Logo
  • FORUM
  • FILMOSKOP
  • ZGŁOŚ OKAZJĘ
  • POMOC »
    • KOSZTY WYSYŁKI
    • BLU-RAY Z POLSKĄ WERSJĄ
    • PORÓWNYWARKA
    • OFERTY DNIA
  • FILMOŻERCY »
    • O STRONIE
    • WSPÓŁPRACA
    • KONTAKT

  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • FAQ
Posiadasz już konto?  Zaloguj się  lub    Stwórz konto
Logowanie na Filmozercy.com | Forum
Filmozercy.com | Forum › Blu-ray i DVD › Zakupy
1 2 3 Dalej »

Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.

Strony (439): « Wstecz 1 ... 434 435 436 437 438 439 Dalej »
 
Opcje tematu
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Offline Kirek
FilmoSkop Mod
Liczba postów: 2,563
Reputacja: 239
     
#4,351
13-05-2026, 07:47
Dzień po wysłaniu maila do nich, dostałem odpowiedź z pytaniem czy chcę zwrot kasy czy ponowne wysłanie filmów.
Po mojej odpowiedzi, że proszę o ponowne wysłanie dostałem kolejnego maila od nich z informacją, że przygotowują wysyłkę, która zostanie nadana w ciągu 24h.
I teraz ponownie sobie czekam.


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Online Filmozercy.com
To jest reklama
Liczba postów: Spora
Reputacja: Najwyższa
Ta reklama nie jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.


Reklama
Offline NWWStation
Użytkownik
Liczba postów: 218
Reputacja: 5
 
#4,352
13-05-2026, 07:48
Tak, odpisywali. Na poczatki mi mówili, że mam poczekac jeszcze pare dni i iść na lokalną poczte, czy tam nei czeka. W końcu był tekst, że dzisiaj wyslą - majla już z informacją, ze wysłane nie miałem.


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline kulcikriu
Posting Freak
Liczba postów: 1,004
Reputacja: 61
 
#4,353
13-05-2026, 08:06
Dzięki wszystkim za odpowiedź!


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline pearlzfan
I am not AI
Liczba postów: 1,053
Reputacja: 79
 
#4,354
13-05-2026, 10:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2026, 10:14 przez pearlzfan.)
(13-05-2026, 07:47)Kirek napisał(a):  Dzień po wysłaniu maila do nich, dostałem odpowiedź z pytaniem czy chcę zwrot kasy czy ponowne wysłanie filmów.
Po mojej odpowiedzi, że proszę o ponowne wysłanie dostałem kolejnego maila od nich z informacją, że przygotowują wysyłkę, która zostanie nadana w ciągu 24h.
I teraz ponownie sobie czekam.

Identyko sytuacja. Po ich mailu 07.05, że w ciągu 24h wyślą zamiennik, czekałem na jakąkolwiek wiadomość potwierdzającą wysłanie paczki i dzisiaj rano wysłałem im zapytanie, czy faktycznie zamiennik ruszył już w drogę.

Edit: właśnie odpisali, że zamiennik został wysłany 08.05. Zobaczymy czy też zaginie w akcji Smile


Kino domowe
LG OLED 83 C3
Marantz SR 5015
Klipsch R-620F, R-51M, R-52C, R-41SA
SVS SB-1000
Panasonic DP-UB820

Aktualna kolekcja UHD / BD / DVD
Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline kulcikriu
Posting Freak
Liczba postów: 1,004
Reputacja: 61
 
#4,355
13-05-2026, 10:47
Odpowiedź, jaką na razie ja otrzymałem to:
Hi there,

Thank you for your message.
We are sorry to hear that you have not received your item yet.
Please allow us to liaise with our local carrier for further investigation.

Thank you for your patience and understanding.

Wysłane do mnie 1,5 miesiąca temu. Mimo korzystniejszych cen chyba niestety podziękuję im na razie przy ewentualnych kolejnych zakupach.


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline Gieborywar
FilmoSkop Mod
Liczba postów: 45
Reputacja: 4
   
#4,356
13-05-2026, 10:48
Sorki, ale nie śledzę wątku od początku.
Czym te filmy są wysyłane, że tak giną? Gołębiem pocztowym?


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline kulcikriu
Posting Freak
Liczba postów: 1,004
Reputacja: 61
 
#4,357
13-05-2026, 12:26
Od jakiegoś czasu rarewaves wysyła już tylko poczta przesyłką nierejestrowaną.


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline Gieborywar
FilmoSkop Mod
Liczba postów: 45
Reputacja: 4
   
#4,358
13-05-2026, 14:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2026, 14:25 przez Gieborywar.)
(13-05-2026, 12:26)kulcikriu napisał(a):  Od jakiegoś czasu rarewaves wysyła już tylko poczta przesyłką nierejestrowaną.
Ciekawe przy ilu wysłanych zamiennikach stwierdzą, że już im się nie opłaca do nas wysyłać.


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline kłapouchy
Użytkownik
Liczba postów: 134
Reputacja: 15
   
#4,359
13-05-2026, 17:05
Przy wysyłaniu zamiennika raczej nie dostajemy od nich potwierdzenia w mailu.

Mój dzisiaj dotarł, po 14 dniach, także.. Zakładam, że to zamiennik, bo mam jakiś inny numer przesyłki na kopercie. Też szedł przez Austrię.

(13-05-2026, 14:24)Gieborywar napisał(a):  Ciekawe przy ilu wysłanych zamiennikach stwierdzą, że już im się nie opłaca do nas wysyłać.

Pytanie czy dostają tylko takie maile z naszego kraju. Ja mogę powiedzieć, że z moją paczką coś niedobrego się wydarzyło już na ostatnim odcinku podróży. Było nadanie listu w Austrii, więc za dużo krajów po drodze nie zostaje...


Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Offline sydney33
Użytkownik
Liczba postów: 129
Reputacja: 9
 
#4,360
Photo  13-05-2026, 17:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2026, 18:08 przez sydney33.)
Otrzymałem dzisiaj fakturę do zapłacenia z Fedexu. Film zamówiony z USA dokładnie sklep WOW.HD. Oczywiście VAT został już opłacony składając zamówienie w sklepie. Przeważnie od nich dostarcza poczta bez żadnych opłat czasami Dpd albo DHL, również nigdy nie ma żadnych dodatkowych opłat. Po raz pierwszy wysłali Fedexem. Czytałem kiedyś ,że z tym przewoźnikiem są jakieś problemy. Wymyślona dodatkowa opłata w kwocie 111,73 zł to już gruba przesada. Czy jest ktoś w stanie mi doradzić co zrobić , jakaś szansa na uniknięcie opłaty albo chociaż pomniejszenie tej kwoty. Czy ktoś miał taką sytuację. Na dole zdjęcie faktury. Z góry dziękuję za pomoc.




Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Wyślij ten wątek znajomemu
Strony (439): « Wstecz 1 ... 434 435 436 437 438 439 Dalej »
 




Użytkownicy przeglądający ten wątek:   7 gości

  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Tanie filmy, okazje, przeceny, społeczność filmowa - Filmozercy.com | Forum
  •  Wersja bez grafiki
© Rush Crafted with ❤ by iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Wyślij ten wątek znajomemu