Filmozercy.com | Forum
Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową (/watek-zapowiedzi-plyt-ultra-hd-blu-ray-z-polska-wersja-jezykowa)



RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - MiMiK - 28-10-2021

Właśnie dla takich rozbieżności (prodarek podaje że wydanie chińskie, aradiel że amerykańskie zbiorcze), by mieć pewność - skan BDinfo powinien być dodatkowo opisany jakiego wydania dotyczy. Strona blu-ray.com nie jest wiarygodnym źródłem informacji - zwrócono mi tutaj uwagę na to!


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - shaman72 - 28-10-2021

(20-09-2021, 11:20)KamilOnline napisał(a):  Pierwsze trzy części serii Mad Max w 4K Ultra HD zostaną wydane nakładem Galapagos już w listopadzie, podobnie jak rocznicowa edycja Harrego Pottera.
Pełny kalendarz z potwierdzonymi premierami (aktualizowany na bieżąco): https://filmers.pl/


Dzięki za kalendarz Wink


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Aradiel - 28-10-2021

(28-10-2021, 10:14)MiMiK napisał(a):  Właśnie dla takich rozbieżności (prodarek podaje że wydanie chińskie, aradiel że amerykańskie zbiorcze), by mieć pewność - skan BDinfo powinien być dodatkowo opisany jakiego wydania dotyczy. Strona blu-ray.com nie jest wiarygodnym źródłem informacji - zwrócono mi tutaj uwagę na to!
To co wrzucił Maras i na co zwrócił uwage prodarek to skany z torrentów, w każdym razie skany oryginałów amerykańskiego wydania też są dostępne i nie ma wątpliwości, że język polski będzie tylko w tych dwóch wymienionych częściach.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Maras - 28-10-2021

(28-10-2021, 11:16)Aradiel napisał(a):  
(28-10-2021, 10:14)MiMiK napisał(a):  Właśnie dla takich rozbieżności (prodarek podaje że wydanie chińskie, aradiel że amerykańskie zbiorcze), by mieć pewność - skan BDinfo powinien być dodatkowo opisany jakiego wydania dotyczy. Strona blu-ray.com nie jest wiarygodnym źródłem informacji - zwrócono mi tutaj uwagę na to!
To co wrzucił Maras i na co zwrócił uwage prodarek to skany z torrentów, w każdym razie skany oryginałów amerykańskiego wydania też są dostępne i nie ma wątpliwości, że język polski będzie tylko w tych dwóch wymienionych częściach.

tam skąd pobieram te skany często wrzucający film opisuje z jakiego kraju jest wydanie akurat tutaj tego nie zrobiono ale na 99% jest to Amerykańskie wydanie


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - MiMiK - 28-10-2021

No właśnie na 99% by się zgadzało, ale jest rozbieżność (nie duża) między tym co wrzucono na forum blu-ray.com (skany z bdinfo) a tym co podałeś dlatego się zapytałem z skąd jest wydanie.
Cytat:Disc Title:     Underworld: Rise Of The Lycans – 4K Ultra HD
Disc Label:     UNDERWORLD_RISE_OF_THE_LYCANS
Disc Size:      70,397,700,938 bytes
Protection:     AACS2
Extras:         Ultra HD, BD-Java
BDInfo:         0.7.5.6
Cytat:Disc Title: Underworld.Rise.of.the.Lycans.2009.2160p.BluRay.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos-TASTED
Disc Size: 70,379,249,040 bytes
Protection: AACS2
Extras: Ultra HD, BD-Java
BDInfo: 0.7.5.9 (compatible layout created by DVDFab 12.0.5.1)
oraz

Cytat:Disc Title:     Underworld Awakening - 4K Ultra HD
Disc Label:     UNDERWORLD_AWAKENING
Disc Size:      57,112,795,143 bytes
Protection:     AACS2
Extras:         Ultra HD, BD-Java
BDInfo:         0.7.5.6
Cytat:Disc Title: Underworld.Awakening.2012.2160p.BluRay.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos-TASTED
Disc Size: 57,095,424,781 bytes
Protection: AACS2
Extras: Ultra HD, BD-Java
BDInfo: 0.7.5.9 (compatible layout created by DVDFab 12.0.5.1)

źródło https://forum.blu-ray.com/showthread.php?t=341745&page=25


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Maras - 28-10-2021

takie rozbieżności mogą być ze względu na to jakim programem robi się zrzut danego dysku


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Daras - 10-11-2021

Czy „Mechaniczna pomarańcza” na UHD od Galapagos już się ukazała i nakład wymiotło? Nawet na poralowej liście zapowiedzi 2021 nie mogę dostrzec tego tytułu.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Ananas84pl - 10-11-2021

Odwołali ten tytuł na UHD w Polsce. Może wydadzą w innym terminie.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Daras - 10-11-2021

Dzięki za informację. Zajrzałem do Filmoskopu i sprawa została przedstawiona tak, jakby płytki wymiotło z polskich sklepów (Empik, DVDmax, BlueDvd). Teraz widzę, że Kirkowi najprawdopodobniej chodziło o zapowiedzi (?).
A czy znajdziemy coś z PL na UHD (ewentualnie BD) za granicą? Z góry dziękuję.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Kirek - 10-11-2021

(10-11-2021, 14:51)Daras napisał(a):  Zajrzałem do Filmoskopu i sprawa została przedstawiona tak, jakby płytki wymiotło z polskich sklepów (Empik, DVDmax, BlueDvd). Teraz widzę, że Kirkowi najprawdopodobniej chodziło o zapowiedzi (?).
Wydania w filmoskopie pojawiają się w momencie gdy zostanie pobrana oferta ze sklepu czyli przeważnie przed premierą. W momencie gdy zostały na forum opisane problemy z wydaniem to usunąłem w filmoskopie datę wydania. Nie usuwałem całego wydania ponieważ była informacja, że wydanie może pojawić się w terminie późniejszym (tak jak ma to miejsce w przypadku 'Skazani na Shawshank').