Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Avengers (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Cytat:Aż 21? Warner zrobiłby z tego 10-13.
Nic, nawet Warner, nie przebije podziału na rozdziały w Hateful Eight od Monolithu Tongue

A 21 na 3 godziny jak dla mnie w sam raz, preferuję około 10 minutowe rozdziały, tu wychodzi blisko tego.
Jeśli film, do którego robię kopię zapasową ma więcej (30-40 rozdziałów), zazwyczaj wywalam tyle, żeby rozdziały miały około 10 minut. Klikanie kilkadziesiąt razy żeby się dostać do finału filmu jest wkurzające.
A klikanie mniej razy, aby później przewijać kolejne 7 z 10 minut na podglądzie, jest mniej wkurzające? Tongue

Uważam, że wszystko zależy od samych scen w filmie, ale na podstawie tych, które mam / miałem widziałem / uważam, że optymalne są rozdziały 3-7 minutowe. Dla filmu takiego jak Endgame, który trwa 3h i tyle się w nim dzieje, na tylu płaszczyznach, podejrzewam że 21 to będzie zdecydowanie za mało, przydałoby się drugie tyle.
I to drugie tyle bym wywalił w cholerę przy okazji dorabiania lektora Big Grin
Cytat:A klikanie mniej razy, aby później przewijać kolejne 7 z 10 minut na podglądzie, jest mniej wkurzające?
Owszem. Bo przewijanie kilku minut to jedno kliknięcie i potem kilka sekund czekania.
Poza tym - serio aż tak często oglądasz filmy na wyrywki, żeby to stanowiło jakiś problem? Mi się od czasu do czasu zdarza jak chcę coś sprawdzić na potrzeby jakiejś dyskusji, poza tym - nie przypominam sobie.

Cytat:optymalne są rozdziały 3-7 minutowe.
Chciałbym zobaczyć twoją minę na widok rozdziałów we wspomnianym H8.
Tam rozdziałami są... rozdziały na które film podzielił sam Tarantino. Jest ich całe sześć, a najdłuższy trwa godzinę Big Grin
Oferty w sklepie jeszcze nie ma ale na facebookowym profilu Galapagos pojawiła się zapowiedź polskiego wydania "Avengers: Koniec gry" w steelbooku, które ma być dostępne tylko w MM.

[Obrazek: 69793695_2572729672771317_89815900784468...e=5DFF7A3F]
Szkaradztwo, do tego z Hulkbusterem; tyle czasu po premierze wypadałoby podmienić go na Hulka.
W wydaniu Endgame 4K z UK na 3ciej płycie z dodatkami specjalnymi znajdują się polskie napisy.
(10-09-2019, 18:05)djgromo napisał(a): [ -> ]W wydaniu Endgame 4K z UK na 3ciej płycie z dodatkami specjalnymi znajdują się polskie napisy.
Jest to ta sama płyta na całą Europę, więc żadne zaskoczenie.
Oczywiście to też oznacza, że płyta z dodatkami w każdym brytyjskim wydaniu ma polskie napisy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21