Filmozercy.com | Forum
Strażnicy Galaktyki (Seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Strażnicy Galaktyki (Seria) (/watek-straznicy-galaktyki-seria)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Gieferg - 30-09-2014

Tył zupełnie z dupy.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - faccalto - 30-09-2014

W tym temacie nasuwa mi się jedno pytanie. Czy kupicie film BD dla ładnego steelbooka czy dla samego filmu?


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Mateusz - 30-09-2014

Ja bym chciał kupić najlepszy film tego roku w wydaniu, które mi nie szpeci kolekcji. Jak nie będzie innego steelbooka zostaje amaray no chyba, że i tutaj wpadnie im do głowy jakiś świetny pomysł. Big Grin


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Gieferg - 30-09-2014

Amaray na pewno będzie mniej kontrowersyjny.

Cytat:Ja bym chciał kupić najlepszy film tego roku
Póki co jeszcze nie wiadomo jak wydadzą Miasto 44, ale na steelbook bym raczej nie liczył Wink

Cytat:W tym temacie nasuwa mi się jedno pytanie. Czy kupicie film BD dla ładnego steelbooka czy dla samego filmu?
To jest raczej pytanie do jakiegoś wątku o ideologii kolekcjonerstwa, ale jeszcze takiego nie mamy Tongue


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Mateusz - 30-09-2014

(30-09-2014, 11:28)Gieferg napisał(a):  Póki co jeszcze nie wiadomo jak wydadzą Miasto 44, ale na steelbook bym raczej nie liczył Wink

[Obrazek: he-loves-good-joke.gif]


(30-09-2014, 11:28)Gieferg napisał(a):  To jest raczej pytanie do jakiegoś wątku o ideologii kolekcjonerstwa, ale jeszcze takiego nie mamy Tongue

Trzeba nadrobić to niedopatrzenie. Smile


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - matwiko - 30-09-2014

ideologii kolekcjonerstwa... hmm, mój ulubiony temat ;D trzeba wkrótce założyć.

Wydanie bez tytułu na grzbiecie to pomyłka.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - bananek - 30-09-2014

W dzisiejszym newsletterze z zavvi jest info, że ten kaseciakowy steelbook to "Final artwork confirmed" także anulowałem zamówienie, za taki szut dziękuję bardzo.


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Mierzwiak - 03-10-2014

Dodatki wydania BD:

- Never-Before-Seen Deleted Scenes
- Making-of Featurettes
- Exclusive Look at Marvel’s The Avengers: Age of Ultron
- Gag Reel
- Audio Commentary

Niech zgadnę - te Featurettes to pewnie będzie pięć dwuminutowych materiałów, no ale to nie będzie żadne zaskoczenie. Groot, tfu, grunt że będzie komentarz, chętnie posłucham co Gunn ma do powiedzenia na temat swojego genialnego filmu Smile


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - Jaszczomp89 - 11-10-2014

Strażnicy na blu w wersji 3D będa w dwóch formatach - część scen w 2.40:1 i w 1.78:1 (tak jak było np. w The Dark Knight Rises, z tym, że bez 3D). Wersja 2D natomiast tylko w 2.40.

Z innej beczki:

Już szykują animowany serial - KLIK.

Wiem, że zwykła pokazówka ale wygląda całkiem dobrze Big Grin


RE: Strażnicy Galaktyki / Guardians of the Galaxy (Seria) - meaner - 28-10-2014

Premiera u nas będzie 2 grudnia.
Ceny:
Wydanie 2D:
ultima = 69,90zł
światksiążki = 72,00 zł
bluedvd.pl = 79,99 zł

Wydanie 2D + 3D:
ultima = 84,90zł
bluedvd.pl = 89,99 zł
światksiążki = 89,99 zł