Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Adrian Gawor Kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich użytkowników tego forum.Praktycznie od zawsze coś zbieralem ale największą radością mojego życia oprócz rodziny pozostaje kino.Pamiętam moja pierwsza wizytę w kinie i film Wodny Świat, po wyjściu z kina wszystko się zmieniło. Najpierw było kupowanie kaset video z wypożyczalni, potem odkryłem HBO,kolejnym krokiem były filmy DVD,później przyszło BLU RAY.Przez cały ten czas chodziłem często do kina ogladalem wszystko co się da w telewizji każdy wolny czas staram się wykorzystać w ten sposób aby coś obejrzeć, uwielbiam kino z roznych okresów od klasyki po nowości, to samo tyczy się gatunków filmowych od komedii do fantastyki.Film musi mieć to coś co czyni go dobrym i oglądając go nawet po raz 20-sty dostrzega się nowe rzeczy .Inaczej też odbiera się filmy oglądając je mając 20 lub 35 lat.Uwielbiam rozmowy o filmach,wśród moich znajomych mam wiele osób, które oglądają ale nikt nie kupuje filmów na nośnikach fizycznych,więc  jestem takim  dinozaurem filmowym.Filmy kupuje tylko z  polskiej dystrybucji głównie w internecie bo czasy gdy jechało się do sklepu w ciemno po kupno jakiegoś tytułu już powoli odchodzą do lamusa.Chciałbym pochwalić się przed osobami z tego forum moja kolekcja oraz dowiedzieć się co o niej sądzicie.

Jestem laikiem jeżeli chodzi o komputery,możecie podpowiedzieć jak najprościej wrzucić zdjęcia, wyskakuje mi,że musi być plik mniejszy niż 500 kilobajtow
Zdjęcia wrzucasz na jakiś zewnętrzny hosting typu http://www.imagebam.com, a tu dajesz linki.
Co to za miniaturki z siemensa c65?
Nie te linki...
Wrzucasz linki do miniaturek zamiast do zdjęć. Przecież Imagebam ci daje gotowe linki na forum po wgraniu zdjęć. Wystarczy skopiowac i wkleić, ale to nie te linki, które wklejasz.
Poprawiłem linki, jeśli chcesz, żeby zdjęcia pojawiły się jako obrazki w poście, to link musi wyglądać tak:

Kod:
[img]https://images2.imagebam.com/d4/bc/e3/c8f9ec1363168824.jpg[/img]
Dziekuje bardzo,jutro mam wolne wiec posiedze nad tym

Jeszcze nie wiem jak przenies Adrian Gawor Kolekcja do Adrian Gawor Kolekcja zeby nie zasmiecac watkow