Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - misfit - 04-11-2019

(04-11-2019, 10:14)Wolfman napisał(a):  Dla mnie bomba.

Bomba to będzie od przyszłego roku jak wystawione przedmioty będą widoczne tylko na allegro lokalnie i nic nie sprzedasz bo miną miesiące lub nawet lata zanim osiągnie on wśród potencjalnych kupujących rozpoznawalność porównywalną do "starego" allegro.


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 04-11-2019

Nie szkodzi, zaczną oglądać Ebay, lokalnie więcej pójdzie. Dostosują się do sytuacji.


RE: Departament Sprzedaży - djgromo - 04-11-2019

Jak dobrze pójdzie to może amazon wejdzie na legalu do Polski i skończy się ta cała Januszerka.


RE: Departament Sprzedaży - gumbas - 04-11-2019

(04-11-2019, 13:29)djgromo napisał(a):  Jak dobrze pójdzie to może amazon wejdzie na legalu do Polski i skończy się ta cała Januszerka.

Może i wejdzie,ale ceny będą typowo polskie-wysokie

(04-11-2019, 10:11)Mierzwiak napisał(a):  Tylko że tego drugiego sposobu od przyszłego roku już nie będzie Smile

Nie siej bzdur wyssanych z palca
który to pisał?? Big Grin

(30-10-2019, 18:42)Mierzwiak napisał(a):  
(29-10-2019, 16:22)gumbas napisał(a):  Ale od stycznia i tak zmieniają że firmy tylko bedą miały dostepną sprzedaż ogólnokrajową
Oddzielają firmy od osób prywatnych, to wszystko. Nie siej bzdurnych plotek.

e chyba kolega?? Big Grin

Spokojnie do konca przyszłego roku,bedzie normalnie
od stycznia 2021 tylko firmy na allegro ogólnopolskim


RE: Departament Sprzedaży - Mierzwiak - 04-11-2019

gumbas, z główką wszystko gra?

W moich wcześniejszych wypowiedziach wskazywałem na - niepopartą niczym - bzdurę w twoim wykonaniu, a mianowicie to, że na allegro lokalnie nie będzie można sprzedawać poza / kupować spoza swojego miasta.

Teraz w odpowiedzi na post Plicha dodałem, że w przyszłym roku nie będzie już opcji dzięki której nasza aukcja będzie widoczna na obu allegro.

Gdybyś nie cierpiał na niedobór IQ (nie widziałem jeszcze żeby ktoś miał awatar i ksywkę tak bardzo adekwatną do poziomu swoich postów, przezabawne) może zauważyłbyś, że te wypowiedzi dotyczyly czegoś zupełnie innego, a ty łączysz je i wytykasz mi przeczenie samemu sobie, chociaż nigdzie nie niczego takiego nie ma miejsca.


RE: Departament Sprzedaży - gumbas - 04-11-2019

Jesteś pieniacz i beke sobie robie z ciebie
Nie mam zamiaru się szarpać z największym debilem tego forum


RE: Departament Sprzedaży - Mierzwiak - 04-11-2019

Beka to będzie w przyszłym roku jak się okaże że na Allegro Lokalnie każdy będzie mógł kupować i sprzedawać na terenie całej Polski. Będziesz mógł dołączyć i pośmiać się ze swoich własnych bredni.


RE: Departament Sprzedaży - gumbas - 04-11-2019

(04-11-2019, 18:32)Mierzwiak napisał(a):  Beka to będzie w przyszłym roku jak się okaże że na Allegro Lokalnie każdy będzie mógł kupować i sprzedawać na terenie całej Polski. Będziesz mógł dołączyć i pośmiać się ze swoich własnych bredni.

Do końca przyszłego roku tak
Od stycznia 2021 nie- zakladzik o 1 dolar ameryki zjednoczonej?


RE: Departament Sprzedaży - Gieferg - 04-11-2019

Jeśli tak zrobią to kwestią czasu jest nowy serwis aukcyjny, który będzie działał jak do tej pory działało allegro i zabierał im użytkowników Tongue


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 04-11-2019

(04-11-2019, 19:02)Gieferg napisał(a):  Jeśli tak zrobią to kwestią czasu jest nowy serwis aukcyjn
Po kiego? Masz eBay i nikt przy dużej sprzedaży nie będzie cie trzepał. Jest świstak od dawna - nie przegadasz ludziom i woleli od dawna płacić za wystawianie, opłaty prowizyjne, manipulacyjne i co tam jeszcze było w przeszłości w alledrogo. Jak ebay dawał wystawianie za free, to i tak woleli płacić złotówkę czy dwie na alledrogo za byle aukcję. Głupich nie sieją. Wolałbym renesans polskiego eBay, a na alledrogo niech sie kiszą sklepy. Nie musisz łazić na Policję,formularzy wypełniać - nie dał towaru sprzedawca to masz zwrot. Rozgarnięte polskie społeczeństwo niczym widły w gn..ju rozwija inne serwisy przy których potem jest tylko płacz. Olx kolejny przykład za nic nie bierze totalnie odpowiedzialności, ale każda miernota leci tam kupować i wystawiać. Po co komu ebay i ubezpieczanie na zakupy i zwrot kasy bez wychodzenia z domu