Filmozercy.com | Forum
Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową (/watek-zapowiedzi-plyt-ultra-hd-blu-ray-z-polska-wersja-jezykowa)



RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - wachi40 - 13-12-2017

Nie wiem czy było

F&F 7 wydanie UK. Na płycie 4K dwie wersje filmu - kinowa i rozszerzona
Obie wersje posiadają lektora i napisy PL. Zwykła płyta bez PL

A few good men wydanie UK. Na płycie 4K lektor i napisy PL , zwykła płyta tylko lektor PL


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Wolfman - 13-12-2017

Było, duży postęp w stosunku do blu, są w końcu napisy Big Grin .


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 15-12-2017

Tył okładki wydania UK Dnia Świstaka.

[Obrazek: 91-JNaNFSSL._SL1500_.jpg]

Jak widać będzie pl wersja językowa na płycie UHD (remaster) oraz dołączonym BD (stary master - wg. specyfikacji będzie to ta sama płyta co w wydaniu z 2009r.).


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 21-12-2017

To mamy kolejny film od Foxa z pl wersją - Kingsman: The Golden Circle.
Tył okładki na to nie wskazuje, ale wg. blu-ray.com w wydaniu USA jest lektor i napisy na płycie UHD.
Taką samą specyfikację zresztą podają Czesi w swoim wydaniu UHD.

EDIT: Wg amazon.com Dark Crystal UHD będzie posiadał pl wersję językową, chociaż tył okładki na to nie wskazuje. BRAND NEW 4K RESTORATION of the film from the original camera negative.

Również Across The Universe ma posiadać wg. amazona pl wersję (premiera 9 stycznia 2018).


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Mierzwiak - 21-12-2017

dvdcompare też podaje polską wersję na UHD Kingsmana. Trzymajmy kciuki żeby było to już standardem Smile

Pytałem na forum blu-ray.com ale oczywiście dostałem to co jest napisane na okładce, a Fox spośród 20 napisów zazwyczaj wymienia może ze dwa języki.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 21-12-2017

Kingsman to pewniak. Poniżej filmik, który Mr.Chiquita wkleił na głównej z wydania USA.

https://youtu.be/iE8LqGU1k_M?t=164


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - paniron - 21-12-2017

Moze komus by sie chcialo zrobic cos w rodzaju listy z wydaniami adektwatnymi do tego watku? Mozna by to potem wrzucic gdzies (np. do pierwszego postu w tym temacie i go z czasem aktualizowac?).

Czasem trzeba przeszukiwac kilka stron tematu, zeby sprawdzic czy ktos wrzucal info o polskiej wersji. Innym razem info bylo wrzucone tylko na glowna, na ktorej takie rzeczy szybko ''gina''.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Wolfman - 21-12-2017

ekhm filmoskop?


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - vandel - 21-12-2017

(21-12-2017, 15:38)wolfman napisał(a):  ekhm filmoskop?

Źle mi się korzysta z tego filmoskopu. Lista byłaby lepsza


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - paniron - 21-12-2017

No dobra, wiem ze jest filmoskop.
Rzadko z niego korzystam i nie wiem, jak to wyglada teraz, ale kilka razy dawniej czegos szukalem poprzez wlasnie filmoskop i nie bylo tam zaktualizowanej polskiej wersji, a wiem ze info czy to na forum czy na glownej bylo. A moze nieumiejetnie go uzywam.

Troche sie niedokladnie wyrazilem, albo mam staroswieckie metody ;-)
Poprzez filmoskop szukasz konkretnego filmu, ktory cie interesuje.

Mnie ogolnie polska wersja malo ciekawi, ale ze wzgledu na innych domownikow taka edycja jest, powiedzmy ''niezbedna''.

Czasami pojawi sie film, ktory powiedzmy moglbym miec, ale nie mam cisnienia. Info o polskiej wersji mogloby sie przyczynic do zakupu.
Z racaji ze ,,nie mam cisnienia'' nie szukam go. Ale gdybym gdzies mial liste filmow, i ow tytul by sie pojawil, bylaby wieksza szansa przynajmniej dla mnie, ze bym to wylapal.

Nie wiem czy powyzsze ma to dla kogos sens. Byc moze wszyscy radza sobie inaczej. Pewnie tylko zawracam glowe glupotami, ale czyba jest szansa, ze taka lista bylaby przydatna jeszcze dla kogos...