Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - pmmazz - 12-02-2020

(11-02-2020, 22:34)Pablo0909 napisał(a):  Dodałem kilka tytułów na Allegro.

Puścisz Tora Tora piza Allegro za 40pln poleconym priorytetem w bąbelkach

Jestem zainteresowany jeśli jest tam PL


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 12-02-2020

Tam w opisie jest, że brak polskiej wersji czyli i lektora, i napisów. 5 zł za przesyłkę? Więcej kosztuje list polecony ekonomiczny Smile
P.S. Są napisy PL, to angielskie wydanie.


RE: Departament Sprzedaży - Plicha - 12-02-2020

Polecony eco + bąble D14 = 6,3 +1,7 = 8zł, prowizja 3,5zł allegro, więc do ręki 31,5, od bidy eco mogłbyś mu posłać, prio to już byłbyś stratny jakieś 2zł XD


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 12-02-2020

Panowie zamiast otwierać cebulowy targ o 2PLN , piszcie na priva takie rzeczy (kupujący). Targowanie o 2PLN samo w sobie jest już żenujące. Pablo0909 dwa filmy jesteś w stanie na płasko wysłać za 8,60 i pojedyncze plastikowe wydania też - poleconym priorytet


RE: Departament Sprzedaży - pmmazz - 12-02-2020

(12-02-2020, 10:41)Wolfman napisał(a):  Panowie zamiast otwierać cebulowy targ o 2PLN , piszcie na priva takie rzeczy (kupujący). Targowanie o 2PLN samo w sobie jest już żenujące. Pablo0909 dwa filmy jesteś w stanie na płasko wysłać za 8,60 i pojedyncze plastikowe wydania też - poleconym priorytet

1. Zapytałem konkretną osobę, nie na priv, bo wiem jak jest z odpisywaniem w większości przypadków na takie wiadomości tutaj.

2. Plicha to jakiś menago kolegi Pablo czy co? Może wspólnik? O nic go nie pytałem.

3. Zapytałem konkretnie i chyba można odpowiedzieć konkretnie.

4. Sam dużo kupuję, jeszcze więcej sprzedaję i niejednokrotnie kupcy targują się o mniej niż te dwa złote, a ja niejednokrotnie realnie więcej płacę za wysyłkę niż podaję koszt w ofertach (więc realnie zarabiam mniej na towarze).

5. Wiem jakie są realnie koszta wysyłki Paczki Pocztowej Priorytetowej i innych form wysyłki, korzystając z sendit to niespełna 12.50pln, z pewnością nie 14pln...

6. Dziękuję, już nie jestem zainteresowany


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 12-02-2020

Wiem jak jest , kupuje steelbook za 30PLN , a chce przesyłkę w cenie. Bo robi zakup i coś mu sprzedajesz. Tyle,że paczka to 15PLN z pakowaniem, a steelbook listem już nie wyślesz.Co drugi dzień mam podobne historie. Zacząłem mniej zakupów w ciemno robić, by mniej musieć potem sprzedawać Big Grin. Pablo akurat + kilku innych to dobrzy sprzedawcy i odpisują na priv Wink


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 12-02-2020

(12-02-2020, 11:26)pmmazz napisał(a):  1. Zapytałem konkretną osobę, nie na priv, bo wiem jak jest z odpisywaniem w większości przypadków na takie wiadomości tutaj.

2. Plicha to jakiś menago kolegi Pablo czy co? Może wspólnik? O nic go nie pytałem.

3. Zapytałem konkretnie i chyba można odpowiedzieć konkretnie.

4. Sam dużo kupuję, jeszcze więcej sprzedaję i niejednokrotnie kupcy targują się o mniej niż te dwa złote, a ja niejednokrotnie realnie więcej płacę za wysyłkę niż podaję koszt w ofertach (więc realnie zarabiam mniej na towarze).

5. Wiem jakie są realnie koszta wysyłki Paczki Pocztowej Priorytetowej i innych form wysyłki, korzystając z sendit to niespełna 12.50pln, z pewnością nie 14pln...

6. Dziękuję, już nie jestem zainteresowany

Plicha, to akurat w Twoim interesie pisał, nie moim. Nie mieszkam w miejscowości, gdzie centrum stanowią Poczta, kościół i urząd gminy. Na pocztę muszę dojechać tramwajem lub autobusem, to koszt 2x3,40= 6,80, więc choćby z racji tego, nie opuszczam ceny na wysyłce. Pod nosem mam DPD, więc logiczne, że dla mnie jest to wygodniejsze, mniej czasochłonne i bez kosztów, bo jestem tam niemal codziennie. Można te postyy usunąć lub gdzieś przenieść?


RE: Departament Sprzedaży - Dziel - 12-02-2020

(11-02-2020, 22:34)Pablo0909 napisał(a):  Dodałem kilka tytułów na Allegro.

To włoskie wydanie Rambo Last Blood ma Atmosa, czy nie?
Też miałem zamawiać ten steelbook z Włoch ale zrezygnowałem jak zobaczyłem specyfikację.


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 12-02-2020

Niestety nie ma. U siebie włączam na amplitunerze DTS Neural:X i całkiem fajnie słychać.


RE: Departament Sprzedaży - Mefisto - 12-02-2020

(11-02-2020, 22:34)Pablo0909 napisał(a):  Dodałem kilka tytułów na Allegro.

Czemu pozbywasz się Ameryki - coś nie tak z wydaniem? Czy to jest to starsze?