Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - Montana - 03-08-2020

(03-08-2020, 13:43)Plicha napisał(a):  
(03-08-2020, 13:33)Montana napisał(a):  Jakieś przykłady? Wszystkie ceny porównywałem z najtańszymi na allegro
No chyba jednak z tymi najdroższymi Wink
Większość 4K można kupić nówki za 50zł z zavvi, zoom lub amazon.it jeszcze taniej. Anglojęzyczne 4K głównie pochodzą z pakietów, gdzie cena to jakieś 25zł za film Smile

A ty myślisz że każdy siedzi i kupuje filmy za granicą? Miałem takich co musieli przesyłać mi pieniądze pocztą bo bali się używać konta... Sprzedaj mi proszę filmy 4k za 25zł to z chęcią kupię od Ciebie każdy film Smile Myślisz że ja tyle za nie dałem? Kupowałem je bardzo dawno jak one zaczęły wychodzić. Nie będę nikogo sponsorował

(03-08-2020, 13:54)Juby napisał(a):  
(03-08-2020, 13:33)Montana napisał(a):  Cały czas sprzedaje więc spokojnie Smile Sprzeda się to się sprzeda jak nie to trudno ja mam duuuuużo czasu Wink

Pytanie brzmi - po co kupowało się setki filmów, skoro później się je sprzedaje?

Porównywanie cen z allegro to absurd. Okej, zdarzają się białe kruki, wyprzedane wydania warte więcej niż gdy stały na półkach, ale zdaj sobie sprawę, że większość osób nie będzie czytać 750 tytułów, tylko wolą wiedzieć, że jednopłytowe wydanie Blu-ray jest za np. 25 zł. I tyle. U ciebie ceny zwykłych 1BD wiszą po 20, 30, 50, nawet 100 zł.

A myślisz że ja od początku wiedziałem że będę je kiedyś sprzedawał? Myślisz że po co sobie robiłem regał na zamówienie? Szybko się uzależniam i potem już leciałem z dziesiątkami filmów miesięcznie i był fun. Nigdy nie wiesz co się w życiu czaka... Ja potrzebuje kasy więc to jedyna już kolekcja gdzie mogę odzyskać wydane pieniądze.


RE: Departament Sprzedaży - Plicha - 03-08-2020

Prosiłeś o przykłady, więc dostałeś. Co prawda prośba skierowana była do innego użytkownika, ale pozwoliłem sobie odpowiedzieć. Luz, luz ,nie wnikam dalej, twoja kolekcja, twoje ceny. Powodzenia (bez ironii Smile


RE: Departament Sprzedaży - Montana - 03-08-2020

(03-08-2020, 14:00)Plicha napisał(a):  Prosiłeś o przykłady, więc dostałeś. Co prawda prośba skierowana była do innego użytkownika, ale pozwoliłem sobie odpowiedzieć. Luz, luz ,nie wnikam dalej, twoja kolekcja, twoje ceny. Powodzenia (bez ironii Smile

Spoko. Ale gdybyś podał opcje kupienia ich w Polsce to miałoby to sens Wink Porównywanie cen do okazji które raz na jakiś czas się pojawiają jest bez sesnu ale jak ktoś chce może czekać i kupić gdzieś indziej ja nikogo nie zmuszam Smile Trochę dla fanu tutaj wstawiam bo tutaj zawsze jest problem o ceny i każdy myśli że przy dużej wyprzedaży będzie 5zł\szt. Nie będzie Wink Do końca roku planuje sprzedać wszystko. Będzie trzeba to wystawie licytacje od 1zł i jak sprzedam tylko za 1zł bo nikt nie przebije to luz widocznie film nie jest więcej warty Wink


RE: Departament Sprzedaży - Plicha - 03-08-2020

(03-08-2020, 14:08)Montana napisał(a):  Trochę dla fanu tutaj wstawiam bo tutaj zawsze jest problem o ceny i każdy myśli że przy dużej wyprzedaży będzie 5zł\szt. Nie będzie
hehe...tak zupełnie apropo, zerknij proszę na post #1773 na stronie 178 Wink Taka ciekawostka Smile


RE: Departament Sprzedaży - Juby - 03-08-2020

(03-08-2020, 13:56)Montana napisał(a):  A myślisz że ja od początku wiedziałem że będę je kiedyś sprzedawał? Myślisz że po co sobie robiłem regał na zamówienie? Szybko się uzależniam i potem już leciałem z dziesiątkami filmów miesięcznie i był fun. Nigdy nie wiesz co się w życiu czaka... Ja potrzebuje kasy więc to jedyna już kolekcja gdzie mogę odzyskać wydane pieniądze.

Jedno z moich ulubionych określeń zasłyszanych na siłowni: "sezonowcy". Tongue


RE: Departament Sprzedaży - Pablo0909 - 03-08-2020

@Montana, chętnie Ci sprzedam UHD po 25 zł, jest ich jeszcze 45 Smile


RE: Departament Sprzedaży - Montana - 03-08-2020

(03-08-2020, 14:35)Pablo0909 napisał(a):  @Montana, chętnie Ci sprzedam UHD po 25 zł, jest ich jeszcze 45 Smile

Dawaj liste na priv Wink

(03-08-2020, 14:21)Juby napisał(a):  
(03-08-2020, 13:56)Montana napisał(a):  A myślisz że ja od początku wiedziałem że będę je kiedyś sprzedawał? Myślisz że po co sobie robiłem regał na zamówienie? Szybko się uzależniam i potem już leciałem z dziesiątkami filmów miesięcznie i był fun. Nigdy nie wiesz co się w życiu czaka... Ja potrzebuje kasy więc to jedyna już kolekcja gdzie mogę odzyskać wydane pieniądze.

Jedno z moich ulubionych określeń zasłyszanych na siłowni: "sezonowcy". Tongue


Kolekcjonowanie przez 7 lat to sezonowiec? okej.


RE: Departament Sprzedaży - Mierzwiak - 03-08-2020

(03-08-2020, 11:44)Montana napisał(a):  Dziewczyna z tatuarzem
(03-08-2020, 11:55)Juby napisał(a):  szanse że coś sprzedaż
Ogarnijcie się :P


RE: Departament Sprzedaży - Montana - 03-08-2020

(03-08-2020, 14:15)Plicha napisał(a):  
(03-08-2020, 14:08)Montana napisał(a):  Trochę dla fanu tutaj wstawiam bo tutaj zawsze jest problem o ceny i każdy myśli że przy dużej wyprzedaży będzie 5zł\szt. Nie będzie
hehe...tak zupełnie apropo, zerknij proszę na post #1773 na stronie 178 Wink Taka ciekawostka Smile

Przez ciebie zmarnowałem 20min z życia Wink Wszystko wiem. Mam osoby które kupują ode mnie regularnie i mają jakiś tam rabat. Ceny na allegro unikatów często sięgają 500+zł Ja takie sprzedaje za 100-150. Jestem tego świadomy że to co wisi na allegro to nie znaczy że ktoś to kupi. Sprawdzam też zakończone akcje żeby sprawdzić za ile się film SPRZEDAŁ. Ja sam kupowałem drożej unikaty. Ale taki "płacz" Tongue że coś można kupić za granicą albo że ten film to po tyle stał tak jak on w filmie powiedział "też miał kiedyś 20 lat" Klasyczne bajeczki disneya zalegały kiedyś w MM za 20 zł a dziś się sprzedają za 100+zł. Jak chcesz ja ci mogę oddać za free wszystkie unikaty ale kup ode mnie całą kolekcje. Nie zależy mi na sprzedaży dobrych filmów żeby potem bujać się z tymi słabszymi. Tych dobrych to ja w ogóle nie muszę sprzedawać więc ja się sprzedadzą za tyle za ile chce je sprzedać to super jak nie to luzik arbuzik Wink

(03-08-2020, 14:41)Mierzwiak napisał(a):  
(03-08-2020, 11:44)Montana napisał(a):  Dziewczyna z tatuarzem
(03-08-2020, 11:55)Juby napisał(a):  szanse że coś sprzedaż
Ogarnijcie się Tongue

BoRZe jaki wstyd! Musiałeś tak przy wszystkich?


RE: Departament Sprzedaży - Glaeken - 03-08-2020

(03-08-2020, 13:54)Juby napisał(a):  Porównywanie cen z allegro to absurd.
Zależy jak to robisz. Allegro oraz olx to dobry punkt wyjściowy do zaproponowania swojej ceny.
(03-08-2020, 13:43)Plicha napisał(a):  Większość 4K można kupić nówki za 50zł z zavvi, zoom lub amazon.it jeszcze taniej. Anglojęzyczne 4K głównie pochodzą z pakietów, gdzie cena to jakieś 25zł za film Smile
Zależy jaki tytuł i jak został wydany.

Zawsze musi się pojawić tłumik pouczających i naciskających na obniżenie cen Big Grin

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka