Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Thing - John Carpenter (1982)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Ktoś już dostał z zavvi ?

http://caps-a-holic.com/c.php?d1=11006&d2=11008&s1=107722&s2=107764&x=0&y=0&i=14&a=0&go=1&l=1
Universal, gdzie śnieg się podział ? Smile

http://caps-a-holic.com/c.php?go=1&a=0&d1=11006&d2=11008&s1=107708&s2=107751&i=1&l=1
Shout i Universal, gdzie się podziała piłeczka pingpongowa ?

Osobiście liczyłem, że uda się wyłuskać trochę więcej detali z tego OCN, ale najwyraźniej nie dało się Smile
Dla niewprawionego oka obraz z Shout Factory może się wydawać ostrzejszy, ale to jest dlatego, że obraz został w nim pojechany EE i przy okazji przez to wygląda "cyfrowo" co widać świetnie np. tutaj. Jeśli ktoś woli taki obraz to może go uzyskać suwaczkiem ostrości w wyświetlaczu - więc w wydaniu Arrow mamy sytuację win-win, która zadowoli każdego wg. preferencji.
(26-10-2017, 09:58)misfit napisał(a): [ -> ]Ktoś już dostał z zavvi ?

Ja już dostałem kolekcjonerkę z zavvi (zamawiałem na zavvi.de, ale nie ma to znaczenia bo i tak wysyłają z tego samego miejsca) - 9 dni od momentu wysłania, czyli całkiem w porządku.
Zapakowali w zwyczajną kopertę bąbelkową. Na szczęście nic się nie uszkodziło.
Niedługo seans, a póki co pomyślę nad oprawą plakatu. Ten jest dwustronny z posterem Struzana i tym zaprojektowanym na potrzeby tego wydania (wymiary 40,5 x 51 cm), na takim samym, szorstkim papierze co booklet (nie kredowym jak plakaty spotykane w kinie).
Kurcze nie wymiarowy ten plakat, bo liczyłem że się zmieści do standardu IKEA 40x50, a tak to trzeba będzie kombinować Tongue Z zavvi jeszcze nie dostałem a DHL ma się zjawić w przeciągu godziny.
Ale przez kombinowanie nie chodzi Ci o przycinanie plakatu? Ja pewnie kupię antyramę najbardziej zbliżoną wymiarami do plakatu (tzn. nieco większą), a jak nie będzie takiej, to pewnie 50x60 i zastosuję paspartu.
Nie no plakatu nie będę niszczyć, chodziło mi o to że czasem można znaleźć takie ramki że mimo iż podają 40x50 to wewnątrz ramy można jeszcze ugrać ten centymetr zapasu Wink
No to może się uda dorwać taką antyramę, która pokryje cały plakat. W zasadzie w przypadku tej 40x50 cm, brakowałoby jej odpowiednio 4 i 8 mm.
Amazon wygrał z dostawą, także chętni na drugą kopię muszą czekać na zavvi Smile
A wydanie przepiękne - warte każdej złotówki.
Potwierdzam miodne wydanie Wink Amazon wysłał to w gównianej pomiętolonej papierowej kopercie, ale na szczęście obyło się bez żadnych uszkodzeń. Ciekawe kiedy przyjdzie kopia z zavvi a przede wszystkim w jakim stanie ? Tongue


Serio? Ja dostałem w standardowym kartonie.
Dzięki za elegancki unboxing Smile
Ja ciągle czekam na moją kopię z Amazona... Idzie DHL-em ale przekierowałem przedwczoraj do punktu odbioru i od tamtej pory cisza :/

BTW.
Nie wiem czy słyszeliście ale na dniach będzie premiera pierwszej oficjalnie licencjonowanej gry planszowej opartej na filmie pt. "The Thing: Infection at Outpost 31". Z tego co ustaliłem u wydawców nie ma szans na wydanie gry w Polsce (mimo, że ostatnio rynek planszówek w naszym kraju przeżywa prawdziwy renesans i wydają gry z całego świata). Angielskie wydanie będzie w sprzedaży chyba tylko w USA (pewnie znowu kwestia licencji), bo gra jest póki co w przedsprzedaży tylko na amerykańskim Amazonie. Kosztuje ok. 70$, ale drugie tyle liczą sobie za wysyłkę, czyli raczej drogo wychodzi w sumie...

Pobieżne przeczytanie instrukcji do gry wskazuje, że gra będzie raczej skomplikowana i rozgrywka nie potrwa krótko. Ponadto zaskoczyło mnie, że minimalna ilość graczy to 4 osoby! Ale z uwagi na tematykę gry jest to w sumie zrozumiałe Smile

[Obrazek: pic3538564_md.jpg]

[attachment=670]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23