Filmozercy.com | Forum
Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową (/watek-zapowiedzi-plyt-ultra-hd-blu-ray-z-polska-wersja-jezykowa)



RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Mierzwiak - 23-05-2017

(26-12-2016, 19:41)Larkin napisał(a):  Chodziło mi o to że na pierwszy seans z UHD warto może wybrać coś bez kompromisów? Za swego rodzaju kompromis uważam zarówno oglądanie UHD z przeskalowanego 2K czy oglądanie UHD w 4K ale bez HDR.
Kompromisem będzie też oglądanie HDR na telewizorze z podświetleniem krawędziowym a nie na flagowym OLEDzie albo Sony ZD9 Smile


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Mr.Hankey - 24-05-2017

Zapomniałeś przede wszystkim o Panasonicu DX900, na którym efekt będzie najbardziej spektakularny, gdyż może się on poszczycić najwyższą średnią jasnością w filmach.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 25-05-2017

Trainspotting 2 - m.in. w wydaniu UK należy się spodziewać polskiej wersji językowej na płycie UHD. Premiera 5 czerwca.
Tył okładki wskazuje na to, że będzie to tylko lektor bez polskich napisów. Wkrótce okaże się czy tak faktycznie jest czy może to błąd w opisie.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - pred895 - 25-05-2017

Ciekawe kiedy u nas to wydadzą Tongue


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Kirek - 25-05-2017

Najlepiej w pakiecie z T1 Smile


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Mierzwiak - 25-05-2017

(24-05-2017, 20:07)Mr.Hankey napisał(a):  Zapomniałeś przede wszystkim o Panasonicu DX900, na którym efekt będzie najbardziej spektakularny, gdyż może się on poszczycić najwyższą średnią jasnością w filmach.
Być może, ale brak obsługi Dolby Vision + zbyt mała ilość stref by uniknąć efektu halo... Smile


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - misfit - 01-06-2017

Poniżej spodziewane zapowiedzi Galapagos wydań katalogowych UHD BD od Warnera do końca tego roku.

[Obrazek: 0356fb551260580.jpg] [Obrazek: f6d294551260598.jpg]

Z zakupem Interstellar na BD cały czas zwlekałem spodziewając się, że wyjdzie to w miarę szybko na UHD. I w końcu się doczekam Smile
Trochę smakowitych kąsków, na które pewnie niejeden z Was czeka. Pozostaje mieć nadzieję, że np. Matrix, Batman Begins czy TDK to będą remastery.


Oraz nowości:

[Obrazek: 8b91f0551261933.jpg]


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Mateusz - 01-06-2017

Z nowości to najlepiej wypadnie pewnie Kong, a ze starszych tytułów Interstellar. Mam dylemat, czy wchodzić teraz mocno w UHD, czy jednak poczekać na steelbooki, które muszą się w końcu pojawić.


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Wolfman - 01-06-2017

(01-06-2017, 09:10)Mateusz napisał(a):  czy jednak poczekać na steelbooki, które muszą się w końcu pojawić.

Co to w ogóle za pytanie? Odpowiedź jest jedna właściwa.

Mnie najbardziej ciekawi z tego Matrix to staroć z ery vhs, ale jednocześnie najciekawszy jak dla mnie z tych wszystkich filmów tytuł. No i może jeszcze te dwa z Di capem , oraz Batman 2 Nolana. Czekam na zrzuty z caps-a-holic


RE: Zapowiedzi płyt Ultra HD Blu-ray z polską wersją językową - Mr.Hankey - 01-06-2017

I co zobaczysz na tych zrzutach? HDR i szeroką paletę kolorów?