06-05-2026, 02:29
(05-05-2026, 22:47)HAL 9000 napisał(a): A co się stało z "Drop Zone" - nie doleciało?
To na prezent

(05-05-2026, 22:47)HAL 9000 napisał(a): Gadaj jakie jeszcze wydania są ocenzurowane zanim zamówię.
Z tych co ja mam, to Série noire (i to akurat w dość perfidny sposób pocięte) i chyba jeszcze jakiś, już teraz nie pamiętam.
Generalnie oni mają pierdolca na punkcie dwóch rzeczy: zwierzątek i nagości nieletnich.
(05-05-2026, 22:47)HAL 9000 napisał(a): Nie wiem o co tutaj chodzi:
Spróbuję wyjaśnić. HDR co prawda samo w sobie odpowiada za jasność, ale też i w bardziej naturalny sposób rozprowadza po ekranie wszelkie źródła światła, nadając tym samym obrazowi lepszej głębi/immersji/cokolwiek. Na BD tego nie masz, podobnie jak w starszych wydaniach nie masz w sumie często odpowiednio ustawionych poziomów gamma (a brytyjskie wydania mają je w ogóle kapkę podniesione względem np. USA). Więc bardzo często jak wrzucisz jedno po drugim, to 4K wyda się nieco ciemniejsze. Przynajmniej na projku, choć na TV też parę sprawdzałem i wrażenie bylo podobne.
