Filmozercy.com | Forum
Strażnicy Galaktyki (Seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Strażnicy Galaktyki (Seria) (/watek-straznicy-galaktyki-seria)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Strażnicy Galaktyki (Seria) - meaner - 18-09-2014

Strażnicy Galaktyki
[Obrazek: thumb-sm-1496-straznicy-galaktyki.jpg] [Obrazek: thumb-sm-275-straznicy-galaktyki-3d.jpg]

Dystrybucja w Polsce: Galapagos 02.12.2014
Polskie wydanie 2D - Poral.eu
Polskie wydanie 3D - Poral.eu

U nas dostępne będą takie wydania jak:
DVD - Galapagos
Blu-ray - Galapagos
Blu-ray 3D - Galapagos

Film w UK pojawił sie w dwóch steelach.
Ogólnośiatowym i lenticular.
[Obrazek: 109689_large.jpg] [Obrazek: 143755_large.jpg]

Strażnicy Galaktyki vol.2
[Obrazek: thumb-sm-171070-straznicy-galaktyki-vol-...-james.jpg] [Obrazek: thumb-sm-171071-straznicy-galaktyki-vol-...-james.jpg] [Obrazek: thumb-sm-171140-straznicy-galaktyki-12-2xblu-ray.jpg]
Dystrybucja w Polsce: Galapagos 20.09.2017
Polskie wydanie 2D - Poral.eu
Polskie wydanie 3D - Poral.eu

Na zavvi pojawiły sie pierwsze preordery.

Blu-ray 3D Steelbook = £24.99
4K Ultra HD Steelbook = £32.99
4K Ultra HD = £24.99
[Obrazek: DEXIJ6VUwAANE5E.jpg]

Aha, jeszcze jakiś czas temu FilmArena zapowiedziała, że Guardiansi pojawią się również w ich kolekcji FAC.
Będą 3 edycje w limicie E1 600 - E2 600 - E3 350 hardbox.

(11-07-2017, 17:48)Ferrum napisał(a):  Zgodnie z życzeniem reżysera Jamesa Gunna, film pojawi się również na nośniku UHD i zarazem będzie pierwszą pozycją Disneya wydaną w takim formacie.
Wśród dodatków specjalnych w wydaniu BD znajdą się: komentarz audio reżysera i jego wstęp do projekcji, 37-minutowy dokument o realizacji filmu, teledysk Davida Hasselhoffa, gagi z planu oraz trwające ok. 5 minut sceny usunięte i rozszerzone.



RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Gieferg - 18-09-2014

Po tegorocznych rozczarowaniach w postaci Godzilli i Spider-Mana miło było zaskoczyć się pozytywnie filmem, wobec którego nie miałem szczególnych oczekiwań. Oczywiście kupuję wydanie PL jak tylko się pojawi.

Ale filmem roku (do premiery Hobbita zapewne) pozostaje Kapitan Ameryka Smile


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Mierzwiak - 18-09-2014

Zakup obowiązkowy, chociaż - niestety - nie spodziewam się po tym wydaniu niczego ponad 10 minut żałosnych dodatków. Swoją drogą z tego co Marvel wypuszczało na YouTube już zebrałoby się spokojnie ze 30 minut reportaży i wywiadów.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - meaner - 29-09-2014

Steelbook prawdopodobnie w całej europie będzie tak wyglądał:
[Obrazek: 10983146-1411992098-340976.jpg]
Huh
Zavvi.com
Amazon.de


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - bananek - 29-09-2014

Eeee? Mam nadzieję, że to żart. Pierwotna grafika wyglądała świetnie, to wygląda jak gówno. Jeżeli faktycznie skończy się na takiej wersji to steela odpuszczę.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Gieferg - 29-09-2014

Wy tak serio?

Przecież do tego filmu pasuje jak ulał. Gdyby nie to, że nie mam w zwyczaju dopłacać za steelbooki, czy tym bardziej sprowadzać dla nich film z zagranicy, chętnie bym postawił na półce.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - TomaszG - 29-09-2014

Pewnie filmu nie widzieli Big Grin Super pomysł na steela.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Mateusz - 29-09-2014

Steel mógłby być, ale grzbiet bez tytułu to czysta głupota.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - meaner - 29-09-2014

Steelbook bez tytułu na grzbiecie czy froncie to pomyłka. (Już odpuściłem 2 steele z taką grafiką- Thor2 i CA2). Jeszcze może front bym przełknął ale grzbiet? Trochę dziwne, że na taki wpadli pomysł. Teraz steelbook jest tylko dla osób które widziały film i wiedzą skąd taki pomysł na cover ale laik nie będzie miał pojęcia jaki film jest w środku.

Film widziałem Smile Ale i tak uważam, że lepiej by było jakby użyli fajnego plakatu na front a na tył dali Rocketa i Groota.
Jeszcze co do aktualnego pomysłu to myślę, że lepiej by było jakby zrezygnowali przycisków z walkmana i dali jednak może wtopiony srebrny tytuł.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - bananek - 30-09-2014

Oczywiście, że też film widziałem. Ta grafika pasuje, ale do soundtracka. Przy steelbooku wygląda zwyczajnie gównianie. I pomyśleć, że mogli zrobić chociażby coś takiego (minus wszystkie napisy poniżej tytułu na froncie).
[Obrazek: 10983146-1406737850-773851.jpg]

edit. discshop.se wrzucił obie strony obecnej wersji, faktycznie "pięknie" to wygląda
[Obrazek: guardians_of_the_galaxy_steelbook_blu_ray.jpg]