Filmozercy.com | Forum
James Bond - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: James Bond (/watek-james-bond)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: James Bond - faccalto - 09-03-2016

(09-03-2016, 00:10)pred895 napisał(a):  
(08-03-2016, 20:53)TomaszG napisał(a):  Spectre w amaray jest już w Saturnie/MM - cena 59,90 zł czyli jak nowość całkiem niezła.

Dzięki za info Smile być może jutro się skuszę Tongue Cena jak najbardziej spoko ( Marsjanin w dniu premiery miał identyczną Tongue )


Na razie dotyczy to tylko sieci MM/Saturn, ale też to zauważyłem, że głośne tytuły zaczynają mieć przystępne ceny w dniu premiery. Ciekawe tylko, czy to chwilowy zabieg i dotyczy kilku tytułów, czy też rynek blu-ray czeka jakaś zmiana polityki cenowej.


RE: James Bond - Wolfman - 09-03-2016

(09-03-2016, 07:53)faccalto napisał(a):  
(09-03-2016, 00:10)pred895 napisał(a):  
(08-03-2016, 20:53)TomaszG napisał(a):  Spectre w amaray jest już w Saturnie/MM - cena 59,90 zł czyli jak nowość całkiem niezła.

Dzięki za info Smile być może jutro się skuszę Tongue Cena jak najbardziej spoko ( Marsjanin w dniu premiery miał identyczną Tongue )


Na razie dotyczy to tylko sieci MM/Saturn, ale też to zauważyłem, że głośne tytuły zaczynają mieć przystępne ceny w dniu premiery. Ciekawe tylko, czy to chwilowy zabieg i dotyczy kilku tytułów, czy też rynek blu-ray czeka jakaś zmiana polityki cenowej.

Wg mnie zmiana polityki cenowej. Zauważ , że dvd jest wyprzedawane za grosze po 10 zł nowości od dystrybutorów , którzy mieli ceny i po 50 zł. Taki Everest, Marsjanin już w pisemkach jest po 20 zł, a na blu ray steel kosztuje 85, a zwykła kupisz za 60. Najwyższa pora by ten śmieciowy nośnik ustąpił pola


RE: James Bond - Mister Tadeo - 09-03-2016

Cena 59,90 całkiem w porządku. Jednak będę zwlekać z zakupem do momentu kiedy pojawi się więcej info na temat tego wydania:
http://www.filmarena.cz/blu-ray-james-bond-24-spectre-steelbook-limitovana-sberatelska-edice-darek-folie-na-steelbook
Wg filmarena.cz czeski steel będzie zawierać 2 płyty Blu. Ta druga to pewnie dodatki (ich zestaw na podst. wydaniu nie powala). Musieli podczas produkcji nakręcić jakiś making of - w końcu budżet wyniósł 250mln $.
O ile nie jest to pomyłka filmareny.


RE: James Bond - pred895 - 09-03-2016

Racja , steel posiada drugą płytę z dodatkami, ale umieszczone są na DVD ( czyli wszystko w zwykłym SD Sad ). Steel niczego sobie , ale portfel też wieje pustką Sad





RE: James Bond - Wolfman - 09-03-2016

Nic szczególnego, kule po pociskach już były w Lone survivor i kilku innych. Wręcz beznadzieja i łatwizna. Łaskawcy zdecydowali się dodać napis na grzebcie. Szkoda , że nie dopasowali go do tych co wydali, byłoby sympatycznie. Chociaż i tak świetnie, że nie dali kolejnej mordy która zajmuje cały steel jak Marsjanin , w dodatku bez napisu z boku - kompletny crap. Prosiło się w tym steelu zrobić fajną grafikę w kosmosie czy na Marsie, ale po co się wysilać. Damon jest taki twarzowy Wink. Jak wznowią z inna okładką od razu wymieniam.


RE: James Bond - Mister Tadeo - 09-03-2016

Szkoda, że bonusy nie będą na Blu. Ale w przypadku dodatków jestem w stanie przełknąć DVD - najważniejsza jest ich zawartość merytoryczna. Wg blu-ray.com ten niemiecki steel z bonusową płytą DVD jest exclusivem dla Media Markt.
Jednak zawartość bonusowego DVD to nic szczególnego:
"DVD includes over 20 minutes of extra content including a new featurette “From Title Song to Title Sequence” that explores the creative process behind bringing the title sequence and song “Writing’s on the Wall” from conception to reality with interviews from Director Sam Mendes and Sam Smith. Bonus DVD also includes “The Shadow of SPECTRE” featurette and the Sam Smith “Writing’s on the Wall” music video."

Szkoda, liczyłem na obszerny making of.

Wolfman - czy możesz chociaż raz napisać jakiegoś posta z pozytywnym przekazem? Cały czas (od początku rejestracji na forum) tylko narzekasz, aż się nie chce tego czytać.


RE: James Bond - mkocisze - 09-03-2016

(09-03-2016, 13:43)Mister Tadeo napisał(a):  Szkoda, że bonusy nie będą na Blu. Ale w przypadku dodatków jestem w stanie przełknąć DVD - najważniejsza jest ich zawartość merytoryczna. Wg blu-ray.com ten niemiecki steel z bonusową płytą DVD jest exclusivem dla Media Markt.
Jednak zawartość bonusowego DVD to nic szczególnego:
"DVD includes over 20 minutes of extra content including a new featurette “From Title Song to Title Sequence” that explores the creative process behind bringing the title sequence and song “Writing’s on the Wall” from conception to reality with interviews from Director Sam Mendes and Sam Smith. Bonus DVD also includes “The Shadow of SPECTRE” featurette and the Sam Smith “Writing’s on the Wall” music video."

Szkoda, liczyłem na obszerny making of.

Wolfman - czy możesz chociaż raz napisać jakiegoś posta z pozytywnym przekazem? Cały czas (od początku rejestracji na forum) tylko narzekasz, aż się nie chce tego czytać.

Wolfman - a i zapewne ciężko też kupić dla siebie jakiekolwiek wydanie jak w większości jest coś nie tak..... Smile


RE: James Bond - Wolfman - 09-03-2016

@mkocisze
Poważnie, to spójrz na moją kolekcję z 80% jestem zadowolony

@Mister Tadeo

Jeśli coś wygląda kupiato za grubą kasę nie będę nazywał tego cukierkiem. W dodatku , druga płyta jako dvd? Fuszerka. Steel jest cienki i wyraziłem swoją opinię. Dobrze dla Ciebie jeśli wystarczy pomalowany na czarno steel Smile , może następny Bond pomalują na biało, potem różowo


RE: James Bond - robsonm1978 - 09-03-2016

W mm Białystok spectre jest po 79 zl


RE: James Bond - meaner - 10-03-2016

Cena za Spectre na blu-ray w Empiku spadła do 53.99zł.