11-09-2024, 08:13
(10-09-2024, 11:43)Gieferg napisał(a): Nie spodobały mi się DWA.Hejciłeś go już po Planecie małp z 2017, na długo przed tym DRUGIM filmem.
Wracając do tematu - pochwalę się kamieniem milowym osiągniętym przeze mnie w tym roku. Jak już pewnie kiedyś wspominałem, prowadzę tabelę ze wszystkimi wyjściami do kina (zapisane mam raczej wszystko od Króla Lwa gdzieś w 1994-1995 - choć nic z tego nie pamiętam - do dzisiaj) pomijając jedynie sytuacje w których to "kino" przyjeżdżało do podstawówki i rozstawiało się na sali gimnastycznej żeby puścić jakąś produkcję familijną całej szkole (widziałem w ten sposób co najmniej 2 filmy). No więc, 7 kwietnia zaliczyłem swój 300 seans w życiu
Była nim ostatnia część Pogromców duchów. Biorąc pod uwagę, że na czwartym Terminatorze i Avatarze byłem dwukrotnie, 300 filmem, którego obejrzałem na dużym ekranie była ostatnia Planeta małp 17 maja. Jak tak zerkam na moją średnią ilość wypadów do kina w roku, pewnie kolejną setkę przekroczę gdzieś w 2030.
