Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Avengers (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Avengers: Infinity War - recenzja płyty UHD od Geoffa wraz z kilkoma zdjęciami, które ukazują różnicę widoczności detali w jasnych obszarach obrazu względem SDR.
Jestem po obejrzeniu wszystkich filmów z pierwszej fazy MCU i trzeba wziąć się za pierwszych Awendżersów. Skuszony pozytywnymi recenzjami co do samego filmu jak i jakości obrazu - na celownik biorę nośnik UHD.

Aktualnie, wg Filmoskopu najtaniej można ich dostać na: Zaavi.

Myślicie, że £18.99 to dobra cena? Czy warto poczekać na jakąś promocję?

Dodam jeszcze, że oprócz Avengersów, mam duże oczekiwania co do Strażników Galaktyki i Thora Ragnarok - dlatego też czaję się na wydania UHD, no ale "first things first".
Spóźniłeś się bo dwie pierwsze części Avengers, Strażnicy Vol. 2 i Ragnarok na UHD dopiero co przez 2 czy 3 tygodnie były na zavvi w promocji 2 za £30, sam zamówiłem Avengersów, akurat dzisiaj przysłali mi Czas Ultrona.

Na razie obejrzalem kilka scen i jest świetnie, zwłaszcza kolorystyka prezentuje się o wiele lepiej niż na BD.
Na niemieckim Amazonie ruszył pre order na Avengers: Endgame Steelbook 4K EUR 44,99

https://www.amazon.de/Avengers-Endgame-Blu-ray/dp/B07QW2PHBL/ref=tmm_frk_swatch_0?_encoding=UTF8&qid=&sr=

Póki co data premiery to 31 grudzień 2019.
Ciekawe, czy Galapagos wyda w Polsce wersję UHD?
Nic nie wyda, wystarczy byś poczytał wątki, zamiast zadawać pytanie, które już padło
(29-04-2019, 07:12)Wolfman napisał(a): [ -> ]Nic nie wyda, wystarczy byś poczytał wątki, zamiast zadawać pytanie, które już padło

Dziwne. Czemu Galapagos na UHD wydaje tylko filmy WB, a Disneya nie wydaje.
J/w gdybyś choć trochę powertował wątek zamiast pytać i dziwić się jak dziecko to byś wiedział, że Disney nie wydaje nic na uhd w Polsce. Masz nawet obszerne artykuły w sieci...

Uatu_TheWatcher

Tło wypełniające całość Blu-Rayowego Steelbooka filmu "Avengers: Endgame": grzbiet oraz przód, tył i krawędzie opakowania, nie jest ponoć ostatecznie zatwierdzone. Jest to jedna z wersji, którą zapewne wezmą pod uwagę dystrybutorzy/wydawcy fimów na DvD i Blu-Ray w danym kraju. Reflektowałbym za wyborem całego wypełnienia, czy też treści głównego, międzynarodowego plakatu promującego "Avengers: Endgame", jako tło do Steelbooka Blu-Ray. To by było coś!

A jak z premierą "Avengers: Endgame" w edycji Blu-Ray i DvD filmu w Polsce? Znamy konkretny termin?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21