(25-02-2020, 14:46)Mr.Hankey napisał(a): Pytanie czy masz zamiar grać? Bo piszesz, że masz już konsolę ale jej nie używasz. Jeśli nie, to wydawanie 1300zł na XOX, który ma służyć jako odtwarzacz UHD to poroniony pomysł.
Mam zamiar grać, mam trochę gier na XO, opłacam też Game Pass ale na PC - niestety, podstawowy model konsoli miał już problemy w 2015 roku, gdy kupiłem "Rise of the Tomb Raider' i gra się cieła, jeszcze gorzej było z "Quantum Break", która się już cięła niemiłosiernie. Wiem, że w listopadzie ( prawdopodobnie ) wyjdą nowe konsole ale wtedy kupię PS5, bo Microsoft nie ma exów, a jak już to będą na PC i to w Game Passie.
Taką wersję XOX można nabyć za 1300 zł:
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-one-x-edycja-limitowana-gears-5-ultimate-edition-gears-of-war-2-gears-of-war-3-gears-of-war-4-gears-of
