Filmozercy.com | Forum
Galapagos - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dystrybutorzy (https://forum.filmozercy.com/dzial-dystrybutorzy)
+--- Wątek: Galapagos (/watek-galapagos)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Galapagos - kryst007 - 26-11-2015

Mnie ostatnio zaczęła zastanawiać jedna rzecz: Co się stało z tymi wszystkimi produktami Galapagos na Merlinie? Jeszcze do niedawna filmów z pod ich dystrybucji było w tym sklepie internetowym od groma i to jeszcze za dobrą cenę, a teraz jest tego z każdym dniem coraz mniej. Mam nadzieję że sytuacja się jeszcze poprawi, bo Merlin to sklep, z którego najchętniej kupowałem klasyki WB.


RE: Galapagos - Sokal - 26-11-2015

Merlin praktycznie upadł

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


RE: Galapagos - kryst007 - 27-11-2015

Upadł? A szkoda, bo bardzo lubiłem ten sklep i moim zdaniem z tych wszystkich internetowych to był moim numerem 1: niskie ceny, doręczenie do 48h czy możliwość odbioru w Express Małpce (dzięki temu nie trzeba było płacić za wysyłkę). Jeszcze na początku tego miesiąca kupiłem od nich "Woodstock" (2DVD) i szkoda, że już nigdy niczego od nich nie zamówię Sad


RE: Galapagos - culturehigh - 28-11-2015

To potwierdzone info z tym upadkiem? Jeśli tak, to może jakąś wyprzedaż zrobią? Swego czasu kupiłem tak za grosze sporo płyt w innych upadających sklepach.


RE: Galapagos - Sokal - 28-11-2015

Praktycznie już była wyprzedaż.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


RE: Galapagos - meaner - 02-02-2016

4 marca Galapagos wyda u nas Key Largo i Wielki sen na Blu-ray.


RE: Galapagos - kryst007 - 02-02-2016

(02-02-2016, 00:13)meaner napisał(a):  4 marca Galapagos wyda u nas Key Largo i Wielki sen na Blu-ray.

Kurde, serio? Nie żebym w to nie wierzył, ale... to trochę dziwne, że Galapagos wydaje klasykę na BD. Z drugiej strony cieszę się, że w końcu wzięli się w garść i uznali, że nie samymi nowościami rynek DVD i Blu-Ray żyje. Big Grin


RE: Galapagos - Mefisto - 02-02-2016

te filmy mają premierę w USA jakiś tydzień wcześniej, a ponieważ to Warner, to nie dziwi mnie to specjalnie - teraz tylko wypatrywać pierwszych recenzji i liczyć na przystępną cenę pozostaje


RE: Galapagos - radef - 02-02-2016

Akurat Warner i Universal często zamieszczają polską wersję na BD, nawet tych z mało znanymi filmami, rzadko się zdarza, że pomijają polski. Różnica jest taka, że Galapagos wydaje na bieżąco prawie wszystko co wychodzi na BD z pl, a BD Universala trzeba sprowadzać z zagranicy. Szkoda, że Viacom, Sony i Fox tak się nie przykładają. A Disney... Disney obraził się na całą Europę.


RE: Galapagos - Nakf - 02-02-2016

Galapagos zaszałał Big Grin Świetna wiadomość, zwłaszcza że w Stanach oba filmy wydaje Warner Archive, czyli za import trzeba by zabulić przynajmniej 60-70zł. Teraz pozstaje trzymać kciuki, że w przyszłości wydadzą także Mroczne przejście oraz Mieć i nie mieć.