Filmozercy.com | Forum
Netflix oficjalnie w Polsce! - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Ogólnie o kinie (https://forum.filmozercy.com/dzial-ogolnie-o-kinie)
+--- Wątek: Netflix oficjalnie w Polsce! (/watek-netflix-oficjalnie-w-polsce)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Netflix oficjalnie w Polsce! - meaner - 06-01-2016

Właśnie ruszyła oficjalna polska strona platformy Netflix.
Netflix.com/pl

Ceny prezentują się następująco:
- Basic – 7,99 euro/ok. 35 zł
- Standard – 9,99 euro/43 zł
- Premium – 11,99 euro/52 zł

Można również skorzystać z możliwości oglądania za darmo przez 30 dni.
Jakby ktoś skorzystał to niech się pochwali jakie produkcje można obejrzeć.


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - mk1976 - 06-01-2016

A mnie ciagle przerzuca na angielskiego netfixa :-(


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - meaner - 06-01-2016

Na razie strona jest po angielsku ale z biegiem czasu mam nadzieję, że wszystko będzie się zmieniać.


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - radef - 06-01-2016

Na razie słabo, ceny takie same jak w Europie Zachodniej, a wybór tytułów biedny (gdzieś na jakimś portalu widziałem zdjęcie jakie tytuły mają polskie napisy i nie było tego za wiele).
Poczekam aż się pojawią oficjalne polskie ceny w złotówkach, bo przy takiej ofercie i cenie wyrażonej w euro nie zwojują polskiego rynku.


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - whiteHussar - 08-01-2016

Nie uważacie, że cena jest trochę przesądzona? Zwłaszcza, że filmów ( bo seriale mnie nie interesują) posiadających lektora czy napisy PL jest okropnie mało.


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - LepP - 10-01-2016

Cierpliwości, jak ruszą pełną parą filmów i seriali powinno być 3,4 razy więcej, czyli tyle co w Europie Zachodniej. Mam nadzieję, że podobnie będzie z napisami PL.
Bardzo polecam "rozszerzenie oferty" o filmy dostępne w innych krajach na przykład poprzez unblock-us. Korzystam z tego już dwa lata i jestem bardzo zadowolony.


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - Czaja - 10-01-2016

Panowie powiedzcie jak z tego skorzystać na innych sprzetach? Tel i PC śmiga. Mam tv i blu ray które teoretycznie powinny mieć netflixa ale nie mam możliwości ściągnięcia tej aplikacji. Ktoś wie jak to zrobić?


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - czarodziejmarx - 10-01-2016

Blokada regionalna zapewne po stronie dostawcy softu, więc musisz poczekać aż producenci TV i Blu się obudzą. Tylko, żę... możesz się nie doczekać.

[offtop]
Na przykład LG na mój model Bluraya się wypięło, uprzednio dając aktualizację usuwającą jakiekolwiek przydatne appki z regionu. Bo co im człowiek zrobi... Dlatego android boksy górą IMO.
[/offtop]


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - misfit - 10-01-2016

Jak nie chcesz czekać to powinna pomóc w ustawieniach zmiana kraju na taki w którym Netflix już od dłuższego czasu działa. Z tym, że w tym celu może być wymagany powrót do ustawień fabrycznych urządzenia.


RE: Netflix oficjalnie w Polsce! - LepP - 10-01-2016

Dokładnie tak. PS3 wybrałem kraj USA, telewizor Panasonica Dania i śmiga.