Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Justice League (2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Nie wiem czy już było. Na amazon.co.uk widać tyl okładki dla uhd i zwykłego blu.
Potwierdzają, że będzie dźwięk 5.1 i napisy w obu wersjach.
Polska premiera 4 kwietnia. Bez niespodzianek, dostaniemy wszystkie wydania, jakie mogliśmy dostać: DVD, 2DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D, Steelbooka i 4K UHD. Okładeczki prezentują się tak:


[Obrazek: ligasprawiedliwosci-dvd-3d-net-7321909348370-minn.jpg] [Obrazek: ligasprawiedliwosci-wydanie2dvd-3d-net-7...7-minn.jpg]

[Obrazek: ligasprawiedliwosci-bd-3d-net-7321999348397-minn.jpg] [Obrazek: ligasprawiedliwosci-bd3d-3d-net-7321999348410-minn.jpg]
[Obrazek: ligasprawiedliwosci-4kuhd-3d-net-7321999348427-minn.jpg] [Obrazek: 91a7xxhuql-sl15000.jpg]


Więcej zapowiedzi na kwiecień w newsie Zapowiedzi na kwiecień od Galapagos - Liga Sprawiedliwości w steelbooku i inne
Eh powtórka w domu była bardzo bolesna... Z jednej strony czuje się ocupinę Snyderwoskiej ręki a z drugiej wszystko to jest popsute gównianymi dokrętkami, fatalną korekcją barwną i na legendarnej CGI gumce na twarzy Supcia skończywszy. To coś kosztowało 300 mil ?? przecież przy MoS i BvS to wypada jak jakiś marny film - serial telewizyjny :/ W tym przypadku zadowolę się najzwyklejszym BD, tylko i wyłącznie aby mieć do kompletu z MoS i BvS. Eh szkoda że nie dostaniemy wersji Snydera... może kiedyś ?? Tongue
Wydanie 2DVD! Wow, poczułem się dziesięć lat młodszy Smile
Natomiast firma HDzeta zaplanowała wydać film w swojej kolekcji z takimi grafikami.
- Double lenti (front + tył)
- Single lenti (front)
- 4K UHD Lenti (front)
---> steelbook
[Obrazek: 3DdMpLbaRuaLUwbrMU29pg.png]
Ech, steel tak beznadziejny, że postawię na zwykłe wydanie w niebieskim pudełeczku.
Hiszpańki Steel BD z Komiksową Grafiką dostępny na amazonie za 19,99 >>
[Obrazek: 61CCkB80ZYL._SX342_.jpg]
Są napisy pl Wink
W tym przypadku zwykła wersja BD w zupełności mi wystarczy, naprawdę szkoda siana na UHD tego kastrata. Zwłaszcza że ciągle żyję myślą że może kiedyś Warner podobnie jak w przypadku Supcia II od Donnera wyłoży siano i odrobinę chęci na zlepienie pierwotnej wersji Snydera ?? Obejrzałem już prawie wszystkie dodatki, bo już hulają na Tubie i na próżno w nich szukać bezpośrednich wypowiedzi Snydera lub Whedona jakby ten film nie miał reżysera ( w sumie po części tak jest Wink ). To tylko zlepek tradycyjnego lizania się po tyłkach aktorów, wypowiedzi głownie producentów i artystów stojących za technicznymi aspektami filmu, nic poza tym :p Tym bardziej lepiej poczekać na jakieś pełniejsze wydanie w przyszłości.
Supcio ten stary Supcio2? Nic i tak mu nie pomogło, ledwie dotrwałem do końca. Więc skoro tu i tak kiepsko, to jestem ciekaw różnić w obrazie między blu a 4k uhd
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11