Filmozercy.com | Forum
Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) (/watek-teksanska-masakra-pila-mechaniczna-1974)

Strony: 1 2 3 4


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - misfit - 01-02-2023

Na UHD wyszło już wiele filmów kręconych na taśmie 16mm i kolejne są zapowiadane (np. Martin czy Lock, Stock and Two Smoking Barrels) i prawie każdy z nich oferuje mniejszą lub większą poprawę w obrazie względem odpowiednika na BD. Może nie tyle w kwestii wyższej szczegółowości obrazu (ziarno potrafi już być lepiej odwzorowane jeśli film trafi w kompetentne ręce), ale to tylko jeden z wielu skrawków tego co nowego wnosi format Ultra HD. Gdyby było inaczej to kupowanie filmów na UHD z DI 2K nie miałoby praktycznie żadnego sensu, a jak wiadomo praktykom - jest zgoła inaczej.


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - Redrum - 12-04-2023

Limitowana kolekcjonerka od Second Sight została wyprzedana 2 dni po premierze.


Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - Fitzer - 12-04-2023

W dzień premiery już była wyprzedana.

Edit: Zwykłe UHD też już wyprzedane na stronce Second Sight. Tak mały nakład czy tak duże zainteresowanie? Daję znaka, że jest jeszcze dostępne na rarewaves i to parę funtów taniej.


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - Daras - 13-04-2023

Kupiłem ten film na BD w Polsce z naszą wersją językową (producent: Vortex / MPI Media). Dziś wygląda na to, że to kolejny biały kruk (?).


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - Mefisto - 14-04-2023

Widzę, że uhatka już kompletnie wyprzedana - o co tu chodzi?


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - HAL 9000 - 14-04-2023

Bez paniki, "dodrukują"  Tongue


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - Daras - 15-04-2023

Kupiłem za jakieś 20 zeta w MM. Dziś nie sprzedam nawet za 200, i w ogóle wobec potencjalnych propozycji Tongue . Dodrukują? Rolleyes


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - misfit - 15-04-2023

A co jest ciekawego w tym wydaniu, pomijając obecność pl wersji? Bez zastanowienia zrobiłbym podmiankę do SS, tym bardziej gdyby się okazało, że za otrzymaną kasę za polskie wydanie w starym transferze mogę sobie kupić kolekcjonerkę w 4K UHD.


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - HAL 9000 - 15-04-2023

(15-04-2023, 08:04)misfit napisał(a):  A co jest ciekawego w tym wydaniu, pomijając obecność pl wersji?
Może mieć dużą wartość sentymentalną, Polska zajęła 3 miejsce na mundialu lub coś w tym stylu, a "biały kruk" to może być "literówka" i chodziło o "biały druk" czyli napisy PL, ja osobiście preferuję żółty kolor  Tongue

Przepraszam, musiałem  Big Grin


RE: Teksańska masakra piłą mechaniczną (1974) - Daras - 15-04-2023

(15-04-2023, 08:04)misfit napisał(a):  A co jest ciekawego w tym wydaniu, pomijając obecność pl wersji?

Film.

Hal, nie przepraszaj. Shy Zgadzam się z Tobą. Masz rację.