To chyba nie do końca było CGI, niemniej wygladało to źle. Podobnie jak góra śmieci wyrzucona pod sklepem.
Choć to mój zdecydowanie ulubiony serial, z powodów wymienionych wcześniej jestem na nie i wolałbym żeby nie grzebali.
Swoją drogą umieszczenie tej sceny w serialu uważam za błąd. Jeszcze gdyby mieli ujęcia, których nie było we wcześniejszych odcinkach, może by sie udało.
Ale niestety nie wyszło to dobrze, a poszczególne linie dialogowe doskonale pamięta się z poprzednich odcinków.
Drobna skaza na diamencie, który pozostaje jak dla mnie niedościgniony pod wieloma względami w TV po dziś dzień.
Choć to mój zdecydowanie ulubiony serial, z powodów wymienionych wcześniej jestem na nie i wolałbym żeby nie grzebali.
Swoją drogą umieszczenie tej sceny w serialu uważam za błąd. Jeszcze gdyby mieli ujęcia, których nie było we wcześniejszych odcinkach, może by sie udało.
Ale niestety nie wyszło to dobrze, a poszczególne linie dialogowe doskonale pamięta się z poprzednich odcinków.
Drobna skaza na diamencie, który pozostaje jak dla mnie niedościgniony pod wieloma względami w TV po dziś dzień.
