Filmozercy.com | Forum
Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową (/watek-zapowiedzi-plyt-ultra-hd-blu-ray-z-polska-wersja-jezykowa)



RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - walsinats - 03-08-2018

Nie wierzcie tak do końca opisowi,kupiłem u nich sugerując się opisem - Tomb Raider 1 (4K UHD + BD) [Blu-ray] i dzwięk oraz txt PL jest ale ... na płycie BR na UHD ich brak.

(03-08-2018, 13:13)paniron napisał(a):  Jeżeli wierzyć hiszpańskiemu Amazonowi, polski dźwięk i napisy powinny mieć:

[Obrazek: 91qrxAMNAtL._SY550_.jpg][Obrazek: 81c6iilgJwL._SY550_.jpg][Obrazek: 81EK6-RFEEL._SY550_.jpg]

Czas Patriotow , Stan Zagrozenia, Suma wszystkich strachów



RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - paniron - 04-08-2018

(03-08-2018, 16:06)walsinats napisał(a):  Nie wierzcie tak do końca opisowi,kupiłem u nich sugerując się opisem - Tomb Raider 1 (4K UHD + BD) [Blu-ray] i dzwięk oraz txt PL jest ale ... na płycie BR na UHD ich brak.

Wiadomo, ze jedyny pewnik to wtedy, gdy płyta już wyjdzie i można ja przez kogoś, bądź samemu zweryfikować. Te amazońskie info to raczej sugestie, choć z tego co się orientuje sprawdzają się w większości przypadków.

Tymczasem francuski amazon podaje kolejne tytuły. Przepraszam, jeżeli już o tym było; ja nie zauważyłem ;-)

[Obrazek: 81ItMoDaJrL._SY550_.jpg]

Jurrasic World: Fallen Kingdom - steelbook

[Obrazek: 81PfmAN2krL._SY550_.jpg]

Jurassic World 1 & 2

W tym boxie pewnie polską wersje ma cześć druga tylko, chyba ze ktoś posiada info, ze pierwsza cześć tez miała, wiec wtedy polska wersja będzie w obu.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Ferrum - 04-08-2018

Polska wersja będzie w obu częściach - tu zrzuty okładek wydań skandynawskich UHD dostępnych także we Francji, Anglii i w Polsce:

[Obrazek: 5a9aa873e7a70_JurassicWorld(2014)nordicr...6b855e.jpg]

[Obrazek: 887437152_JurassicWorld-FallenKingdomnor...1ba553.jpg]


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 05-08-2018

Wg. zoom Shutter Island będzie posiadał lektora i polskie napisy na płycie UHD - w UK wychodzi 8 października.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - paniron - 08-08-2018

Film-arena podaje Schindler's List - polski lektor i napisy. Premiera 28 listopad.

[Obrazek: film_24389_1.jpg]

Edit.

(05-08-2018, 21:52)misfit napisał(a):  Wg. zoom Shutter Island będzie posiadał lektora i polskie napisy na płycie UHD - w UK wychodzi 8 października.

Amazon, zdaje się to potwierdzać.

Tak samo jak Hansel & Gretel, ktoś już gdzie chyba o tym wspominał.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 08-08-2018

Film-areną nie ma co sobie zawracać głowy jeśli chodzi o specyfikację wydań UHD. To jest nie pierwszy i nie ostatni kopiuj i wklej wydania BD.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - paniron - 08-08-2018

Przeszła mi podobna mysl, gdy zobaczyłem, że obecne na stronie filmareny wydania BD listy Schindlera, maja taki sam opis...

Pewnie okaże się w listopadzie ;-)


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - paniron - 20-08-2018

Okładka z hiszpańskiego amazonu Rampage, polskie napisy na obu płytach.

[Obrazek: A1uSuHOd2IL._SL1500_.jpg]


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 22-08-2018

Braveheart z pl wersją potwierdzony - na bluedvd.pl pojawił się w przedsprzedaży z datą premiery 19 września.

Zakładam, że Fox wyda go w Europie na BD-66 w HDR10. Ciekawe jak obraz będzie się prezentował w stosunku do wydania USA (BD-100, DV).


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - pred895 - 22-08-2018

Zbankrutuję tej jesieni nie ma co Tongue