Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MarekZegarek - 09-06-2017

Zgłosiłem mój problem do amazona, odpowiedzieli po kilkunastu minutach.
2 filmy wyślą ponownie, pozostałych dwóch nie mogą wysłać i zwrócą za nie kasę.

Ogólnie jestem pod wrażeniem jakości obsługi klienta u amazona.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Kapitan_kusiak - 09-06-2017

A macie może maila kontaktowego do włoskiego Amazon, bo ja go nigdzie nie mogę znaleźć zaś tych ich formularzy kontaktowych nie ogarniam. Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Grievous - 09-06-2017

(31-05-2017, 14:46)Mefisto napisał(a):  Czy ktoś słyszał wcześniej o firmie Fire-Business z Piotrkowa Trybunalskiego? Pytam, bo dostałem dziś paczkę z ich ostemplowaniem - paczkę zagraniczną, opóźnioną o jakieś dwa tygodnie, także zonk i WTF? Big Grin

Zamówienie złożone w kwietniu przez amazon marketplace na OnlineMusicFilmsGames, przybliżony czas dostarczenia to był jakiś pierwszy tydzień maja. Nic nie przychodzi- pomyślałem, poczekam jeszcze, bo zdarzało się że przez marketplace potrafiło nieco dłużej iść. No ale czerwiec nastał, paczki nie ma, pomyślałem że ktoś podpieprzył mi to ze skrzynki. A więc napisałem do OMFG, bezproblemowo mi zaproponowali wysłanie zastępstwa lub zwrot kasy. Wybrałem zastępstwo - wysłali jakoś na początku tego tygodnia.

A tu przed chwilą mi przyszła zaginiona paczka z ostemplowaniem Fire Business. Raz że... półtora miecha z UK!?!?!?! Dwa że mogłem wybrać zwrot kasy, a nie zastępstwo Sad


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Gieferg - 09-06-2017

Miałem podobną sytuację ze steelbookiem Expendables (nie pamiętam już z jakiego sklepu), ostatecznie nadliczbowy egzemplarz puściłem na allegro i wyszedłem na filmie do przodu Smile


EMPIK 2za1 UWAGA! - Majchu - 29-06-2017

Hej !

Na każdym nowym forum gdzie się pojawiam zazwyczaj otwieram wątek z zapytaniem, a tu odwrotnie Wink

Przestrzegam !

Skorzystałem z akcji 2za1 (tylko sklep internetowy). Wziąłem Warcrafta i Bękarty Wojny. Dostałem inne opakowania i zawartości niż te opisane na ich stronie :

1. [Obrazek: Empik-nie_qphqwhn.jpg]

2. [Obrazek: Empik-nie_qphqwhq.jpg]

3. [Obrazek: 195788551_qphqwra.jpg]

4. [Obrazek: 196195631_qphqwxx.jpg]

W ten sposób odpadają mi: kody do gier Blizzarda. Ponadto opakowania są tak jakby "budżetowymi wersjami" normalnych opakować blu ray, cieńsze, podatniejsze na wgniecenia. Jakość okładki na opakowaniu również zostawia wiele do życzenia. Tak jakby drukowane na pierwszej lepszej drukarce na targowisku z ruskimi płytami. Zastanawia mnie też dopisek "Film bez licencji do wypożyczania". Czy to nie dowód na inne przeznaczenie tego nośnika ? Nie wiem np. - konkursowe, promocyjne itd. itp. ? To są dopiero moje jedne z pierwszych kupowanych blu ray. Co sądzicie ?


RE: EMPIK 2za1 UWAGA! - whiteHussar - 29-06-2017

Miałem podobną sytuację, ale z zakupem gry na PS4.

Okładka wydrukowana w najgorszej jakości ( lepiej ja bym wydrukował na swojej drukarce ) + opakowania okropnie porysowane jakby przeszła już z kilkunastu klientów. WTF?!


RE: EMPIK 2za1 UWAGA! - czarodziejmarx - 29-06-2017

Z naklejką o licencji do wypożyczania sprawa rozumie się sama przez się. Gdyby była z licencją do wypożyczania to by była w wypożyczalni albo u dostawcy, który zaopatruje wypożyczalnie. Prowadzisz wypożyczalnię? Wątpię. Więc nie potrzebujesz licencji - na rynek konsumencki kierowane są wydania bez licencji do wypożyczania. Jeśli chodzi o jakość pudełek i wydruku - cięcie kosztów, sprawa dystrybutora. Jedyne co tu jest zasadne to rzeczywiście te kody. Zamiast robić drakę na forum, sugeruję po prostu zareklamować zamówienie. Zamówiłeś inny produkt, dostałeś inny - jasna sytuacja do reklamacji zamówienia i wnioskowania o wymianę produktu.


RE: EMPIK 2za1 UWAGA! - Mateusz - 29-06-2017

Dokładnie. Napisz do nich, że chciałeś wydanie z kodami, to muszą przyjąć reklamację, albo dadzą Ci jakiś kupon na kolejne zakupy. Sam tak kiedyś miałem z empikiem. Jakość wydań trudno określić po tych zdjęciach, ale wątpię, żeby było z nimi coś nie tak.


RE: EMPIK 2za1 UWAGA! - Wolfman - 30-06-2017

Te cieńsze opakowania blu to normalna sprawa na takich promocjach. Te wydania są robione po kosztach, ale cóż na całe życie tego nie kupujesz.


RE: EMPIK 2za1 UWAGA! - Mierzwiak - 30-06-2017

Z polskich dystrybutorów chyba tylko Galapagos sprzedaje filmy z licencją do wypożyczania, przynajmniej dotyczy to tytułów Warnera, chyba każdy jaki mam na BD ma licencję.