Filmozercy.com | Forum
Dzień próby / Training day 2001 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Dzień próby / Training day 2001 (/watek-dzien-proby-training-day-2001)

Strony: 1 2


Dzień próby / Training day 2001 - Wolfman - 10-07-2016

[Obrazek: pbSBE31.jpg]

Najlepszy moim zdaniem film Denzela, w ogóle jeden z najlepszych filmów akcji, z którym warto się zapoznać

Premiera tego filmu to naturalnie miała miejsce na vhs. W pełni spolszczona okładka, wydanie z lektorem.
[Obrazek: rPLUKxN.jpg]

Kolejnym wydaniem to dvd , obecna dystrybucja to Galapagos - pierwsze wydanie to snapper z pełni spolszczoną okładką.
[Obrazek: r9NmTCH.jpg]
Najnowsze wydanie dvd to
- 118 min
- obraz 16:9. 2,35:1 anamorficzny
- dźwięk dd 5.1 ang, polski i węgierski

[Obrazek: cQmLUvb.jpg]

Dodatki
zwiastuny filmowe, teledysk, sceny niewykorzystane w filmie, reportaż z planu filmowego zrealizowany przez HBO, menu interaktywne, komentarz reżysera, bezpośredni dostęp do wybranych scen, alternatywne zakończenie filmu

Blu ray, no i tu zaczyna się dramat. Nikt tego filmu po prostu nie wydał

[Obrazek: U4SFIz8.jpg]


Specyfikacja i cena

Był też steelbook na Zavvi

tytuł tłoczony, słusznie odcienie szarości na okładce.

[Obrazek: oB1mxnt.jpg]
[Obrazek: SEq4CSr.jpg]
[Obrazek: YiGQxI0.jpg]


RE: Dzień próby / Training day 2001 - czarodziejmarx - 10-07-2016

(10-07-2016, 18:48)wolfman napisał(a):  Blu ray, no i tu zaczyna się dramat. Nikt tego filmu po prostu nie wydał

Co masz na myśli? Że w Polsce czy że w ogóle? Bo ja mam wydanie francuskie z allegro, także to wyszło. I w sumie chyba niedługo sobie zrobię customa jak ogarnę reauthoring w multiAVCHD... Big Grin


RE: Dzień próby / Training day 2001 - Wolfman - 10-07-2016

(10-07-2016, 21:21)czarodziejmarx napisał(a):  
(10-07-2016, 18:48)wolfman napisał(a):  Blu ray, no i tu zaczyna się dramat. Nikt tego filmu po prostu nie wydał

Co masz na myśli? Że w Polsce czy że w ogóle? Bo ja mam wydanie francuskie z allegro, także to wyszło. I w sumie chyba niedługo sobie zrobię customa jak ogarnę reauthoring w multiAVCHD...  Big Grin

Czarodziej, cóż mogę rzec. Patrzysz , czytasz, ale nic nie widzisz Smile.


RE: Dzień próby / Training day 2001 - Gieferg - 11-07-2016

(10-07-2016, 21:21)czarodziejmarx napisał(a):  zrobię customa jak ogarnę reauthoring w multiAVCHD...  Big Grin

Strata czasu, chyba, że bardzo ci zależy na menu. Jeśli nie - sam TS_muxer załatwia sprawę i nie ma czego ogarniać.


RE: Dzień próby / Training day 2001 - czarodziejmarx - 11-07-2016

(11-07-2016, 18:48)Gieferg napisał(a):  Strata czasu, chyba, że bardzo ci zależy na menu. Jeśli nie - sam TS_muxer załatwia sprawę i nie ma czego ogarniać.

No właśnie chcę to sobie ogarnąć, bo lubię mieć menu i goły bluray z .tsem i autoplayem wieje pustką jak dla mnie. W ogóle mam pomysł na parę zajebistych rzeczy, np. ogarnąć customy filmów, które wychodziły w QDVD, bo tam dodatki nawet z lektorami były, np. taki Absolwent i wywiady z twórcami... No i planuję zrobić ultimate collector's edition Pulp Fiction z wszystkimi lektorami Big Grin Menu przy takim przedsięwzięciu obowiązkowo Big Grin


RE: Dzień próby / Training day 2001 - misfit - 30-09-2022

Dzień próby na UHD. 23 luty 2023. YES!

https://www.amazon.co.uk/dp/B0BGY7C76R

Spodziewam się po UHD sporej poprawy, może nie aż takiej jak w American Gangster, ale jeśli obraz nie będzie lepszy tak o co najmniej dwie klasy to się mocno zdziwię Smile
No i na żadnym BD nawet nie było bezstratnego audio, więc dźwiękowo też gwarantowana poprawa.


RE: Dzień próby / Training day 2001 - pred895 - 30-09-2022

Pamiętam że dvd z tym filmem to było top co z tego formatu można było wyciągnąć. BD też jest niczego sobie, tak więc liczę na jeszcze większą orgię wizualna. Sam film to klasa jeden z najlepszych, jak nie najlepszy caime Police thriller ever i życiówka Denzela.


RE: Dzień próby / Training day 2001 - Mefisto - 30-09-2022

No w końcu! Tyle razy odkładałem zakup blu, że teraz chyba day one będzie.


RE: Dzień próby / Training day 2001 - misfit - 07-02-2023

(30-09-2022, 18:42)Mefisto napisał(a):  Tyle razy odkładałem zakup blu, że teraz chyba day one będzie.

Chyba jednak nie Wink





RE: Dzień próby / Training day 2001 - HAL 9000 - 07-02-2023

Big Grin

A ja w to wchodzę  Tongue