Filmozercy.com | Forum
Tylich kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Tylich kolekcja (/watek-tylich-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4


Tylich kolekcja - Tylich86m - 22-05-2016

Najwyższy czas żeby zaprezentować Wam swoja kolekcje.
Filmy zbieram od 5 lat. Wczesniej byly to głównie DVD ale postanowiłem sie wszystkiego pozbyć i przerzucić na niebieską technologie  Big Grin
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:



[Obrazek: wdqnQG.jpg]

[Obrazek: gUUfnO.jpg]

[Obrazek: J6GwEk.jpg]

[Obrazek: Sy5nTv.jpg]

[Obrazek: UJMbib.jpg]


RE: Tylich kolekcja - Juby - 22-05-2016

Imponujący zbiór, ale:
1. Pozbycie się wszystkich DVD, bo przerzuca się na blu-ray = totalna głupota.
2. Kupujesz filmy jak leci, czy naprawdę wszystkie ze zdjęcia ci się podobały? Tongue Bo sporo tam potworków.


RE: Tylich kolekcja - Wolfman - 22-05-2016

Dziwne pytanie, chyba nie sądzisz , że ktoś wydaje na filmy po 20-100 dla okładki. Niektórzy lubią potworki , a przy tych potworkach jest najwięcej dyskusji.


RE: Tylich kolekcja - meaner - 22-05-2016

No, kolekcja na +
Nie można nic złego powiedzieć. Ciekawa i ładnie poukładana. Wink
Na dole jest jeszcze puste miejsce? Bo u góry już ciasno. Big Grin


RE: Tylich kolekcja - Tylich86m - 22-05-2016

To totalny brak miejsca zmusił mnie do pozbycia się DVD. A potworkami niektóre filmy stały się dopiero po ogladnieciu, a że  nie sugeruję się opiniami innych w kolekcji znajduje się kilka gniotow Big Grin  

(22-05-2016, 15:11)meaner napisał(a):  No, kolekcja na +
Nie można nic złego powiedzieć. Ciekawa i ładnie poukładana. Wink
Na dole jest jeszcze puste miejsce? Bo u góry już ciasno. Big Grin
Tak są jeszcze dwie wolne półki. Albo tylko dwie Big Grin


RE: Tylich kolekcja - Mateusz - 22-05-2016

Bardzo ładna kolekcja. Widzę dużo steelbooków, ale czemu tak wciśnięte między zwykłe wydania?


RE: Tylich kolekcja - Filmożerca Alan - 22-05-2016

Nawet nieźle. Dużo blockbusterów. Mało klasyki.


RE: Tylich kolekcja - Tylich86m - 22-05-2016

(22-05-2016, 16:03)Filmożerca Alan napisał(a):  Nawet nieźle. Dużo blockbusterów. Mało klasyki.

Tyle filmów na bieżąco wychodzi które  mnie interesują że brakuje funduszy na klasyki  Sad

(22-05-2016, 15:47)Mateusz napisał(a):  Bardzo ładna kolekcja. Widzę dużo steelbooków, ale czemu tak wciśnięte między zwykłe wydania?

Nie mam narazie miejsca żeby je jakoś wyeksponować dlatego lecą alfabetycznie  Tongue


RE: Tylich kolekcja - Juby - 22-05-2016

(22-05-2016, 15:13)Tylich86m napisał(a):  To totalny brak miejsca zmusił mnie do pozbycia się DVD. A potworkami niektóre filmy stały się dopiero po ogladnieciu, a że  nie sugeruję się opiniami innych w kolekcji znajduje się kilka gniotow Big Grin  

Dopiero po oglądnięciu? Czyli kupowałeś w ciemno? = totalna głupota x2 Tongue

Niektórych filmów na DVD nigdy się nie pozbędę, nawet jak zrobię upgrade na blu, które będzie pod każdym względem lepsze.


RE: Tylich kolekcja - mk1976 - 22-05-2016

(22-05-2016, 14:50)Tylich86m napisał(a):  Wczesniej byly to głównie DVD ale postanowiłem sie wszystkiego pozbyć i przerzucić na niebieską technologie  Big Grin
Pojawil sie nowy standard 4K, czy teraz pozbedziesz sie wszystkich niebieskich plyt i zaczniesz inwestowac w nowe?

(22-05-2016, 16:45)Juby napisał(a):  Dopiero po oglądnięciu? Czyli kupowałeś w ciemno? = totalna głupota x2 Tongue
W zasadzie wszystkie plyty kupilem w ciemno i dzieki temu poznalem cholernie duzo wartosciowych filmow (oraz troche shitu)