Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Justice League (2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Cytat:Mi się tam bardzo podoba, przynajmniej odbiega od ich standardowego badziewnego szablonu
Widziałem lepsze Tongue
Na włoskim Amazonie można już zamawiać preorder. Teraz do 30 maja działają 3 kody na 3 zamówienia: REGALO1, REGALO2 i REGALO3. Razem z wysyłką po rabacie 5€ wychodzi niecałe 150 zł czyli tyle samo co w przypadku polskiego wydania, a masz jeszcze 2 dodatkowe płyty Blu-Ray z filmem Wink
Ja zamówiłem sobie z Włoch, bo jeśli chodzi o fnac to w razie gdybyś dostał uszkodzony steelbook musisz odsyłać do nich na swój koszt.

https://www.amazon.it/gp/product/B091DC1W64/ref=ox_sc_saved_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1
Drogo jak na Włochy, w fnac.com wysyłka ile kosztuje?
W przypadku 1 filmu koszt wysyłki to 4,10€
(26-05-2021, 21:01)Dziel napisał(a): [ -> ]Wydania francuskie i włoskie mają mieć 4 płyty.
Dobra wiadomość, dzięki, zamówiłem steelboka z Włoch Smile
Aby nikt się nie nadział >> Francuska edycja UHD + BD nie posiada polskiego tłumaczenia na płytach BD, natomiast płyty UHD są jak w reszcie Europy czyli polski dubbing + napisy pl.
Lektor na UHD?
Upss maj mistejk jednak dubbing Tongue
Czyli aby nikt się nie nadział podajesz błędne informacje (bo ja np. kupiłbym UHD z lektorem)...

[Obrazek: giphy.gif]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11