(11-02-2019, 09:42)shaman72 napisał(a): Napisałem w poście powyżej,że również oglądam kino rozrywkowe, ba nawet kupuje, co nie zmienia faktu,że żałuje iż mało starych , dobrych filmów jest wydawanych w formacie UHD a wydmuszek dużo.Oglądam różne kino i nie widzę w tym nic złego.Półka nie jest całkowicie odzwierciedleniem tego co oglądam, gdyż sporo rzeczy nie jest dostępne na blu.No ale nie zamierzam się tłumaczyć.
Więc zamiast pitolić jakie to jest nic nie warte i pozować na wielkiego konesera klasyki trzeba było od razu powiedzieć, że wolisz inne hamburgery, a kino komiksowe cię nie obchodzi i się na nim nie znasz. Tak jak ja na horrorach, których 99% nie tykam kijem i przez szmatę. W temacie z twoją kolekcją praktycznie samo współczesne kino rozrywkowe, gdzie te wspaniałe filmy z lat 70-tych, 60-tych i 50-tych?
Cytat:gdyż sporo rzeczy nie jest dostępne na bluA sporo jest. Pochwal się zatem ile już masz.
A zresztą, pomogę:
http://filmozercy.com/filmoskop/profile/566/collection
Gdzie Ben-Hur? Godfather? Lawrence z Arabii? Gdzie Kubrick? Leone? Jakoś nie widzę.
Ale jest Ghost Rider (!) i Wybuchowa para.
No i Avengers (czyli czołówka dzisiejszego kina rozrywkowego) nie jest warte nośnika UHD, ale już śmieci pokroju Warcrafta to w steelbooku trzeba kupić?
Ok.
