Filmozercy.com | Forum
Departament Sprzedaży - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+---- Dział: Giełda (https://forum.filmozercy.com/dzial-gielda)
+---- Wątek: Departament Sprzedaży (/watek-departament-sprzedazy)



RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 28-03-2016

(28-03-2016, 10:11)Gieferg napisał(a):  Ta, ciekawe po co.

Nie mam pojęcia, pytają z jakich wydań dana płyta pochodzi.


Departament Sprzedaży - Montana - 28-03-2016

Za 30 tys 7 gier? Podasz link? Chyba w gry tez zacznę inwestować Tongue


RE: Departament Sprzedaży - Gieferg - 28-03-2016

(28-03-2016, 10:35)wolfman napisał(a):  
(28-03-2016, 10:11)Gieferg napisał(a):  Ta, ciekawe po co.

Nie mam pojęcia, pytają z jakich wydań dana płyta pochodzi.

[Obrazek: Facepalm.gif]


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 28-03-2016

(28-03-2016, 10:43)Montana napisał(a):  Za 30 tys 7 gier? Podasz link? Chyba w gry tez zacznę inwestować Tongue

O jedno zero za dużo. Sorry.

(28-03-2016, 10:46)Gieferg napisał(a):  
(28-03-2016, 10:35)wolfman napisał(a):  
(28-03-2016, 10:11)Gieferg napisał(a):  Ta, ciekawe po co.

Nie mam pojęcia, pytają z jakich wydań dana płyta pochodzi.

[Obrazek: Facepalm.gif]

Nie mów mi tylko , że chcesz mnie sprzedaży uczyć? Kolejny, który mi tłumaczy jak co robić i dlaczego. Skoro się pytają z jakich wydań pochodzi tzn , że chcą tej informacji i ja jej udzielam. Proste czy coś wyjaśnić?


RE: Departament Sprzedaży - Gieferg - 28-03-2016

Walnięcie słowa "steelbook" w opisie aukcji, na której nie sprzedajesz żadnego steelbooka co najwyżej dezorientuje nabywcę.
Istotne jest że płyta jest np. z wydania UK bez polskiej wersji językowej, oraz region, a nie z jakiego pudełka ją wyjąłeś bo te ze steelbooków są takie same jak te z amarayów i taka informacja nikomu nic nie mówi. Wszystko co powinienes napisać to - pudełko z wydania PL, płyta z wydania UK; brak wersji PL, a nie jakieś steelbooki w nagłówku. It's that fucking simple.

PS. w jednej aukcji masz fotkę zupełnie czego innego niż by wynikało z jej opisu.


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 28-03-2016

No nie masz znowu racji. Np Hurt locker to specjalna edycja i był w steelbook, zwykła inaczej wygląda. Często ludzie szukają płyt ze steelbook uk, nie wiedząc , że zwykła jest taka sama. Stąd jest nazwa w tytule jaka jest. Jak pisałem nie ucz mnie sprzedaży. Its that fucking simple?


RE: Departament Sprzedaży - Gieferg - 28-03-2016

No, it's not that fucking simple Smile Jak napiszesz jakie wydanie to będzie od razu wiadomo czy special, czy nie special, jak napiszesz swoje "ze steelbook UK" to nikomu kto nie jest bardziej w temacie nic to nie mówi. Ale rób sobie jak chcesz, skoro taki z ciebie ekspert od sprzedaży filmów Big Grin


RE: Departament Sprzedaży - Marioo - 28-03-2016

Jeśli już chcesz wcisnąć słowo "steelbook", to czy taki zapis nie wygląda przejrzyściej?

pudełko z wydania PL, płyta z wydania UK (steelbook); brak wersji PL


RE: Departament Sprzedaży - meaner - 28-03-2016

Dokładnie jest tak jak koledzy wyżej piszą. Tymi tytułami tworzysz jedynie niepotrzebny zamęt. Osobiście już kilka razy wszedłem w aukcje z myślą, że jest to licytacja steelbooka.

wolfman napisał(a):Niedawno wystawiłem za 30000 kolekcję 7 gier AC w folii EK i poszły.
Sprzedałeś za 3tyś wszystko w komplecie?

wolfman napisał(a):jeden przychodzi i jak cebulak targuje się o 1zł na przesyłce nazywając to pragmatyzmem
Normalna sprawa, każdy chce przynajmiej trochę przyoszczędzić. Smile

wolfman napisał(a):No nie masz znowu racji. Np Hurt locker to specjalna edycja i był w steelbook, zwykła inaczej wygląda.
Wygląda inaczej ale na płytach jest to samo. To jest edycja specjalna tylko i wyłącznie z powodu steela i 4 fotek.


RE: Departament Sprzedaży - Wolfman - 28-03-2016

(28-03-2016, 15:03)meaner napisał(a):  Dokładnie jest tak jak koledzy wyżej piszą. Tymi tytułami tworzysz jedynie niepotrzebny zamęt. Osobiście już kilka razy wszedłem w aukcje z myślą, że jest to licytacja steelbooka.



wolfman napisał(a):Niedawno wystawiłem za 30000 kolekcję 7 gier AC w folii EK i poszły.
Sprzedałeś za 3tyś wszystko w komplecie?

Tak 7 nowych w tych jedynka całość w komplecie nawet z preorderową koszulką do AC1 na konsole x360 i ostatnie na ps4


wolfman napisał(a):jeden przychodzi i jak cebulak targuje się o 1zł na przesyłce nazywając to pragmatyzmem
Normalna sprawa, każdy chce przynajmiej trochę przyoszczędzić. Smile

Owszem jak chce się targować to na jakiejś kwocie , a nie na filmie za 15 zł z przesyłka za 7. Gdzie chce za 20 z przesyłką, albo złotówkę mnie. Dla mnie to cebulactwo. Pomijam , że do każdego filmu dokładam i szczerze mam to gdzieś, kto chce to kupuje. 60 filmów poszło w mc


wolfman napisał(a):No nie masz znowu racji. Np Hurt locker to specjalna edycja i był w steelbook, zwykła inaczej wygląda.
Wygląda inaczej ale na płytach jest to samo. To jest edycja specjalna tylko i wyłącznie z powodu steela i 4 fotek.

Być może, ale miałem 2-3 kupujacych, którzy dokładnie szukali płyt z danych steelów, bo mieli je puste.