Filmozercy.com | Forum
Bram Stoker's Dracula - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Bram Stoker's Dracula (/watek-bram-stoker-s-dracula)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Bram Stoker's Dracula - Sokal - 28-10-2016

(06-01-2016, 15:21)Verrax napisał(a):  
(05-01-2016, 23:33)misfit napisał(a):  Verrax, teoretycznie jest możliwe, że ten steelbook ma jeszcze inną specyfikację od reszty wydań, ale wydaje mi się to jednak nieprawdopodobne. Dla pewności porównaj wygląd menu oraz listę dodatków.

Wszystko posprawdzam i potwierdzę różnorakie opinie z internetowych for, ale dopiero kiedy "Dracula" zawita do mojej skrzynki pocztowej. Tongue

Czyli jest wybór: albo mamy polskie napisy, albo mamy Atmosa. Ech...

A mam do Ciebie pytanie. Jak sprawdzałeś czy to nowy "master in 4k"?


RE: Bram Stoker's Dracula - Verrax - 28-10-2016

(28-10-2016, 11:14)Sokal napisał(a):  A mam do Ciebie pytanie. Jak sprawdzałeś czy to nowy "master in 4k"?

Przecież w postach na poprzedniej stronie jest opisane skąd wiadomo że to nowe wydanie - na płycie w tym steelbooku z Zavvi są nowe dodatki, ewidentnie lepszy względem poprzedniego wydania obraz z nowego mastera, oraz ścieżka dźwiękowa w 5.1 DTS-HD MA (w poprzednim wydaniu było to Dolby Digital 5.1).


RE: Bram Stoker's Dracula - Sokal - 28-10-2016

Ok, racja. Dzięki.


RE: Bram Stoker's Dracula - misfit - 19-08-2017

Na zavvi pojawiła się okładka wydania UHD.
Na jej podstawie wynika, że w wydaniu UK będzie polska wersja językowa na płycie UHD oraz na dołączonym BD.

Zwyczajowo jak to bywa u Sony na płycie UHD oryginalna ścieżka dźwiękowa będzie w Atmosie, a na BD - DTS-HD MA 5.1.


RE: Bram Stoker's Dracula - Wolfman - 19-08-2017

Cena tego kolejnego remastera jest wspaniała. Nawet 2-3 nowości w 4k można za to kupić.


RE: Bram Stoker's Dracula - misfit - 19-08-2017

W dniu premiery będzie za nie więcej jak £20 na amazonie.

10-15 funciaków za nowość ? Gdzie takie cuda ?


RE: Bram Stoker's Dracula - Wolfman - 19-08-2017

Proszę inne nowości w 4k

link


link

link

Ta ostatnia to nawet w folii można kupić taniej. Kupiłem też Re6 za 15$


RE: Bram Stoker's Dracula - misfit - 19-08-2017

Z tym, że to nie są nowości. A poza tym:

(19-08-2017, 21:11)wolfman napisał(a):  link

Z wysyłką do PL - $31.

Cytat:link

Z wysyłką do PL - $35.

Cytat:link

A to jakaś używka i gość nie wysyła w ogóle do PL.

£20 to jest normalna cena za nowość w UK w dniu premiery. Jeśli Bram Stoker's Dracula będzie kosztował więcej na amazonie to ogłaszam wszem i wobec, że przez 24h będę chodził z torbą na głowie Wink
A tak ogólnie to czekam na opinie zaufanych osób jak się będzie prezentować wydanie UHD bo różnie to bywa z tymi "ciemnymi" filmami... Jeśli się okaże, że różnica względem BD jest minimalna to się poczeka na jakąś fajną promocję, ew. zadowolę się wydaniem BD z USA.


RE: Bram Stoker's Dracula - pred895 - 19-08-2017

Wolfman który mówi że zawsze można zagadać typa czy wyśle do Polski, albo trzeba mieć ziomka w USA i problem z głowy za raz, dwa, trzy... Wink


RE: Bram Stoker's Dracula - Wolfman - 19-08-2017

Wszystkie trzy filmy akurat kupiłem . W Usa to mają El Dorado z filmami 4K. Podałem same ceny , a skąd jak i gdzie, to bez znaczenia. Tutaj liczy fakt drogiego starego remastera. Nie chce mi się wierzyć , że różnica będzie kolosalna między blu a tym 4k. Raczej dla masturbantów , dla których każdy nowy kolor i poprawka robi kolosalną różnicę i to za malutką dopłatą. Cena pewnie dlatego wysoka, że nie liczą na dużą sprzedaż. Za niedługo sam sprawdzę różnicę na dwóch tv i porównam czy to jakaś przepaść jak między dvd , a blu . Jeśli stwierdzę inaczej to przystopuję z tymi filmami 4k Smile. Oppo 203 w drodze.