13-09-2023, 08:03
(13-09-2023, 07:42)KaMario napisał(a): A te kartki papieru na półkach pod pudełkami z filmami czemu mają służyć?Półki wykonane na zamówienie nawet jak są oklejone, to i tak ich krawędzie są dość ostre. Przy przesuwaniu całych rzędów pudełek, a czasem trzeba to zrobić, bo filmów przybywa, te krawędzie mogą porysować steelbooki. To prymitywne, ale jak na razie skuteczne rozwiązanie, żeby temu zapobiec.
(13-09-2023, 07:42)KaMario napisał(a): Jeśli już z Ikei, to mają tam dość estetyczne i praktyczne maty do wykładania np. szuflad, półek TU z rolki, można dociąć na jakikolwiek wymiar.Znam te maty, ale ja potrzebuję działania dokładnie odwrotnego. Musi się dać łatwo przesuwać płyty.
Taka mata jest bardzo praktyczna, bo zapobiega zsuwaniu się pudełek w przypadku gdy nie cała szerokość półki jest wypełniona filmami.
niespotykanie spokojny człowiek
