Filmozercy.com | Forum
Oglądamy filmy z kolekcji... - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Oglądamy filmy z kolekcji... (/watek-ogladamy-filmy-z-kolekcji)



RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Marioo - 08-09-2019

Miałeś napisy do kwestii obcojęzycznych?


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 13-09-2019

(08-09-2019, 08:31)Marioo napisał(a):  Miałeś napisy do kwestii obcojęzycznych?
Napisy są w sieci, ale nie używałem, kwestii arabskich jest mało, a angielski jest banalny. W końcu nie rozmawiają tu humaniści.

W końcu znalazłem te 3h na Avengers endgame 4k - fanboyem serii nie jestem. Pomijając wszelkie absurdy, bo wiadomo to czysta rozrywka. Ja również to , że cała akcja to siedzenie w zielonym pokoju z dorabianymi efektami, tego się też nie czepiam. W sumie to niczego się nie czepiam, bo ilość absurdów mnie przytłoczyła i muszę obejrzeć to kiedyś jeszcze raz. Wyłapałem jakąś grę aktorską u Thora, wyrobił sobie nie najgorszy warsztat i dopasował się do roli. Robert jest dobry jak zwykle, reszta robi za tło jak zwykle. Mniej nudzi niż poprzednia część. Więc dobre zakończenie cyklu.
Mam pytanie , bo jeśli dobrze rozumiem Ironman, Wdowa , Cap America nachapali się tyle mln , że już mają dość. Więc czego możemy oczekiwać? Czarnego Capa, kobiety Ironman i młodszej wersji wdowy - skośnooka jakaś? To by pasowało do absurdów naszych czasów i zmian płci i kolorów skóry.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - shaman72 - 15-09-2019

Wczorajszy wieczór w moim kinie:

Aladyn (2019) blu-ray, dubbing
Bardzo kolorowy, dobrze udźwiękowiony i sympatyczny filmik.Will na plus, oraz Naomi Scott.
Efekty bardzo przyzwoite a i pośmiać się można było.Jestem na tak - 7/10

Lizzie (2018) blu-ray, oryginalna ścieżka audio +napisy
Kolejny przykład aby nie sugerować się kretyńskim filmweb`em.Film miał tam oceny powyżej "5", a jak dla Mnie zasługuje na mocne "8".Bardzo dobre kino , na faktach ze świetnym udźwiękowieniem.Nawet drewniana zazwyczaj Kristen Stewart dała radę.Kino w iście angielskim stylu.Polecam!!!


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - czuubakka - 15-09-2019

(15-09-2019, 12:16)shaman72 napisał(a):  aby nie sugerować się kretyńskim filmweb`em.
Dokładnie.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 15-09-2019

Shaman72 wszystko ok, tylko po czorta te ogromne nikomu nie potrzebne obrazki, żeby do nich dopisać dwie linijki tekstu? Więcej tekstu, a mini obrazki.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Juby - 18-09-2019

Tombstone [Blu-ray, napisy PL]
Powtórka po ponad siedmiu latach(!), po raz pierwszy na Blu-ray. Obraz igła, film wygląda znakomicie! A poza tym, to świetny western z kapitalną obsadą przez duże K. Najlepsi oczywiście Kilmer i Biehn. Za jakiś czas znowu chętnie do tego wrócę. 8/10

Creed II [Blu-ray, napisy pl]
Powtórka niewiele zmieniła w mojej opinii względem kinowego seansu. Dobra (i oby ostatnia) część, która udanie łączy ograne motywy z Rocky'ego 3, 4 i pierwszego Creeda. Tylko ten Adonis... Kiedyś Rocky o gołębim sercu tuż po zdobyciu pasa krzyczał "Yo Adrian, I did it!", a Donnie drze się "What's up? Show me the keys!" Tongue Eh, byłem za Drago. 7/10

Avengers: Endgame [Blu-ray, napisy pl] x2 [z komentarzem twórców]
Turn your brain off and enjoy. Na spółę z (o kilka klas lepszym) Infinity War jest to Marvel ostateczny. "Kocham", ale w tych dolnych rejonach, 600-900. Wink 7/10

Inglourious Basterds [Blu-ray, napisy pl]
Podobnie do Tombstone, również powtórka po blisko siedmiu latach, również po raz pierwszy na Blu-ray. Uważam, że to przedostatni dobry film Tarantino, w zasadzie do sceny strzelaniny w piwnicy jest perfekcyjny, dopiero tuż po niej scenariusz zaczyna słabować, decyzje bohaterów wydają się mało wiarygodne (zwłaszcza Landa i jego wiara, że jak dobił targu to nic mu nie będzie), a Tarantino trochę za bardzo poszedł w groteskę. Nie mniej, świetne kino. 8/10


Do ostatnich trzech obejrzałem też już 100% materiałów dodatkowych. Jak znajdę chwilę to zerknę co tam dodali o realizacji Tombstone. Smile


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - czuubakka - 18-09-2019

(18-09-2019, 08:46)Juby napisał(a):  [z komentarzem twórców]
Serio? Przecież to jest marnotrawstwo czasu...Obłęd.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Mierzwiak - 18-09-2019

Ciebie interesuje kupowanie i oglądanie szrotów pokroju Expendables, jego komentarz twórców Avengers na temat ich filmów. Obaj poświęcacie czas na to co Was interesuje, tyle.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - czuubakka - 18-09-2019

Ty natomiast kupujesz same arcydzieła,hahaha. Znasz taką zasadę że nie wpieprza się między wódkę a zakąskę? Pewnie nie. Obłęd.


RE: Oglądamy filmy z kolekcji... - Wolfman - 18-09-2019

(18-09-2019, 08:46)Juby napisał(a):  Eh, byłem za Drago. 7/10
Ja też, film zrobiony "bezpiecznie" wg utartych schematów. Tyle , że jakby Drago wygrał, to wiadomo o czym była trójka i kto by wygrał. Ogólnie Creed jest bez polotu