Filmozercy.com | Forum
FilmoSkop - opinie i komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+---- Dział: FilmoSkop (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmoskop)
+---- Wątek: FilmoSkop - opinie i komentarze (/watek-filmoskop-opinie-i-komentarze)



RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Kapitan_kusiak - 26-08-2015

Faktycznie, nie zauważyłem.

Mam za to kolejną uwagę. Chodzi o sortowanie ofert wydań po najniższej cenie. Miałoby ono sens, gdyby kryterium sortowania była "cena w PLN" a nie kategoria "cena", w której nie uwzględnia się przecież różnic walutowych).


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - kliw - 27-08-2015

Dobrze by było, aby wydania, które nie są już dostępne znikały jako wydania dostępne w sklepach np Filadelfia w merlinie widnieje za 27,49 a na stronie jest już niedostępna (oczywiście jeśli dałoby się to zrobić).
Inną ciekawą informacją mogłaby być dodatkowa kolumna w mojej liście życzeń jako różnica ceny aktualnej i pożądanej oraz możliwość posortowania wydań wg właśnie tej różnicy. Ja mam na tej liście 124 wydania i jeśli cena aktualna przekroczy pożądaną o kilka złotych nie jest to zbyt widoczne (oczywiście jeżeli jest taka możliwość).


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - radef - 27-08-2015

(27-08-2015, 08:31)kliw napisał(a):  Dobrze by było, aby wydania, które nie są już dostępne znikały jako wydania dostępne w sklepach np Filadelfia w merlinie widnieje za 27,49 a na stronie jest już niedostępna (oczywiście jeśli dałoby się to zrobić).
Ogólnie z tego co widzę to z Merlinem jest problem. Ponieważ czasem wydanie staje się niedostępne, a z Filmoskopu znika dzień, dwa później. A na przykład z Media Marktem jest tak, że niedostępne wydania znikają prawie od razu.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - misfit - 28-08-2015

Przydałoby się też sortowanie listy kolekcji użytkowników m.in. alfabetycznie po nazwie użytkownika, liczbie wydań, itd.
To samo odnośnie działu "moja kolekcja" - alfabetycznie, wg. daty wydania czy dodania do kolekcji. Aktualnie jedyne kryterium to data utworzenia kolekcji/dodania wydania.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 28-08-2015

Sortowanie w dziale Kolekcje użytkowników dodane. Można sortować po liczbie wydań, alfabeteycznie i po dacie utworzenia kolekcji.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Kapitan_kusiak - 04-09-2015

A będzie coś takiego jak ustawienia podglądu profilu dla innych? To o czym wspominałem, czyli możliwość edycji widoku kolekcji z przeciąganiem myszą poszczególnych pozycji tak by dało się je ustawić w jakimś porządku tematycznym, seriowym.

Z nowych pomysłów dodałbym w profilach użytkowników filmoskopu 3 rzeczy:
a) średnią cenę zakupu filmu na blu-ray, DVD (oddzielnie)
b) liczbę wydań na blu-ray, DVD z polską wersją językową
c) histogram dla dat zakupu z zaokrągleniem do miesiąca, aby można było sobie zobaczyć (oczywiście, jeżeli są wpisane daty zakupu), kiedy się miało manie zakupowe Big Grin

Ps. Przydałaby się też adnotacja na stronach wydań, kto zarejestrował w bazie dane wydanie, kto wprowadził opis specyfikacji i kto wgrał zdjęcia wydania.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Ula87 - 09-09-2015

Proszę dodać dystrybutora M2Films


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 09-09-2015

Dodany.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Kapitan_kusiak - 19-09-2015

Przyszła mi właśnie do głowy jeszcze jedna sugestia. Czy da się zrobić tak aby dla danego użytkownika przypisać filtr wyszukiwania wydań? Przykładowo: po zalogowaniu na filmoskop chciałbym aby wyszukiwarka pamiętała, że interesują mnie wyłącznie wydania filmów na blu-ray abym nie musiał za każdym razem włączać tego samego filtru. Albo, żeby użytkownik miał możliwość zdefiniowania i ZAPISANIA danego filtru, który działałby również po kolejnych logowaniach do systemu.

Ps. Do krajów pochodzenia wydania trzeba dodać RPA.


RE: FilmoSkop - opinie i komentarze - Mateusz - 20-09-2015

RPA dodane. Co do indywidualnych ustawień filtrów, to w przyszłości planujemy wprowadzenie takiego rozwiązania, na razie możecie sobie dodać do zakładek w przeglądarce stronę z wybranymi filtrami.