Filmozercy.com | Forum
Imperial - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dystrybutorzy (https://forum.filmozercy.com/dzial-dystrybutorzy)
+--- Wątek: Imperial (/watek-imperial)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Imperial - Gieferg - 13-09-2014

[Obrazek: imperial-logo-2005_normal.jpg]

Wiodący dystrybutor na polskim rynku, wydaje u nas filmy min. Sony, Paramount i Foxa. Zazwyczaj są to wydania "międzynarodowe", które nie odbiegają jakością od zachodnich, zdarza się jedynie, że nie pojawia się u nas płyta z dodatkami (Wolverine, Watchmen), albo wydania kolekcjonerskie. Ogólnie jednak Imperial to mimo wszystko czołówka na naszym rynku i w większośći przypadków jeśli oni coś wydają to powinno być dobrze (może poza ceną).

Ostatnimi czasy w ich wydaniach czytają często Borowiec i Gudowski, ale niejednokrotnie pojawiają się również słabsi lektorzy jak Bukrewicz czy Lelek. No i wiadomo - jak to ostatnio w modzie - nieszczęsny dubbing.


RE: Imperial - igoriev - 21-09-2014

Podzielę się z Wami pewną historią odnośnie Imperiala.
W 2007 roku kupiłem Transformers w wersji Specjalnej 2DVD Steelbook. No i zadowolony obejrzałem film w końcu z super ścieżką dźwiękową 5.1. Pora na dodatki - wkładam płytę a tu zaskoczenie, mimo informacji w Internetach i na okładce całość była pozbawiona polskich napisów ;(
Od razu napisałem do DOKu Imperiala o zaistniałej sytuacji nie licząc zbytnio na odzew.
Dokładnie co do godziny dwa dni później dostałem odpowiedź z wyjaśnieniem oraz prośbą o podanie adresu w celu wysyłki prawidłowego dysku.
Kilka dni później siedząc w fotelu delektowałem się już dodatkami Smile

Nie wiem czy w ciągu 7 lat od tamtej sytuacji coś się zmieniło w podejściu tego wydawcy do klienta ale to była moja pierwsza przygoda z taką nieprzyjemną niespodzianką i na szczęście zakończyła się szczęśliwie nie pozostawiając niesmaku Wink


RE: Imperial - Gieferg - 21-09-2014

Miałem dokładnie to samo Smile
Nawet nie chcieli żadnego dowodu zakupu filmu czy coś. Wysłali prawidłową płytkę nie zadając żadnych pytań.


RE: Imperial - Juby - 29-09-2014

Nie wiem czy komuś w Imperialu odbiło ale w przyszłym miesiącu mają premiery ich dwa, duże, wakacyjne hity - X-Men: Przeszłość, która nadejdzie i Niesamowity Spider-Man 2 - i ich ceny są komiczne. 59,99 zł za jednopłytówkę DVD (cena jak sprzed 10 lat)! 114,99 zł za blu-ray 3D! A teraz bomba - na empiku i merlinie nie ma filmów blu-ray 2D! Albo te sklepy nie oferują tej wersji blu-ray albo Imperial zamierza wydawać tylko droższe blu-ray 2D + 3D. LOL.


RE: Imperial - meaner - 29-09-2014

Na razie nigdzie nie można dostać samej wersji 2D więc takowej raczej nie będzie.


RE: Imperial - Gieferg - 29-09-2014

Cytat:Albo te sklepy nie oferują tej wersji blu-ray albo Imperial zamierza wydawać tylko droższe blu-ray 2D + 3D. LOL.

Co się tak dziwisz?
To samo było z poprzednim TASM, to samo było ze Star Trek Into Darkness.

Na BlueDVD TASM2 kosztuje 99, płytę 3D jak zwykle sprzedam za 40 i wyjdzie spoko cena Smile a X-Menów i tak nie ma na razie po co kupować.


RE: Imperial - TomaszG - 29-09-2014

To chyba warto poczekać ile TASM2 będzie kosztował w MM/Saturn.
Teraz najtaniej jest z kodem Visa na Merlin.pl - 88 zł.


RE: Imperial - meaner - 18-11-2014

Od 20.11 w sprzedaży na DVD
Kolekcja: Różowa Pantera

Od 26.11
Jak poznałem waszą matkę. Sezon 4
Rodzina Borgiów (pełne wydanie)
Wojownicze Żółwie Ninja. Sezon 1
Synowie anarchii. Sezon 2

Od 3.12
Magia kłamstwa. Sezon 3

Od 2 stycznia
Homeland Sezon 2
American Horror Story Sezon 2


RE: Imperial - Szczepan600 - 18-11-2014

O proszę, AHS zawsze chętnie przyjmę :-). DObrze jakby nadrobili nieco i za jakiś czas wydali sezon 3.


RE: Imperial - Ferrum - 04-11-2015

Ostatnio w przypadku Imperialu bardzo problematyczna jest kwestia przedsprzedaży filmów na BD. Prawdopodobnie dopiero wczoraj na stronie Empiku ruszyło to w przypadku "Najdłuższej podróży", "Papierowych miast" i "Domu" (tego z Rihanną w głównej roli), który to u nas w sklepach pojawi się ponad trzy miesiące po premierze wideo w Czechach (tamtejsza wersja Blu-ray ma polskie audio i napisy). Co ciekawe, przy wszystkich wymienionych przeze mnie nowościach od Foxa widnieje data premiery: 04.11.2015 . Nie wiem, co mnie naszło, ale chyba kondycja Imperialu z roku na rok jest coraz słabsza.