Filmozercy.com | Forum
Srebrna kolekcja Warnera - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Srebrna kolekcja Warnera (/watek-srebrna-kolekcja-warnera)

Strony: 1 2


Srebrna kolekcja Warnera - Filmożerca Alan - 18-04-2016

Wydzielone z tematu o Unforgiven

G.


Srebrna kolekcja Warnera?


RE: Bez przebaczenia / Unforgiven - Gieferg - 18-04-2016

Standardowe wydanie 2DVD wsadzone w srebrną tekturkę. Nie mylić ze srebrną kolekcją od Imperiala.


RE: Bez przebaczenia / Unforgiven - Filmożerca Alan - 18-04-2016

A to nie przypadkiem "Premium Collection"?


RE: Bez przebaczenia / Unforgiven - Gieferg - 18-04-2016

Nie. To nie premium collection. Srebrna kolekcja była dużo wcześniej niż Premium.


RE: Bez przebaczenia / Unforgiven - Filmożerca Alan - 18-04-2016

Zaraz zobaczę co to za seria. Zobaczone. Nie ładne!


RE: Bez przebaczenia / Unforgiven - Mefisto - 18-04-2016

Nie ładne to masz życie Tongue SK, choć proste, miało swój styl - w przeciwieństwie do wszystkich późniejszych kolekcji


RE: Srebrna kolekcja Warnera - Gieferg - 18-04-2016

W sumie to nie wiem nawet czy to się tak oficjalnie nazywało.

Nie mam tych wydań na półce (tzn mam niby takie "Dawno temu w Ameryce" ale tekturka ma inny kolor, bardziej złota) ale pamiętam, że wyglądały nieźle. Chyba najczęściej trafiałem na sklepowych półkach na takie wydanie Heat i Bodyguard. Przydałyby się jakieś real photo.

I były też chyba podobne wydania w białej tekturce (ale nie premium).


RE: Srebrna kolekcja Warnera - Inuki - 18-04-2016

Niektóre wydania z tej kolekcji potrafiły chodzić za naprawdę chore pieniądze. Kolekcja wyglądała bardzo schludnie, ale ja nie miałem do niej szczęścia. Konkretnie do tych srebrnych obwolut, bo zostawały na nich odciski i za nic nie dało się tego wyczyścić.

(18-04-2016, 15:09)Gieferg napisał(a):  Przydałyby się jakieś real photo.

Mówisz i masz; tylko ten film mi się ostał z tej serii, za Chiny Ludowe go sprzedać nie mogę :-P

[Obrazek: 7901e66aeb6f677cmed.jpg] [Obrazek: 02ff480f787350e8med.jpg]


RE: Srebrna kolekcja Warnera - Filmożerca Alan - 18-04-2016

W necie wyglądało inaczej. Jak takie to nawet, nawet.


RE: Srebrna kolekcja Warnera - Mefisto - 19-04-2016

(18-04-2016, 15:16)Inuki napisał(a):  Konkretnie do tych srebrnych obwolut, bo zostawały na nich odciski i za nic nie dało się tego wyczyścić

To prawda, bardzo łatwo się te wydania "brudzą". Ale wyczyścić idzie jakoś. Mi się ostały jeszcze cztery tytuły z tego: Świat wg Garpa, Nieznośna lekkość bytu, Wielka czerwona jedynka oraz Pat Garrett i Billy Kid. Na pewno w serii było jeszcze wspomniane Heat, Ostatni mohikanin, Żar ciała, Ben Hur, Amadeusz, Dzika banda, Goodfellas, Imię róży, Lot nad kukułczym gniazdem, Parszywa dwunastka, Wszyscy ludzie prezydenta, Casablanca, Córka Ryana, Unforgiven i Dawno temu w Ameryce