć mam nadzieję, że wkrótce będą też inne w tak niskiej cenie. Oby tylko te wydania nie były wypalcowane. Big Grin


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 10-05-2018

(10-05-2018, 06:43)MarianPaz napisał(a):  Jest też Spartakus. Po dodaniu nowych tytułów zamówiłem 4 filmy choć mam nadzieję, że wkrótce będą też inne w tak niskiej cenie. Oby tylko te wydania nie były wypalcowane.
Nie chcę "krakać" ale... te wydania po około 27 zł to najprawdopodobniej będą foliowane foliarką (folia termokurczliwa) - leży takich pełno w koszach z wyprzedażą w MM. A co do wypalcowanych płyt, to nawet w tych fabrycznie foliowanych się zdażają takie. Ostatnio zakupiłem całą serię Park Jurajski w nowych okładkach i pierwsza część była masakrycznie wypalcowana, jakby ktoś całą tłustą łapę odcisnął na płycie od strony zapisu.


RE: Sklepy internetowe - promocje - MarianPaz - 10-05-2018

To że nie będzie oryginalnej folii to jest pewne, bo już poprzednio zamawiane przeze mnie filmy takie były. Okładki nie były pomarszczone a na płytach nie zauważyłem odcisków palców więc mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Zresztą za 13 złotych cudów nie wymagam. Ważne żeby Empik w ogóle zrealizował zamówienia.


Sklepy internetowe - promocje - Montana - 10-05-2018

(10-05-2018, 08:38)MarianPaz napisał(a):  To że nie będzie oryginalnej folii to jest pewne, bo już poprzednio zamawiane przeze mnie filmy takie były. Okładki nie były pomarszczone a na płytach nie zauważyłem odcisków palców więc mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.


Ja też zamawiałem kilka filmów i wszystkie były nowe. To że filmostrada daje inne folie to nie znaczy że były na nowo foliowane.


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 10-05-2018

(10-05-2018, 08:43)Montana napisał(a):  Ja też zamawiałem kilka filmów i wszystkie były nowe. To że filmostrada daje inne folie to nie znaczy że były na nowo foliowane.
Filmostrada nie zawsze daje "inne" folie. Jak produkt jest premierowy to jako nowość ma folię fabryczną a nie termokurczliwą. Dopiero we wznowieniach zdażają się takie foliowane cuda. Co nie znaczy, że zawsze są one w jakiś sposób "wadliwe" np. pomarszczone okładki i pudełka od foliarki.
Ale paluchy na płytach to już niestety nie jest reguła - w obojętnie jak pakowanych wydaniach modą być... generalnie mogą się zdarzyć wszędzie jeśli chodzi o Filmostradę. Pracownicy pakujący płyty chyba nie wiedzą do czego służą białe rękawiczki albo kontrola jakości nad tym w ogóle nie panuje.
Jakoś Galapagos, Imperial Cinepix czy nawet Monolith nie mają z tym żadnego problemu.


Sklepy internetowe - promocje - Montana - 10-05-2018

(10-05-2018, 09:02)KaMario napisał(a):  
(10-05-2018, 08:43)Montana napisał(a):  Ja też zamawiałem kilka filmów i wszystkie były nowe. To że filmostrada daje inne folie to nie znaczy że były na nowo foliowane.
Filmostrada nie zawsze daje "inne" folie. Jak produkt jest premierowy to jako nowość ma folię fabryczną a nie termokurczliwą. Dopiero we wznowieniach zdażają się takie foliowane cuda. Co nie znaczy, że zawsze są one w jakiś sposób "wadliwe" np. pomarszczone okładki i pudełka od foliarki.
Ale paluchy na płytach to już niestety nie jest reguła - w obojętnie jak pakowanych wydaniach modą być... generalnie mogą się zdarzyć wszędzie jeśli chodzi o Filmostradę. Pracownicy pakujący płyty chyba nie wiedzą do czego służą białe rękawiczki albo kontrola jakości nad tym w ogóle nie panuje.
Jakoś Galapagos, Imperial Cinepix czy nawet Monolith nie mają z tym żadnego problemu.


No to chyba piszemy o innych foliach.
Jest ona inna niż u innych dystrybutorów bo nie ma tego paska blu-ray disc. Jak pisał o "termokurczliwej" to ok. Ja od nich nigdy w takiej nie dostałem.

Ja pisałem o tych:
[Obrazek: 7b5502a6240dca8fec7579f6ac7cdeb1.jpg]


RE: Sklepy internetowe - promocje - KaMario - 10-05-2018

(10-05-2018, 09:14)Montana napisał(a):  No to chyba piszemy o innych foliach.
Jest ona inna niż u innych dystrybutorów bo nie ma tego paska blu-ray disc. Jak pisał o "termokurczliwej" to ok. Ja od nich nigdy w takiej nie dostałem.
Folia ze zdjęcia jest jak ja to nazywam - folią fabryczną. Faktycznie nie posiada tylko tego charakterystycznego dla innych dystrybutorów paska z napisem Blu-ray. Takie pakowanie jest OK.
Ale zdarzają się często wydania foliowane foliarką - nie mam niestety teraz możliwości pokazania przykładu na zdjęciu - wygląda to podobnie jak foliowanie większości steelboków lub filmów 4K od Galapagos.


RE: Sklepy internetowe - promocje - Mateusz - 10-05-2018

Dorzucają kolejne filmy.

2 filmy na Blu-ray w cenie 1 - filmy po 13 zł! (nowe filmy w promocji)


RE: Sklepy internetowe - promocje - czuubakka - 10-05-2018

Też sobie dorzuciłem.