Filmozercy.com | Forum
Oglądamy filmy z kolekcji... - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Oglądamy filmy z kolekcji... (/watek-ogladamy-filmy-z-kolekcji)



RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Daras - 18-12-2018

(18-12-2018, 14:11)vandel napisał(a):  (...)
Nie dałem rady przebrnąć przez 1 . a ostatnio spider mem homecoming tragedia 2na 10 wytrzymałem 15 minut czy 20 co za głupi film.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Pewnych filmów w określonym wieku nie ogląda się po prostu z założenia. Smile

Co do „Potopu” (1974). Dzieło Hoffmana stanowi dla mnie swoistą pułapkę. Ilekroć puszczano film w telewizji zawsze mówiłem sobie tak: Znam „Potop”. Zatem popatrzę na ekran chwilkę i wystarczy. Jak myślicie, ile razy obejrzałem ten film w całości? Blush


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 18-12-2018

(18-12-2018, 14:07)djgromo napisał(a):  Ja jestem mega fanem Underworlda i jeśli lubisz filmy tego typu to zobacz sobie Van Helsing (też jest w 4K i też z Kate Beckinsale).
Mam to w kolekcji wszystko. Van Helsing nie ma startu do Underworld
(18-12-2018, 14:43)Gieferg napisał(a):  oczywiście jedyna słuszna pełna wersja.
Nie ma dużych różnic między obiema wersjami. Będąc szczerym to cała ta trylogia potrzebuje porządnego remastera, najlepiej w 4k robionym przez profesjonalne studio. Może crowdfunding?

(18-12-2018, 14:11)vandel napisał(a):  ostatnio spider mem homecoming
Aktor jest bardzo źle dobrany, film też słaby, ale ten nowy aktor nie jest w stanie udźwignąć tej postaci. Ten ostatni ostatni aktor byłby już o wiele bardziej na miejscu.

(18-12-2018, 15:17)Daras napisał(a):  Jak myślicie, ile razy obejrzałem ten film w całości?
Jak masz 60 lat , a ten film leciał w tv po 4x w ciągu roku. To zapewne ze 150 razy? Gratulacjie


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Gieferg - 18-12-2018

Cytat:Nie ma dużych różnic między obiema wersjami.
[Obrazek: Funny%20guy%20laughing%20hysterically.gif]
Pewnie, co tam brakujące 100 minut w wersji Rekastratus.

Cytat:Będąc szczerym to cała ta trylogia potrzebuje porządnego remastera
Tylko Ogniem i Mieczem potrzebuje jakiegokolwiek. Wołodyjowski i Potop wyglądają na Blu dobrze. Ani się nie spodziewam, żeby z tego więcej wycisnęli, ani mi więcej niepotrzebne.

PS> a Holland jest jak dotąd najlepszym filmowym Spider-Manem. Deal with it.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 18-12-2018

(18-12-2018, 17:17)Gieferg napisał(a):  Co tam brakujące półtora godziny w wersji Dekastratus.
Nie oglądałem, ale spojrzałem na okładki w sieci. Pocięta 305 , a normalna 316. Więc nie rozumiem


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Gieferg - 18-12-2018

No właśnie widzę, że nie rozumiesz i w ogóle nie jesteś w temacie.
Porównaj sobie czasy trwania FILMU na stronie porala. Na okładce Redivivusa dali czas łączny filmu I DODATKÓW, a 316 to w ogóle wyjęli sobie z dupy bo ani film tyle nie trwa ani nigdy nie trwał (pełna wersja ma niecałe 287 minut, w 24 fpsach miałaby coś koło 299).


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 18-12-2018

(18-12-2018, 17:53)Gieferg napisał(a):  pełna wersja ma niecałe 287 minut
Tyle jest wypisane razem na obu steelbook`ach. Dziwne jest podawać czas trwania filmu razem z dodatkami to jak oszustwo. Sam sprawdzę ile to ma minut, bo nigdy włączałem.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Daras - 19-12-2018

(18-12-2018, 17:09)wolfman napisał(a):  
(18-12-2018, 15:17)Daras napisał(a):  Jak myślicie, ile razy obejrzałem ten film w całości?
Jak masz 60 lat , a ten film leciał w tv po 4x w ciągu roku. To zapewne ze 150 razy? Gratulacjie

Dzięki. Smile Dodam jedynie, że jest tylko jeden film, który obejrzałem więcej razy niż „Potop”. Obraz ongiś bardzo popularny (plus wysokie noty) i z podobnego okresu. Po stu „sesjach” (kino, vhs, dvd, blu ray) po prostu przestałem liczyć. Jednak nie podam tytułu...

Hmm, to w sumie proste. Na przestrzeni lat wystarczy dany film zaliczyć np. pięć razy w roku. Wink


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Gieferg - 19-12-2018

Cytat:Jednak nie podam tytułu...

Musi być jakiś strasznie denny, skoro tak się wstydzisz.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Bender - 19-12-2018

Teraz to musisz powiedzieć.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - misfit - 19-12-2018

Pewnie Kaligula Wink