Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Avengers (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Poral podaje dźwięk oryginalny DD5.1 640 kbps. Ja tam przeżyję, ale... LOLWUT?
[attachment=855][attachment=855]
(03-09-2018, 18:20)MasterThief napisał(a): [ -> ]Tak, polski steelbook cechuje się m.in. tymi idiotycznymi miniaturkami postaci na brzegu Tongue Głównie Saturn/MediaMarkt.

ZASKOCZENIE !
Dzięki uprzejmości sprzedawcy w MM miałem dziś okazję przedpremierowo podejrzeć świeżo dostarczone steele z nowymi "Avengers" i... mają napis na grzbiecie - nie miniaturki !!!
Miło w takim razie Smile Gdyby nie to, że czekam na steela 4K z Zavvi to bym brał Big Grin
O kurde!! A zatem polski steel jest bardzo spoko. Big Grin Szkoda tylko tej ceny, gdyby był chociaż 2 dychy tańszy... A tak, wolę kupić u kolegi z empiku, z jego zniżką pracowniczą, wydanie 2D+3D w pudełeczku elite za 89,99 zł, które będzie pasować do wydań poprzednich częsci na mojej półce. Chociaż, może jeszcze zajdę dziś do MM, zerknę i porównam jak prezentuje się steel na żywo i dopiero wtedy zdecyduję...
Ale widzę, że u Disneya dobre rzeczy biorą Smile Zwykły Dolby Digital ANG w polskim Blu-ray to coś nowego Smile Kastracji wydań ciąg dalszy, a potem dziwią się, że ludzie nie chcą kupować droższych wydań...
(05-09-2018, 08:14)Juby napisał(a): [ -> ]A tak, wolę kupić u kolegi z empiku, z jego zniżką pracowniczą, wydanie 2D+3D w pudełeczku elite za 89,99 zł, które będzie pasować do wydań poprzednich częsci na mojej półce.
Na bonito.pl bez żadnej łaski kolegi ze zniżką pracowniczą można zakupić wydanie 3D + 2 D za 87,67 zł obecnie z kodem: lektura, który obniża cenę o 7%.
LOL, to nawet iTunes ma lepszy dźwięk bo DD+ 7.1.

Brawo dla Disneya!

A niektórzy wciąż łudzą się że oni zaczną wydawać UHD z wersją PL. Gdzie mają nasz kraj (i wiele innych) pokazują takie przypadki jak ten.
(05-09-2018, 09:18)KaMario napisał(a): [ -> ]Na bonito.pl bez żadnej łaski kolegi ze zniżką pracowniczą można zakupić wydanie 3D + 2 D za 87,67 zł obecnie z kodem: lektura, który obniża cenę o 7%.

Tylko 2,32 zł taniej, a będę musiał czekać na dostawę i jechać pół miasta, żeby to odebrać. U kolegi będę miał dziś po pracy. Tongue

Jakby gdzieś był steel poniżej stówki, to piszcie. Wink
Steelbooka poniżej stówki nigdzie nie ma i szybko nie będzie. Te wydanie trzymają u nas cenę bardzo długo.
Ja dostałem dzisiaj maila z Media Markt że moje zamówienie zostało anulowane z powodu wyczerpania zapasów.!!!Zamówienie złożone i przyjęte 02.09!!!Jaja sobie normalnie robią!!!AngryAngry
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21