Logo
  • FORUM
  • FILMOSKOP
  • ZGŁOŚ OKAZJĘ
  • POMOC »
    • KOSZTY WYSYŁKI
    • BLU-RAY Z POLSKĄ WERSJĄ
    • PORÓWNYWARKA
    • OFERTY DNIA
  • FILMOŻERCY »
    • O STRONIE
    • WSPÓŁPRACA
    • KONTAKT

  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • FAQ
Posiadasz już konto?  Zaloguj się  lub    Stwórz konto
Logowanie na Filmozercy.com | Forum
Filmozercy.com | Forum › Pozostałe › O stronie i forum › FilmoSkop
Jakie powinno być zdjęcie główne wydania?

Ankieta: Jakie preferujesz fotki główne dla wydania?
Wszystkie na wprost
Wszystkie ukośne z widocznym grzbietem
Steelbooki, wydania grubsze oraz niestandardowe ukośnie, pozostałe na wprost
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Opcje tematu
Jakie powinno być zdjęcie główne wydania?
Offline paniron
FilmoSkop Mod
Liczba postów: 1,118
Reputacja: 97
 
#20
04-06-2026, 08:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2026, 08:46 przez paniron.)
Ja bym w obecnej sytuacji chyba wolal, zeby skoro okladki maja byc na wprost, to zeby nie bylo zadnych wyjatkow, bo namieszamy znowu...
Szczerze watpie, zeby kazdy sie do tych wyjatkow stosowal (pomijam, ze i tak sie pojawia rozne interpretacje). Duzo latwiej w praktyce jest zapamietac - glowna okladka zawsze ''na wprost''.

Odnosnie punktu pierwszego, to posluze sie przykladem Red Beard ponizej. Okladka, ktora byla/jest dostepna na amazonie/zavvi/HMV to ta po lewej - ktora mogla sugerowac jakis rodzaj slipcovera (tymbardziej ze kilka ostatnich wydan Kurosawy od BFI go mialo - ale raczej wydania 4K). Po premierze zmienilem okladke na te po prawej. Uzylem do tego programu paint ;-) funkcja kopiuj/wklej + zmiana rozmiaru. Takze polecam ;-)

[Obrazek: 91YSxQ4DkyL._AC_SX342_.jpg] [Obrazek: thumb-lg-36770945-rudobrody.jpg]

Jezeli chodzi o steelbooki, to tak jak pisalem wyzej, raczej bym preferowal nie robic wyjatkow - czyli tutaj tez ''na wprost''.
Tzn ja tak zamierzam dodawac nowe wydania, a jak ktos chce bardzo dodac cos pod ukosem, to chyba jest mi to obojetne.


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu

Wiadomości w tym wątku
Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Kirek - 30-04-2026, 08:31
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Gieborywar - 30-04-2026, 09:39
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Kirek - 30-04-2026, 09:51
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - paniron - 30-04-2026, 10:34
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Kirek - 30-04-2026, 10:49
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Mefisto - 30-04-2026, 12:39
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - HAL 9000 - 30-04-2026, 14:33
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - paniron - 30-04-2026, 15:03
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - HAL 9000 - 30-04-2026, 15:37
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - paniron - 30-04-2026, 15:59
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - HAL 9000 - 30-04-2026, 19:33
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - adi90a - 30-04-2026, 20:55
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - paniron - 30-04-2026, 21:06
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - adi90a - 30-04-2026, 22:06
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - paniron - 30-04-2026, 22:13
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Mefisto - 02-05-2026, 13:01
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - paniron - 02-05-2026, 13:29
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Mefisto - 02-05-2026, 15:14
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - Kirek - 01-06-2026, 11:30
RE: Jakie powinno być zdjęcie główne wydania? - paniron - 04-06-2026, 08:44




Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości

  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Tanie filmy, okazje, przeceny, społeczność filmowa - Filmozercy.com | Forum
  •  Wersja bez grafiki
© Rush Crafted with ❤ by iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Wyślij ten wątek znajomemu