Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja gier i ostatnie zakupy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nie umiem na podstawie postów określić które z osób to dinozaury... może prócz paru wyjątków.

Bardziej jestem zaskoczony tym, że wiesz, że mam takowe boxy Wink Ale widocznie już się powtarzam.. a zdjęć teraz nie zrobię bo gry są w innym miejscu.

Fakt, wątek o grach trochę skisł. Teraz wałkuję gry w które każdy już zagrał - aktualnie RDR2... zaglądam pod każdy kamień zanim ruszę dalej z fabuła Wink Następnie zapewne wezmę się za Deus Ex: Rozłam Ludzkości w którą też każdy grał. Chwilowo mam mały odpał na cyberpunkowe klimaty - czytam Trylogię Ciągu Williama Gibsona.
Idzie rozpoznać pewne wzorce i zachowania jak na dłoni Big Grin. RDR2 pograłem i zostawiłem na kiedyś, nie mój typ gry. Deus ex o wiele ciekawszy, Mankind możesz odpuścić, bo nudny jak cholera.
Wzorce wskazują na brak dojrzałości u 99% forumowiczów.

Trudno, zagram to sam ocenie. Ad Astra tez miała być mega nudna ale - flash news! - dotrwałem do końca Wink
Ja w Baldury, Icewind Dale 2, Nevewinter Nights, Fallouty grałem jak były w eXtra klasyce w takich niebieskich wydaniach.
[Obrazek: 56bab224ce1fe.jpg]
W Icewind Dale 2 pamiętam, że za każdym razem jak grałem i na początku przechodziłem przez las-labirynt (jak się wybrało złe wyjście z planszy to przenosiło na początek, a większość plansz wyglądała tak samo, zdarzało mi się też upuszczać strzały na ziemi żeby rozpoznać czy już tu byłem wcześniej) rysowałem na chusteczce mapkę.

Ponieważ teraz gram głównie na konsolach ciężko mi wrócić do klasycznych cRPG, głównie przez niewygodne sterowanie. Próbowałem podchodzić do Divinity Original Sin 1 i 2, ale żadnej nie skończyłem. Jestem pod wrażeniem jak dużo można w tych grach robić, ale grając padem zbyt bardzo człowiek się męczy i cała rozrywka traci na tempie. Moim zdaniem ludzie z Larian mogliby spróbować zrobić coś bardziej w stylu Dragon's Age, Wiedźmina (pełne 3D, action RPG). Najbardziej chciałbym zobaczyć coś podobnego do Mass Effect. Wizards of the Coast założyło nowe studio Archetype Entertainment. Założyli je twórcy Mass Effecta, którzy na przestrzeni lat odeszli z Bioware. Nie ma jeszcze konkretów, ale pokazali kilka concept artów nad czym pracują:
[Obrazek: archetype-entertainment-site-wallpaper-780x470.jpg]

Głową studia jest osoba co dłubała przy Baldurach, NN, Kotorze, Dragon Age itp. W projekcie bierze też udział główny scenarzysta Mass Effect 1 i 2.
Ja ogólnie od dawna przerzuciłem się na kupowanie gier w wersji cyfrowej. Gry mają patche, które trzeba pobrać, żeby odpalić produkcję, a w czasach gdzie gry będzie można ograć na nowej generacji, lepiej mieć wszystko razem w kupie, a miejsce na półkach zaoszczędzić na filmy Wink

Co do gier na które czekam w najbliższym czasie to:

Resident Evil 3 Remake
[Obrazek: header.jpg?t=1579075203]

Snowrunner
[Obrazek: Bi23Why.jpg]

Cyberpunk 2077
[Obrazek: 0HJwp0N.jpg]
W Divinity 1 wbiłem platynę, bardzo dobra gra i dzięki temu, że walki turowe to masz czas na wszystko. Odświeżone wersje klasyków wróciły na konsole. Czasu tylko brak by grać w tak długie gry
A i przypomniałem sobie, teraz ogrywam Yakuza 0 z gamepassa. Fajna historia, system walki przypomina Sleeping Dogs. Zaskoczyła mnie za to dodatkowymi czynnościami jakie można robić w grze. Po skończeniu pobocznych historii odblokowuje się wideo z aktorkami jak się taplają w wannie itp. Coś takiego przypomina mi się, że było jeszcze w grze wyścigowej Street Racing Syndicate.
(13-03-2020, 11:09)djgromo napisał(a): [ -> ].
Ponieważ teraz gram głównie na konsolach ciężko mi wrócić do klasycznych cRPG, głównie przez niewygodne sterowanie.
Mam podobny "problem". Do tego stopnia, że kupuję swoje ulubione strategie ekonomiczne już tylko na konsole... jeżeli jest takowa wersja danej gry. Poza tym po prostu duży ekran i wygodna kanapa robią swoje Wink

(13-03-2020, 11:09)djgromo napisał(a): [ -> ].Moim zdaniem ludzie z Larian mogliby spróbować zrobić coś bardziej w stylu Dragon's Age, Wiedźmina (pełne 3D, action RPG).
Wolę aby był kontynuowany rzut izometryczny tyle, że podrasowany pod obecny poziom grafiki w grach.

Grał ktoś w Kingdome Come: Deliverance? Czy jest to coś porównywalnego do Mount&Blade: Warband?


Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka
Tak, obie konkurują ze sobą w ogromnej ilości błędów i niegrywalności na premierę.
Jutro pokaz konsoli PlayStation 5 a na filmożercach zero info.

[Obrazek: VAEvyQp]
Stron: 1 2 3 4