Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - Juby - 12-07-2019

Good for You. Mam oba Kill Bille, oba dostałem w prezencie, ale pamiętam, że stały w tym czasie po 19,99 zł. Tego Terminatora 2 mogę od ciebie wziąć za 40 zł, nie więcej. Tongue


RE: Departament Sprzedaży - Mefisto - 12-07-2019

(11-07-2019, 18:39)Glaeken napisał(a):  Ceny z dupy nie wziąłem, wiedziałem, że ludzie sprzedają ten film za 500+ więc zrobiłem tak samo.

Tylko zastanawiam się po co wklejasz na tym forum takie linki - tu akurat łosi nie znajdziesz. To raz. Dwa - skoro chcesz być w jakiś sposób konkurencyjny i atrakcyjniejszy, to powinieneś wystawić ten film po trochę niższej cenie, aniżeli na zasadzie "tak, bo po tyle chodzi". O zwykłej przyzwoitości już nie wspominam nawet, bo ta w XXI wieku nie istnieje.


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 12-07-2019

(12-07-2019, 13:09)Mefisto napisał(a):  Tylko zastanawiam się po co wklejasz na tym forum takie linki - tu akurat łosi nie znajdziesz.
Dlaczego? Pełno tu zagląda użytkowników "bez twarzy" tzw "guest"


RE: Departament Sprzedaży - malin1976 - 12-07-2019

Kupiłem od Glaekena Tajemnice Los Angeles za stówkę . Mógłbym kupić jakieś oppo i przycebulić wydanie z Włoch czy Turkmenistanu ale po co skoro kolega z forum sprzedaje tanio . Mam nadzieję że to nie jest forum dla cebulaków kupujących byle jaki film jedynie dlatego że jest tani albo ma fajną okładkę albo wykonany jest z blachy Wink


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 12-07-2019

Wink Lepszy śmierdzący tani plastik aniżeli ładny steelbook za 1/3 ceny


RE: Departament Sprzedaży - misfit - 12-07-2019

(12-07-2019, 14:05)malin1976 napisał(a):  Kupiłem od Glaekena Tajemnice Los Angeles za stówkę . Mógłbym kupić jakieś oppo i przycebulić wydanie z Włoch czy Turkmenistanu ale po co skoro kolega z forum sprzedaje tanio . Mam nadzieję że to nie jest forum dla cebulaków kupujących byle jaki film jedynie dlatego że jest tani albo ma fajną okładkę albo wykonany jest z blachy Wink

A czemu nie z Niemiec z pl napisami za 9 EUR ?


RE: Departament Sprzedaży - Glaeken - 13-07-2019

(12-07-2019, 13:09)Mefisto napisał(a):  Dwa - skoro chcesz być w jakiś sposób konkurencyjny i atrakcyjniejszy, to powinieneś wystawić ten film po trochę niższej cenie, aniżeli na zasadzie "tak, bo po tyle chodzi"
Wszyscy który ode mnie kupili więcej niż jeden film kupili je po cenie mniejszej niż wystawiam. Były sprzedaże gdzie zniżka sięgała nawet trzech cyfr bo ktoś na raz kupował garstkę różnych filmów. Wystarczy coś zaproponować, ponegocjować. Poza tym z czasem ceny niektórych tytułów i tak obniżam bo widzę po liczbie wyświetleń, że zainteresowanie było i jest mizerne.
(12-07-2019, 13:09)Mefisto napisał(a):  O zwykłej przyzwoitości już nie wspominam nawet, bo ta w XXI wieku nie istnieje.
(12-07-2019, 13:09)Mefisto napisał(a):  Tylko zastanawiam się po co wklejasz na tym forum takie linki - tu akurat łosi nie znajdziesz
Wbrew pozorom na to forum zagląda bardzo dużo ludzi anonimowo ale się nie udzielają/nie rejestrują. I szczerze mówiąc chyba domyślam się jakie mogą być tego powody - moje ceny są takie jakie są ale to nie powód żeby potencjalnych kupców nazywać łosiami Sad


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 13-07-2019

(13-07-2019, 11:11)Glaeken napisał(a):  ale to nie powód żeby potencjalnych kupców nazywać łosiami
Pełna zgoda. To najlepsi klienci.


RE: Departament Sprzedaży - Mefisto - 13-07-2019

(13-07-2019, 11:11)Glaeken napisał(a):  moje ceny są takie jakie są ale to nie powód żeby potencjalnych kupców nazywać łosiami Sad

Twoje ceny są generalnie raczej normalne pod względem wystawianego towaru - piszemy tu o tym konkretnym przykładzie, który dla mnie jest cenowym szaleństwem. I sorry, ale jeśli ktoś jeden zwykły film w prostym amarayu (w dodatku będący wydaniem z ewidentnymi wadami) kupuje za pół kafla to jest dla mnie łosiem. Smile


RE: Departament Sprzedaży - Juby - 13-07-2019

Zwłaszcza, że na Filmoskopie można podejrzeć, że to wydanie chodziło po 54,90 zł i pewnie za tyle kolega je kupił. A teraz szuka kogoś, kto da 10 razy więcej. Tongue